Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Uhihňané puberťačky Betsy a Arlene chtějí poslat dopis do soutěže, v níž je hlavní výhrou setkání s jejich oblíbeným zpěvákem. Přitom však nevědomky rozpoutají aféru Watergate, když neúmyslně upozorní na vloupání do sídla demokratické strany. Navíc při exkurzi do Bílého domu objeví tajné dokumenty, připletou se do cesty „instalatérům“ z Watergate i prezidentu Nixonovi, kterého nevědomky ovlivní v řadě politických rozhodnutí, naučí ho dělat véčko, a když zjistí, že není tak úžasný, jak se zdál, zavolají dvojici reportérů z Washington Post. Pokud jsme si mysleli, že dvě puberťačky nedokáží svrhnout prezidenta, Betsy a Arlene nás přesvědčí o opaku. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (32)

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Pes pana prezidenta nekaká !! Ten koná svou povinnost.." ;) Dick vyznívá jako poměrně dobrá, či přinejmenším alespoň místy nesmírně zábavná, leč převážně dost přepjatá a pouze bizarně absurdní odpověď Andrewa Fleminga na watergateovskou otázku, kdo že byl(y) Deep Trotls.. Jo, sorry !! Deep Throat !! ;) Snad by se i nabízelo srovnání s forrestgumpovským motivem prosťáčka (ne)ovlivňujícího důležité historické mezníky či spíš vyskytujícího se u jejich zrodu, to by ovšem jeden musel operovat s IQ kokršpaněla, podobně jako ty dvě Čmuchalky Kirsten Dunst a Michelle Williams.. Zato ve své druhé lepší polovině snímek slušně funguje jako parodie Všech prezidentových mužů.. Nicméně Dan Hedaya je s tou svojí karikaturou miláčka Nixona, na něhož má mimo té zřejmé podoby dnes už patent, naprosto skvostný.. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ackoliv podle nazvu bych spis tipoval nakou uchylackou komedii, tohle je o afere Watergate a prezidentovi Nixonovi. Kirsten a Michelle jsou fakt neskutecna dvojka, naprosto totalne vymlety blondyny, ktery furt rozhazujou rukama a chichotaj se, vsechno jim pride jak velka zabava, objevi tajny dokumenty a znici Nixona a to jen proto, ze nemel rad svyho psa. Zni to naprosto stupidne, ale kdyz clovek prekousne fakt, ze v hlavni roli nemohlo bejt nic vymastenejsiho, tak je to docela inteligentni komedie s fajn pribehem. Navic jsou vymasteny takovym tim roztomilym zpusobem. Co se tyce Ferrella, kuli kterymu jsem na film vlastne cumel, ten ma jen mensi rolicku novinare, sice asi dvakrat se neudrzi, ale jinak hraje naprosto normalne. A co se tyce Dana Hedayi v roli Nixona, tak ten je fakt dokonalej, hlavne v zaveru se rozjede. Neni to sice naka kulervouci komedie, ale smal jsme se od zacatku do konce. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Vynikající klasická komedie s mladou Kirsten Dunst, která nám během svého dospívání tak přesvědčivě zahrála náctileté hned tří historických dekád. V Úsměvu Mony Lisy se vrátila do 50. let (a upozornila na problémy poválečné generace), ve Stávce do 60. (a de facto zničila poslední zbytky snobismu na internátech) a jako jedna z Čmuchalek se kolem aféry Watergate protančila na kolečkových bruslích až do disko sedmdesátek. Společně s Michelle Williams tvoří fantastickou dvojku, která z této komedie činí naprosto neodolatelnou záležitost. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Bohužel jsem viděl jen druhou polovinu filmu a tak jsem pořád přemýšlel, kdo je sakra ten Dick. Humor postavený většinou na bizardnosti, takže nejde nepochválit obsazení Ferrella nebo Dana Hedaya. Pro našince zůstane jistě spousta vtipů skryta, ale i tak je čemu se zasmát, ač to bude humor méně "ušlectilý". ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Obvykle se vyhýbám patnáctiletým uječeným puberťačkám venčícím prvního psa USA, ale když už naštvaně způsobily Nixonův pád na čenich, zelenými sušenkami vyvolaly zhulenou náladu dvěma prezidentům a z legrace udělaly z Woodwarda s Bernsteinem novinářská esa, tak jsem se na chvilku stavil v jejich pokojíčku. Tam jsem neplánovaně narazil na tolik vtipných narážek ohledně Wattergate, že bych to od politicky neaktivních barbín rozhodně neočekával. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v hlavním městě USA, Washingtonu. (reich)
  • Režisér Andrew Fleming chcel, aby film vyzeral, že vznikol v sedemdesiatych rokoch. Preto sa ho snažil natáčať tak, aby vyzeral ako komédia z tej doby. Tiež používal analógové nástroje na strihanie filmu namiesto digitálnych, aby zachoval tento pocit. (U_S_O)

Reklama

Reklama