Její manžel se zranil a nemůže chodit do práce. Rodině hrozí, že je vyhodí na ulici, a tak je bývalá královna krásy nucena nastoupit do masážního salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... Tento příběh o jedné královně krásy (Jennifer Love Hewitt) se odehrává v malém texaském městečku. Kráska je však nyní už vdaná matka tří dětí, jejíž manžel kvůli zranění nemůže pracovat a hrozí jim, že je vystěhují na ulici. Bývalá královna je přesvědčena, že nikdo tak krásný jako ona si nezaslouží být chudý, a tak přijme nabídku pracovat v masážním salónu. Jenže brzy zjišťuje, že její klienti čekají více než jen proklepání zad... (HBO Europe)

fimler

Tento film je přesně taková ta kravina, která nenudí. Jsou zde horší a lepší momenty. Kdyby v tom nehrála Jennifer L. Hewitt, film by měl nulovou hodnotu, ale na TV film je to naprosto v pohodě. ()

evca_007

Nápad dobrý, zpracování slabší. Ale faktem je, že si ten film ani na velkofilm nesnaží hrát, tak proto 3 hvězdičky. ()

kikin01

To bych ani nevěřil, jak se mi to bude líbit. Stejně tak dobře zahrála Jennifer Love Hewitt, kterou znám jen z mála filmů. Člověk je ochoten pro rodinu udělat cokoliv, třeba i to, o čem vypovídá tento film podle skutečné události. Dobře natočené drama, já jsem spokojen. ()

lacerta

Nevadí mi filmy na téma prostituce. Opravdu ne. Ale tento mi prostě nesedl a nevidím na něm nic pozitivního - pokud to tedy mělo být vážné drama o vážných věcech, tak možná chtělo trochu ubrat na povrchnosti a neschopnosti hlavní postavy. (Spoiler) Jasný, slečinka si vezme sportovce a čeká, že ji bude živit a není ochotná slevit z požadavků. Ten "hajzl" si dovolí se zranit a nezaopatřit rodinu. Tak ta blbka metá moudra typu: "Nikdo tak krásný jako já si nezaslouží být chudý..." a místo toho, aby se uschopnila a našla si zaměstnání, jako každá rozumná osoba, tak začne šlapat. Fakt samotnej, že holka z nouze šlape, by mi vůbec nevadil. Ale v okamžiku, kdy místo, aby šetřila a platila dluhy, utrácí za hlouposti, to už na mě bylo trochu moc. Je hrozně hrozně unavená (nepochopila jsem z čeho, někdo zmákne 16h ve fabrice a zdaleka tak unavenej není) a tak začne šňupat. K tomu všemu se to zrovna proflákne (nečekaně) a ona pěkně jednoho po druhým práskne všechny svoje amanty (nečekaně). Pak se hrozně diví, že ji manžel zavrhuje (nečekaně mu to trošku vadí). Její největší starost je, jestli si bude moct vzít do vězení makeup (to, že neuvidí děti jí musí připomínat právnička). Pak všechny ženušky, místo toho, aby ji kamenovaly, nebo vykopaly svoje nevěrný manžely - si k ní přijdou pro rady jak na to. Jak to vlastně dopadlo přesně nevím, protože jsem to vypla v okamžiku, kdy si posteskla, že se manželovi daří mnohem líp od té doby, co od ní odešel, a není to fér (jo, asi se chudák zbavil rozhazovačný nevycválaný mrchy). Asi bych ten film ocenila líp, kdybych viděla nějakej vývoj postavy - jakože od afektované krávy k někomu rozumnýmu, ale to se nepovedlo. Jennifer taky vypadala dřív podstatně líp, teď už jsem jí tu sexbombu až tolik nevěřila. Celkově jsem celej film doufala, že ji někdo zlikviduje a další zajímavá postava tam nebyla. Přirovnala bych to k Weeds - je to o neschopné blbce, které smrdí práce a než jít pracovat, raději bude vymýšlet ptákoviny (tady doslova). Jen je Weeds aspoň vtipný a je tam pár zajímavých postav. Tohle na to, aby to byla komedie, bylo moc trapný. Na to, aby to bylo uvěřitelný drama ze života, to bylo moc špatný. ()

zodiak217

Zaujímavá snímka so zaujímavou dejovou líniou. Veľmi sa mi páči inšpiráciou skutočnou udalostou. Veľmi spontánna a úprimná výpovedná hodnota. Trochu sa mi do hlavnej role nechodila Jennifer Love Hewet ale, to je subjektívne. Jen je dobrá herečka, len mne sa zprotivila zo seriálu o fusiach a ducharstve. Celý film mi prišiel veľmi prirodzený. Nehrá sa to na.žiadny hollywoodsky trhák, no má to svoj príbeh a uverirelnu atmosféru a to sa mi páči. ()

Radussee

Typický debilní příběh krávy, která má muže, děti, trochu pozdě prokazovat hrdinství svým mezinožím v salónku krásy! Bohužel reálný děj, který se v nepřímé podobě po celém našem okolí bez hranic... Takže příběh ženy, ztvárněný tedy krásnou Jenn Love, hodnotím čistým průstřelem hlavy pětačtyřicítkou, ale za odvahu scénáristy a výkon Jenn máte za tři... ()

PatrikP4

Zlatej střed musel jsem na to koukat kvůli přítelkyni a nebylo to vůbec špatné... Po filmu bych rozhodně doporučil i seriál... ()

tomas_j

Kdyby to bylo natočené celé jako drama bez pokusů o humor a s větším zaměřením na postavy v rodině a trochu vyváženěji mezi úvodem a závěrem, mohl to být super film. ()

zigy

JLH i po třicítce opět exceluje ve svých sexy kostýmcích, takže děj je vedlejší....ale i ten děj je docela zajímavý, doslova žhavý a ze života - aneb cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly......škoda jen sladkobolného konce, slzavého údolí a trochu naivnějšího vyznění celého příběhu. ()

MC_ALI

Hodně slušně obsazenej film podle skutečný události. Čtyři hvězdičky si to za Jennifer Love Hewitt rozhodně zaslouží. ()

romanz123

V posledních letech mám občas pocity, jakoby se scénáristé nějak vyčerpali a měli problém najít nějakou zajímavou a silnou látku, kterou by dokázali zpracovat uvěřitelným způsobem, takže nakonec nejlépe vyznívají filmy na motivy skutečných událostí. To je vcelku i případ tohoto filmu, příběh je to určitě zajímavý a je taky poměrně dobře zpracovaný, i když se jedná "jen" o televizní snímek. Hodně dobré tři hvězdičky. ()

Frollka

Nevím, nevím, film se mi zdál celý takový moc přesládlý, čekala jsem z obsahu asi něco více, než jen lehkou ukázku filmu, ze kterého by se dalo vytřískat mnohem více. O filmu stačí vědět pouze to, že se stane dobře placenou prostitutkou, rodině je vcelku jedno, jak to, že vydělává tolik kolik vydělává, za údajné masáže, hlavně, že se máme dobře. Následně se provalí co se v onom salonku děje a končím sladkým koncem. Jestli se rádi podíváte na hezkou tvářičku J.L.Hewittové, tak je to něco pro Vás, ale aby film utáhla pouze ona, jen proto, že se na ni dá koukat, mi příjde trošku málo. ()

Tominko12

Na jednej strane presvedčivá Jennifer Love Hewitt, pre ktorú je táto úloha ako stvorená, na druhej strane jej manžel, ktorý hrá veľmi nepresvedčivo. Príbeh je uveriteľný a film je natočený veľmi svižne. Možno sa postavy správajú naivne, bol som však tak pohltený príbehom, že som sa nad tým príliš nezamýšľal. Film za 85 minút povedal všetko, čo chcel, nebolo to zbytočne dlhé..proste kvalitný TV film. ()

Pythonator

Jennifer Love Hewitt v nejrůznějším spodním prádle a všelijakých erotických kostýmech. A já budu spoilerovat, protože musím prozradit, že za celou dobu neukáže ani náznak bradavky a celý film jen provokuje hlubokými výstřihy. ChválaPánbů aspoň za to málo, protože i to málo je důvod, proč je třeba tento film vidět, přestože stojí celkově za hovno. Jennifer Love Hewitt ovšem za pět hvězdiček. ()

Gyl

Krásná herečka, ale film je jak díl Beverly Hills...barevné pozlátko o ničem. Jennifer by si zasloužila lepší kulisy, ve kterých by mohla zazářit. ()

Mar17cek

Dost hovno, dámy snad prominou. Kdyz ma absolutni pamet, tak proc nehrabla driv? Ale diky za informaci, ze je v jejich riti vic mysli, nez v NY... ()

agent0111

Se vztycenou hlavou a slzami ve tvarich musim priznat ze jsem se se Sam ztotoznil. Vim jake je to dno, znam tu praci, ale bohudik u me to skoncilo lepe. Necekam od lidi ze maji pro jeji cin pochopeni, jelikoz lidi uz jsou od prirody obdareni schopnosti koukat se na vse skrze prsty a dvojnasob je li to tematicky tabu, Ale pral bych jim to zazit, aspon na chvilku. Pro dopitak a dalsi podobnonazorove uzivatele mam jen jeden tip: jestli vam vadi ze ve filmu jsou videt vystrihy kdyz je to o prostituci, tak se podivejte na porno a pak mu dejte pet hvezdicek ;-) A jestli je to na vas moc silne kafe, tak bezte do kostela :-) ()

jaco

Podpriemerne natočený film s predvídateľným dejom a hlúpym scenárom. Ale dá sa na to pozerať, hlavne vďaka krásnej Jennifer. ()

madline24

Vcelku nezajímavá typicky americká moralita, která má nejspíš chuť se srovnávat s několikrát zmiňovanou Pretty Woman,ale nedosahuje ji ani po kotníky. ()

+sfinx+

Výborný film a hlavně žádné romantické sladidlo. Jen ty myšlenky napříště neřešit samomluvou a bude to vynikající. Stopáž bych také o pár minut zkrátil - hodina bohatě stačí a bez té vaty se člověk obejde. Jisté části měly spád a tak by to mělo být po celý čas. Na druhou stranu to useknuté kázání byla škoda - tam šlo vrazit opravdové poselství a nějakou tu hlavní myšlenku. Abych stále nekritizoval - hlavní postava samozřejmě za plný počet, nejen kvůli vzhledu. Kupříkladu ta její lítost byla úžasná a na druhou stranu je krásné, když i ta lítost má svůj háček - ale jak už jsem řekl, není to žádný romantický zmetek, ale uvěřitelný příběh. ()