První láska může být nevinná nebo intenzivní, opojná... nebo nenasytná. Ve strhujícím napínavém thrilleru o vášnivé romanci, která se brzy stane smrtelnou posedlostí, hrají Mark Wahlberg (Planeta opic), Reese Witherspoon (Pravá blondýnka) a Alyssa Milano (Čarodějky). Nicole Walker (Witherspoon) vždy snila o tom, že ji okouzlí někdo výjimečný - někdo silný, sexy a citlivý, pro koho bude středem vesmíru. David (Wahlberg) je to všechno a ještě víc. Ale její dokonalý přítel není tím, kým se zdá. Pod jeho sladkou fasádou se skrývá divoká, temná stránka, která brzy promění sen v noční můru. (Magic Box)

pirulka

Filmy s podobnou zápletkou z 90.rokov sú presne moja šálka kávy. Môžeme tu vidieť mladučkú Reese Whiterspoon ako sa snaží prežiť prvý vážny vzťah no kruto sa pritom "kopne"..viem si však predstaviť trošku lepšie spracovanie,no v podstate sa tento kúsok radí medzi moje obľúbené ✌️ ()

mira.l

Jako v polovině devadesátek možná, ale dneska už hlavně poslední třetina působila spíš jako parodie či komedie. ()

Bezda22

Slušnej thriller. Za ty roky co je Wahlberg jeden z mejch oblíbenců a sleduju filmy s nim, tak sem zjistil že on může hrát cokoliv a kohokoliv a vždycky je to zahraný naprosto dokonale. Reese Witherspoon je tady skvělá a jasně ukázala, že bude mít do budoucna filmu co nabídnout. Slušnej film - 70%. ()

Jerris008

Podařený thriller s Markem v roli posedlého magora, kterému tato role překvapivě celkem jde. Kvůli předvídatelnému konci 3 a 1/2 hvězdy ()

Dinsberg

Na tenhle film nezapomenu hlavně při scéně se psem a poštovní schránkou či co to bylo. Doporučuju vidět až o půlnoci. ()

cunicekb

řekla bych film spíše průměrný, co se postav týče - typické škatulky, které by člověk v tomto filmu čekal. Wahlberg se mi tímto filmem slušně znusil :) Petersen neutrál - hodnej taťka. Whiterspoon, která nepatří mezi mé oblíbenkyňě zabodovala svým mladistvým vzhledem a naivitou. Celkově má však film velmi zvláštní nepopsatelnou působící atmosféru... ()

Cyberboy

Poměrně povedené drama, kterému škodí prvoplánová naivita (taková lehká demence) některých postav a určitá nezanedbatelná míra výskytu "náhod". Ta z velké části pomáhá tomu, aby se děj odvíjel tak, jak se odvíjel. Mark i Reese to zahráli procítěně a s plným nasazením. Důvodem pro zkouknutí může být právě to, aby je člověk oba viděl, jak hráli za mlada. (6/10) ()

Luccy007

50% Film o puberťačce, která prožívá první lásku, ale bohužel si vybrala špatně. M.Wahlberg hrál roli žárlivého psychopata celkem obstojně. Jinak mě děj nijak zvlášť nenadchl. Tohle téma už tu bylo. Závěr celkem napínavý. ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,ale už potřetí jsem se stále u tohohle filmu thrillerovsky bavil.Ten pomalý teror,co tam vysílá David v podání Markyho je prostě famózní a to se ve filmu nic velkého neděje.Je to dávkující tempo,který zobe režisér kousek po kousku a to se mě velice líbí.Zničující láska nebo jasná věc,že David měl jiné plány?Tohle si říkám i potřetí a obávám se,že za pár let se podívám zas.Samozřejmě horší už konec,kde zas padne plno klišé a trochu prapodivný úplný závěr,který popíral to,co táta Sveve architekt říkal na začátku"mám zabezpečený barák":),Ale atmosféra i tak dobrých 70 minut se stále stupňuje a Marky Mark pouští zas svoje autentické rebelství. ()

Weany

Opravdu mě strašně irituje, když film pojmenujou tak, abych už dopředu věděla, co se tam stane a částečně tak přišla o ten filmový zážitek. ()

rochelka

Thriller s hustou atmosférou a skvělými hereckými výkony! Podívaná u které se rozhodně nudit nebudete...stačí vypnout mozek a snažit se moc nevnímat logické pohnutky záporáka ( i dalších postav ) . Je pravda, že závěr byl už opravdu hloupý a scénář mi přišel dost slabý, ale tohle všechno jsem ochotna přehlédnout díky hereckému výkonu Marka Walberga. Z toho jeho úsměvu mi běhá mráz po zádech ještě teď. ()

Wade W.

Polovica filmu slušne vykreslený vzťah hlavných postáv, no vyvraždovacie finále už tiahne snímok do klisché. ()

Bartson

Obsazení parádní, příběh mě dokázal udržet po celou dobu vzhůru a v napětí...takže za mě 4 a kousek a doporučuji shlédnout :) ()