Louis C.K.: Hilarious

Kamera:

Paul Koestner

Účinkují:

Louis C.K.

Humorista Louis C.K., vlastným menom Louis Szekely, natočil svoj ďalší stand-up špeciál v Pabst Theater v Milwaukee. V stand-upe, ktorý si Louis sám napísal, zrežíroval aj zostrihal, je väčšina vtipov založená na jeho nedávnom rozvode a výchove dcéry. (fishki)

Torpid

"Nebudu šukat dítě. to bych neudělal. Možná mrtvé dítě....Komu tím ublížíte? Neříkám, že bych ho zabil a ošukal. Kdybych našel mrtvé dítě na poli a nepršelo by......" Sál plnej američanů, kteří přišli na vystoupení tohodle stand-up komika, se otřásá smíchem. A já si říkám, že takovej humor si může dovolit jen někdo, z koho je cítit, že má doopravdy rád lidi. Tomuhle típkovi jsem to uvěřil. ()

Stíba

Typický Louis C.K., kterej si tradičně dělá prdel ze všho včetně sebe. Nechutný, sexistický, pedofilní, zkrátka takový, jakýho ho my ještě rozumějící nadsázce máme rádi. #metoo ()

m4xp4yn3

Konečně stand-up, který není jen o všedních banalitách. Hodina a půl nepolevujícího toku humoru. LCK mistrně pracuje s empatií, sebemrskačstvím a emocemi, když se strefuje do citlivých témat, činí tak s grácií, nesnaží se být korektní, nemoralizuje, ale ani za každou cenu neprovokuje. Vždy najde vlastní úhel pohledu na danou věc a donutí diváka myslet. A o tom přeci komedie je, ne? ()

Duke90

Brutální týpek, jehož další počiny si rozhodně nenechám ujít! Sice mu chvilku trvalo, než se dostal do pořádné ráže, ale jak sám řekl, není moc dobrý v úvodní řeči k publiku. Louis si nebere žádné servítky a všechno vyklopí pěkně na rovinu. Moc se mi líbila kritika na neustále si stěžující lidi, protože dneska opravdu není nikomu nic dobré a tohle je jeden z velmi účinných způsobů jak některé jedince probrat, aby neřešily hovadiny. Tak jako ostatní, i mě ale nejvíc odrovnalo fekální vyprávění o "původně plánované cestě do školky", to jsem se málem po***l sám! ()

Kanalizato

Louie je vazne dobrej, sice se prezentuje jako grumpy rozvedenej nestasnej starej zidak, ale vubec to neni vyhorela troska, naopak srsi humorem a napady. Pokud Vas neurazi jeho pristup, kdy si je ochoten delat srandu i z temat, ktere jsou obvykle tabu, tak vrele doporucuji vsechny jeho stand-upy i oba serialy. Je to takovej zrzavej Dylan Moran z New Yorku. ()

Babulik

Tak na tomto počine Szekelyho mi neprišlo vtipné zhola nič. Možno som mal len blbú náladu, ale hodinové drístanie o vlastnej hlúposti vyšperkované neutíchajúcou túžbou po honení pri každej príležitosti mi ju teda nijak nevylepšilo. ()

Zizou_

Další dokonalý stand-up Louieho. Tentokrát hlavně na téma kritika společnosti, což bylo nejen vtipné, ale hlavně i pravdivé. No a zakončení s hilarious historkou se tříletou "srací" dcerou. 100 %. ()

Tominko12

Luis C.K a jeho ďalší vynikajúci stand-up. Od začiatku do konca smršť nadupaných vtipov, vtípkov, príhod či postrehov. Veľmi vtipné, veľmi trefné a vo viacerých pasážach zamysleniahodné. Klobúk dole, aký mix dokáže divákom naservírovať tento humorista. Špeciálne by som vyzdvihol vtipy o 9-člennej bande ako ide do baru, telefónoch, používaní niektorých slov, no a pikantnou čerešničkou na torte bolo stráženie detí počas sedenia na WC. ()

IKOLA

Jeho najtemnejší, no zároveň najúprimnejší stand-up. A možno najzábavnejší (historka s poníkmi ma rozsekala). ()

Ejvi

Poněkud mírnější než Shameless, přesto jsem se bavil více než dobře. Snad ještě nikdo nikdy nepopsal tak skvěle rozdíl mezi Hitlerem a Rayem Charlesem :D ()

mirec2211

Veľmi dobre. Dalo sa na tom zasmiať. K jeho stand-up show ma doviedlo jeho posledne dielo "Oh My God" a keď to porovnám s ním, tak to je slabšie. U mňa za 3 hviezdy, ale rozhodne treba pozrieť. ()

Kozzel

AlespoŇ k něčemu mi byl Kinghome dobrej, řekl mi o Louisovi a já si ho zamiloval. Největší borec a jeho rasistický a sarkastický hlášky jsou bravůrní. ()