30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

m.a.t.o.

Áno, je to blbosť, ale nepopieram, že som sa bavil. Námet je na tento typ komédie vcelku originálny a aj samotný dej ponúka niekoľko zaujímavých momentov, (ne)očakávaných zvratov a gagov. Herci sa typovo veľmi dobre hodili do svojích úloh (Danny McBride rulezz) a aj tie úchylnosti sa celkom dali zniesť. Zábavná jednohubka. 55 % ()

MonaSax

Docela jsem se i chvilkami bavila, nic víc jsem nečekala. Oblíbený herci, tak nějak klasický námět, něco se stane chudému dobrákovi a není to pěkné. Taky hodně dlouho spím jako Dwayne, protože mám spousty velkých snů. Více takových povedených komedií jako byl Zombieland by neuškodilo. Snaž se Rubene Rybniku. ()

mcb

Retardovaná a hloupá komedie, která postrádá jakýkoliv promyšlenější vtip. Je to jako byste z Prince a pruďase vytáhli veškerý humor a zábavu a nechali jen samoúčelné f*ckování a Dannyho McBridea. Obojí stojí za nic. Že to je jako přes kopírák jako všechny novodobé komedie, nemusím ani zdůrazňovat. K nevydržení. ()

blackrain

Tohle je taková jednoduchá jednohubka na jedno skouknutí, u které může člověk nechat mozek rovnou za dveřmi. Tenhle film totiž jeho podporu vůbec nepotřebuje. Mě ten Eisenbergův indický kamarád pěkně štval. Přála jsem mu samé strašné věci. Obešla bych se klidně bez něho. To se opravdu nenašel nikdo jiný, kdo by mohl dělat Eisenbergovi parťáka? Od filmu jsem nic neočekávala. Nenudila jsem se ani jednou. ()

korbitch22

Velké očekávání se bohužel nenaplnilo,na druhou stránku to ani nezklamalo.Humorem,no ´´´humorem´´ víc nabitý Fleischerův Zombieland mě paradoxně bavil míň. 30 Minutes or Less by si určitě zasloužilo víc paradoxních a vtipnějších scén,ale Fleischer to pojmul víc vážně a film mu překvapivě režisérsky sedí jak přibitá bejska k hlavě vyhuleného puberťáka.Oddychová kriminálka,kde vás svým herectvím baví Jesse Eisenberg,který jasně dokazuje že mezi mladými herci v Hollywoodu je elitou.Dialogy s jeho talibanským kamarádem mají grády a baví vás takovým tím ´´chytrým´´ humorem,který není excentrický,ale o to silnější,např. vykradení banky v jejich podání mě rozsekalo :) Co se týče dvojice hlavních padouchů,vsadil scénáristou na mě příjemnější notu,kdy ona dvojice není úplně vymaštěná a humor se netýka jenom jejich nízkého iq ( jako v podobně laděném Flyppaper ) ale oba dokáží vymslet slušnou boudu a asi má diváká bavit neustále sexuální narážky v podobě McBride ( který kretén nic jiného ani neumí ).Film uteče rychle a furt se v něm něco děje,mohlo to být daleko lepší,ale zabavilo mě to a hlavně musíte do toho jít jako do buddy movie a ne do šílené ujetiny jako byl Zombieland a tahle komediální kriminálka vás svojí lehkostí určitě zabaví,mimo jiné je tenhle film dalším důkazem že Verbal je debil.Odpočinkových 70%. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 218krát, což je 2,17krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)