30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

T2

Rozpočet $28miliónovTržby USA $37,053,924Tržby Celosvetovo $40,547,440Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $2,340,831 //počet predaných kusov 137,777║ Ďalšia vývarová pitomosť s humusárksym vtipom a len z mininom dobrých gagov, zbytočnosť. /25%/ ()

SHI-SHA

Je to takové nijaké. V první řadě je spatlaný scénář, snaží se být zajímavý, ale dopadá to překombinovaně. Jesse Eisenberg hraje úplně stejně jako v Zombielandu, Adventurelandu i Social Network. Ke zbytku "party" nemám výhrad. Hlavně McBride opět hraje perfektně výstředního pošuka a Swardson mu zdatně sekunduje coby nešikovný imbecil. "That's what she said!" ()

ZkuKol

Fleischer a Eisenberg nejsou samospasitelní a když není dost dobrý scénář a dostatek nápadů, tak to prostě nad průměr nevytáhnou. McBride se Swardsonem by měli mít max 3 minuty a to plné úsečných glos. Fleischer by se neměl bát a přidat na akci, která mu jde a Aziz by měl mít takové sestry aspoň tři;-) Každopádně film je na svou stopáž dost pomalý, na gagy řídký a to že se to snaží být cool a humor je bez hranic, je málo. A hlavně tomu chybí "peckasoundtrack," který by diváka rozparádil a on pak tvůrcům zobal z ruky. Škoda, trailery mě táhli do kina dost silně. Dostanete na tělo bombu, 8 hodin k vykradení banky, došla tráva a vašemu kámošovi vadí, že máte zálusk na jeho ségru - čeká vás perný den... 50% ()

MartinezZ

Je zřejmé, že samotný režisér je na dobrý film málo, ještě je nutný také dobrý scénář. Režisér skvělého Zombielandu spolu s Jessem stvořil jenom další trapnou, vulgární, superlevnou dementní "asi-komedii". A to jsem českému distributorovi spílal, že film stáhl z distribuce a u nás se tak v kinech neobjeví. DÍKY BOHU A MOC SE DISTRIBUTOROVI OMLOUVÁM! ~ Pokud se vyžíváte v komediích, kde tím "nejvtipnějším" jsou kecy o kouření ptáků, gratuluji, je to film pro vás. Pro mě je to jen známka ubohosti a toho, že scénárista je myšlenkově poněkud hodně chudý. Není to natolik k zblití jako Your Highness, kde taky hrál skvost McBride, ale dát dvě hvězdičky by bylo v mých očích urážkou zpraseninám jako Transformers 3, Rise of the Planet of the Apes nebo Conan the Barbarian. ()

Icefist

Na základě traileru jsem očekával víc a zrovna v tomhle případě platí, že ukázka nabídne vlastně všechno to zajímavé. Zbytek už je jenom vata. Musím ale ocenit velkou míru originality co se námětu týče a taky kvituji chování postav, které je logické a ne debilní, jak už to bohužel v podobných filmech dost často bývá. Když se ale obloukem vrátím k úvodu komentáře, tak já to celkově čekal ještě lepší, a proto jen 50 %. Oblíbená část- vyčinění ohledně příchodu do školy ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Natáčení probíhalo v americkém státě Michigan. (Terva)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)