Série(2) / Epizody(38)

Před dvěma lety na Štědrý večer mu dívka zlomila srdce. Od té chvíle se Tačibana Džuniči bál znovu navázat podobný kontakt s jakoukoliv dívkou. Ale je čas to změnit! Dívky Morišimo Harukou, Tanamači Kaoru, Nakatu Sae, Ajacudži Cukasou a Sakurai Rihoko dostávají možnost ve čtyřech dílech zažít s Džuničim svou chvilku lásky v odlišných reáliích, jejichž prostřednictvím děj předestírá, co všechno se mohlo stát. (Zíza)

Larky

Aspoň prozatím nemám sebemenší problém s tímto typem anime. Školní život je mi nejbližší, takže nemám výhrady...bavil jsem se výborně, ikdyž to postrádá jakoukoliv originalitu. Každá slečna má pro sebe 4 díly. První dvě a poslední byli skvělé.A nejlepší - jednoznačně Kaoru...jo tu bych si dom asi vzal :).83% ()

seth82

Veľmi príjemné prekvapenie po všetkých tých 24-dielnych vlečúcich sa love stories. Nie som veľký fanúšik práve tohto žánru, odporúčanie som dostal od známych, ale páčilo sa mi to, že dej nebol rozťahaný ako žuvačka a ku všetkému sa pristupovalo triezvo a celkom realisticky. Celkom dobrá hudba, zaujímavé postavy, ktoré dostali dostatok priestoru tak, aby si ich mohol divák obľúbiť (zdvojená osobnosť bola pre mňa asi tá najlepšia časť), jednoducho príjemný výtvor a ešte príjemnejším pokračovaním. ()

Subjektiv

Příliš jsem nechápal koncept romantického anime, v němž co 4 díly jsou věnovány jiné bábě, kterou balí jeden a ten samý hrdina. Rovněž mi přišlo zvláštní, jak moc se seriál soustředí na tělesné a sexuální vůbec. Oblíbené vysvětlení, po kterém lze vždy šáhnout: "Nojo, Japonci," mě tentokrát plně neuspokojovalo. Teprve pohled na wikipedii mi tu otázku rozřešil. Amagami SS je adaptací počítačové hry, přesně toho žánru, v němž se balí bišinky. Hra jich zřejmě nabízí šest, tak i v anime jich bude šest. Vhodně umístěné polibky a závěrečné finále, které dává jasně na vědomí, že k TOMU došlo, jsou odměnou za to, že si ve hře vedete dobře. Není divu, že hlavní hrdina nemá žádný pořádný charakter - jste to přeci vy - slintající a ukájející se v zatuchlé místnosti osvětlené pouze monitorem, plni přesvědčení, že jste největší romantici pod sluncem. Nebo je snad můj popis a názor stereotypní? Nojo, je, ale tomuto seriálu v tom nekonkuruje. Viděny díly 1-8. ()

Chinese Ashio

Príbeh č. 1 - MORISHIMA HARUKO - Už zo začiatku sa mi ti nepáčilo, pretože nemám v láske... nie, skôr neviem prísť na chuť takémuto príbehu v ktorom dostane rozmaznaná ludra (je to proste tak) všetko po čom túži a necháva sa rozmaznávať. Avšak, istým spôsobom to nebolo také zlé... takže som to nezatracovala a strašne som sa tešila na ďalšie diely a nevedela som sa dočkať Ayatsuji, pretože sa mi páčila už zo začiatku. 45% Príbeh č. 2 - KAORU TANAMACHI - Taktiež som si s ňou nesadla a rozmýšľala som, že tento príbeh (tj. 5-8 epizódy) preskočím, ale... nuž dala som tomu šancu - povedzme, že som mala dobrú náladu. Úprimne poviem, že ma to nesklamalo, ale... no ták! Lidi co je to s váma?! Práve keď sa tam niečo deje - oni sú v posteli, tak ona zaspí? Tak to si to s prepáčením pos*ali! Ale ved, okey, nebolo to zas také zlé... niežeby ma to nejako chytilo, ale tak... čo už? 55% Príbeh č. 3 - NAKATU SAE - Len čo tento príbeh začal mala som chuť rozprávačovi rozbiť d***u. :) Prečo? Lebo nie sme retardovaný, aby sme počúvali ako dedko s lampášom rozpráva rozprávky na dobrú noc. No a to isté som mala chuť urobiť Nakatu. Bože, to dievča je tak otravné! Existujú hranice hanblivosti! A, preboha! Rozprávať sa s automatom? To je... no dig. Nie, to nejde, musím to preskočiť.... tento príbeh... agr, to sa fakt nedá a ak si nechcem ešte viac skaziť náladu... nuž, smola no. 30% Príbeh č. 4 - NANASAKI AI - Hm... kto by si pomyslel, že sa mi tento príbeh bude tak moc páčiť? Najskôr som si myslela, že to bude hlúpe a myslela som, že mi Ai nesadne bo by to bolo celé o športe, ale nie. Ozaj sa mi to páčilo, ale... v tej predposlednej časti tie jeho halucinácie boli dosť od veci a v poslednej časti tohto príbehu ten stánok - no Bože! Myslela som si: "preboha, to už väčšiu pí*ovinu nevymyslia?" a vyprskla som smiechom. :D Nuž a teraz je na rade tá Rihoko. No bože... už teraz je mi jasné, že je strašne natvrdlá... ach jo, snáď to prežijem. 75% Príbeh č. 5 - SAKURAI RIHOKO - Bože, taká strata času! Má tiež niekto chuť si spolu so mnou obúchať hlavu o stôl? Celý čas sa tam akurát rozoberali neúspešné pokusy tupej Rihoko o diéty a blbý čajový klub. Najtrápnejšia, najúbohejšia, najnudnejšia časť zo všetkých. Odpad! Príbeh č. 6 - AYATSUJI TSUKASU - Značným spôsobom som sklamaná... neviem, ja... asi som od posledného príbehu čakala strašne veľa a možno som si myslela, že to bude až na tých 100%. Omyl. Tá rozdvojená osobnosť... no ja neviem a v jednej chvíli sa pred všetkými ukázala a bola s tými slečinkami nepriateľka na život a na smrť a potom... divné, ale faktom je, že koniec bol najkrajší zo všetkých a keďže sa mi nezdá, aby príbeh s Ai mal lepšie hodnotenie, dám to na rovnako. 75% Prvý opening bol fajn a ten druhý bol úžasný. Veľmi sa mi páčil. Takže to tiež prilepšuje k hodnoteniu. Nuž, po zhliadnutí aj posledného diela som dospela k záveru, že Tachibana je kretén. Koniec akosi nedáva zmysel. Risa tvrdí, že jej išlo iba o to, aby nebol znova zranený ako pred dvoma rokmi. Keby to tak bolo rozhodne by ho nechala tak. No nič, po miernom sklamaní sa už do ďalšej série púšťať nebudem a OVA šancu nedám. Priemerné 3* () (méně) (více)

Five By Five

Nútila vaša sestra niekedy svoju kamarátku obliekať sa do šiat z vašich obľúbených pornočasopisov? Skákali spolu po posteli vo zvieratkovských kostýmoch zatiaľ čo ste ich vy natáčali videokamerou? Hmmm, ja som si aj myslel, že to nebude práve zo života...:) Napriek tomu je to však celkom milí a zábavný seriál a na rozdiel od hlavného hrdinu, ktorý mi príde dosť "pomalý" je väčšina dievčat veľmi sympatická... Mne sa páčili hlavne príbehy o prvých dvoch a poslednej... A inak, nikdy by som neveril, že je možné spojiť všetky tie príbehy do jedného uceleného - ale po zhliadnutí 25. časti viem, že to možné je... omg ()

Galerie (1 069)