Její manžel se zranil a nemůže chodit do práce. Rodině hrozí, že je vyhodí na ulici, a tak je bývalá královna krásy nucena nastoupit do masážního salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... Tento příběh o jedné královně krásy (Jennifer Love Hewitt) se odehrává v malém texaském městečku. Kráska je však nyní už vdaná matka tří dětí, jejíž manžel kvůli zranění nemůže pracovat a hrozí jim, že je vystěhují na ulici. Bývalá královna je přesvědčena, že nikdo tak krásný jako ona si nezaslouží být chudý, a tak přijme nabídku pracovat v masážním salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... (HBO Europe)

kristynca

Průměrný americký TV film, ale s Jennifer Love Hewitt v roli zoufalé matky tří dětí to působilo víc jako parodie než drama. ()

Maslord odpad!

Klasický americký televízny film "podľa skutočnosti", ktorí uspokojí amerického diváka. Všetci veria v boha, dobro a m'uriku, protizákonné jednanie hlavnej herečky je len pre dobro jej detí a rodiny. Chce len trošku peňazí, aby prežili, iba nejaké šperky a motorku manželovi. To je božský dôvod byť šľapkou a keď nestíha otŕčať a aj byť dobrou mamkou, tak zakoksuje a jupí hej. Škoda že závislosť je sviňa a už po troch šňupoch je úplne na sračky závislá. Potom nejaká mladá šľapka nechce vyfajčiť miestneho pastora v svetri, ktorí vyberala ona ako členka cirkevného zboru a tak sa ide udať katolíkom. Čoskoro mamku šľapku kokserku zatkne polícia a hrozí jej bože za to málo - vezenie. Už je iba jedna božská cesta ako sa vyhnúť kriminálu, zachovať si rodinu a toho najšťastnejšieho manžela - nabonzuje komplet prominentnú klientelu, však skoksovanej feťáčke každí uverí. To ani keby sa písalo samo, neviem koľko zaplatili tej scenáristke ale určite to nebolo dosť (sarkazmus). ()

Lucas87

Hodnocení tady evokuje k třem hvězdám, po zhlédnutí můžu říct, že mě to upoutalo, i přesto, že Jennifer byla tak odporně zmalovaná, jako by přišla z bordelu rovnou do herecké branže :D Ale na tomto filmu jde vidět, že žena opravdu udělá cokoliv pro rodinu. Tenhle příběh je zároveň smutný i šťastný... a hlavní je, že se z toho marasmu vykopala ta dotyčná ! ()

dakarin

Je to "TV film" s plným významem tohoto pojmu. Co se k tomuto dá výstižně napsat? I když je to údajně na základě skutečné události, netuším, kterou část filmu myslel autor vážně ... a tak se raději dobrovolně nebudu příliš nořit do analýzy ;-) ()

markotter

Ten film byl aspoň trochu zajímavý akorát asi tak mezi 20-50 minutou, kdy JLH začala pracovat v Laskavém doteku a pozorovali jsme její profesní vzestup a osobnostní propad. Na začátku filmu člověk nevěděl, jestli to má být komedie nebo drama (režisér to asi taky nevěděl) a konec byl těžce poznamenaný snahou o co nejjednodušší (pro US citizens nejstravitelnější) podání toho, jak se dá lehce vyklouznout z vězení, pokud si uvědomím chybu, napráskám všechny vlivné z Texasu, a omluvím se poškozeným, to vše za laskavého pohledu toho Nejvyššího. ()

John80

Príbeh ženy, matky a manželky, ktorá si nájde prácu masérky ,keďže okolností ju k tomu donútia až kým spoločnosť v ktorej pracuje začne prešetrovať polícia a ona bude medzi podozrivými z obchodnými s drogami 2* ()

odvedle

Nemastné, neslané, slabá psychologická linka, málo emócií, resp. čakal som ich viac. Že sa "Rex se z lítosti nad nedostatkem peněz opíjí", božínku, opil sa raz, a ani som nepochopil, ako ženským vlastne pomohol ten zoznam klientov, v každom prípade je to nenáročný film, ktorý po náročnom pracovnom dni padne celkom vhod. Hej, a na Jennifer Love Hewitt sa vždy rád pozriem, a keď sa k tomu predvedie v sexy kostýmkoch, ccc :o) ()

Haloo5

Najskôr začnem zápormi... Na pomerne malom rozhraní je rozložené množstvo nedotiahnutých drobností, ktoré dávajú filmu až neskutočne silné rany pod pás a človek má pocit, že sa z toho nespamätá. V prípade tohto filmu jednoducho odmietam uveriť priebehu súdneho pojednávania. Odmietam uveriť, že žena posadnutá sexom, mesiace až roky zvyknutá na slušné peniaze a drahé veci sa z ničoho nič zmení na slušné dievčatko, nadmieru spokojné s prácou servírky. Odmietam uveriť správaniu sa manželiek na konci filmu (je predsa ááábsolútne bežné, ak si manželka priamo z kostola odskočí za "štetkou", ktorá jej pravidelne objazdila chlapa, aby ju naučila fígle ako na svojho manžela, nie?). Existuje celá kopa filmov, kde sú uveriteľnejšie zobrazené aj omnoho väčšie blbosti. Tak prečo vlastne 4*? Ono sa totiž nejakým bláznivým spôsobom podarilo všetky tie zápory napasovať na koniec inak veľmi dobrého filmu. Akoby sa odrazu naplnil rozpočet na výrobu, vedenie hneď nato vyrazilo režiséra, scenáristov a nahradilo ich ľuďmi z porno brandže. A tým sa vďaka totálne katastrofálnemu koncu podarilo zbúrať inak vynikajúci dojem z celého filmu. No kvôli tomu zvyšku odporúčam. ()

Bezda22

Je to už delší dobu co jsem ten film viděl. Ale pohodlně jsem se usadil do křesla a užíval si to. Upoutalo mě to k televizi a nechal jsem se unášet tím příběhem. Jennifer Love Hewitt je moje oblíbená herečka a v tomhle filmu je neskutečná. Navíc, když jsem ten film pouštěl, tak jsem o něm nikdy neslyšel. Takovej krok do neznáma, ale vyplatil se. Scénář inspirovanej skutečnou událostí. Nic na vysoký přemejšlení, ale dáte si to prostě v klídku a pohodičce. Hezky se na to kouká. Pěkný, pěkný.. ()

DadysGirl

Nejak jsem si vsugerovala, ze je film starsiho data.. Ale to nevadi... Jennifer je v nem rozkosna a dej je +/- stejny jako na zacatku serialu... Coz je pro me plus, jelikoz se mi libi jak film, tak Serial... Zajimave je, ze se mi ani v jednom provedeni nepozdava postava manzela :-D Ale jinak fakt dobry... ()

mirkath1

Mám ji snad litovat? Ani náhodou-vybrala si sama. Mohli se s rodinou po ztrátě zaměstnání a navýšení dluhů přestěhovat do menšího a začít znova. První výdělky jako kurva, prohýřila za pitomosti a ještě začala brát drogy, Nehledě na to, že vypadá jako coura i normálně-tuny make upu a nalepené řasy a královna krásy? Nakonec podle filmu s těma chlapama snad ani nešukala,jen jim dělala vrbu a laskavé ucho? Leda prd. Být manželem kufry by měla za dveřma už když jí kamarádka přivezla na kauci od policie. ()

hrumsrt

Osud a těžká životní situaci vehnaly Samanthu, coby vdanou matku tří dětí, do pochybné pracovní pozici v masážním salónu. Ale radost z naskytnuté příležitosti a vidiny lepších zítřků rychle zchladí realita v níž Samantha zjistí, že její klienti od ní očekávají mnohem víc než jen "masáž". Může však opustit konečně nalezenou práci, zklamat celou rodinu jen proto, že v práci musí být trošku otevřenější a přítulnější.. Krásná Jennifer Love Hewitt sice hereckého talentu moc nenabízí, ale alespoň se na ni hezky dívá. Laskavý dotek dokáže poměrně obstojně vnášet námitky předsudků vůči profesím a pokrytectví samotných klientů, kteří sami budou chodit do kostela a doma se tulit ke spokojené manželce, zatímco si budou na podobné dívky ukazovat.. Je to spíše televizní, ale možná i skutečným scénářem a především uvěřitelným projevem nepříliš pestré Jennifer dokáže Laskavý dotek dostatečně zaujmout.. P.S. Ten sladký závěr bych možná úplně vynechal. 50% ()

Elis009

Zajímavý a něčím zvláštní film. Po první zhlédnutí jsem neměla výtky, ale po druhém už jich pár je. Například neustálá samomluva hlavní hrdinky nebo její lítostné grimasy. A ty umělé řasy..:) Ale nemůžu řict, že by mě to nebavilo. Jennifer podala bezva výkon. 4 stars ()