Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

kaylin

Výborný videoklip skupiny Beastie Boys, který má skoro půl hodiny a promenádují se zde výteční američtí herci v čele s Elijah Woodem, Sethem Rogenem a Dannym McBridem. Má to smysl jak v hrané části, tak i v hudební a je to i sem tam vtipné. Jo, někdy mě baví sledovat, jak se jiní lidé baví. ()

Easykk

Skvěle bláznivý video s bandičkou pomatenců, který už jsem povětšinou někde viděl... do Saurona!! ale nevim kde a i kdyby mě píchl Zelenej sršeň do Prstenu nebo mě zakopali Pevně spoutanýho někde v podzemní boudě tak si to nevybavim. Jo a výborná hudba, fuckt nechápu co máte a co taky čekáte od Beastie Boys? ()

reqiuem

Skvěle efektní, ve všech ohledech vtipný a místama i sebeparodizující video/klip libující si v nesmyslech a zábavě. Spousta star a hudební opus Bestie Boys. Z toho nemůže vzejít nic normálního a já doufám, že jejich starší verze neni jedna z alternativních možností budoucnosti :-) ()

MrPierc

Reklama nové desky Beastie Boys ( HOT SAUCE COMMITTEE PART 2. ) prostřednictvím kratšího filmu je výborný nápad. Zábavná zhovadilost třech kaličů (členové BB), kteří potkají sami sebe z budoucna a dají proti sobě battle. Zhoubnou zhovadilost ale ze sebe nedostanou ani jako staří oldschooleři. Kdo bude více cool ( nebo-li vůl ) se dozvíte po shlédnutí. Film bych uvítal klidně jako celovečerní počin. Kde jinde uvidíte rapovat Froda :-) ? ()

lebowski!

Výborný nápad a ještě lepší zpracování aneb promo of the year a neuvěřitelná koncentrace hvězd na jeden 30ti minutový klip...We´re the real Beastie Boys! ()

Abes

Frodo, záporák z Donniehho Darka a pyrotechnik z Tropické bouře. Tohle trio po prokalené noci a pár pivech na spravení rozjíždí nefalšované rapperské ultranásilí. Na cestě k battlu s intergalactic B-Boys z paralelního vesmíru potkávají nekonečnou řadu známých tváří z branže. ()

Flaxik

Nostalgická vzpomínka na doby, kdy hiphop byl ještě pokusem o originální hudbu, než to převálcovali pošahaní negroidní gangstas se zlatými řetězy, recitující totální píčoviny na samplovaném pozadí. ()

C0r0ner

Na to, jak ultimátní zábava to podle proma měla být, to byla jenom ultimátní nuda (vyjma chcaní, kde jsem se fakt řehtal). Nicméně bylo úžasné vidět v pouhých třiceti minutách několik desítek známých ksichtů, kteří si tuhle šaškárnu natočili vážně jen pro srandu a následně se spolu pravděpodobně velmi slušně zničili. 40% ()

magnolia

jako tuhle hudbu fakt nechápu, ale klip to byl šílený :o) skvělá hra "kolik herců poznáš" - zvlášť ta restaurace je docela prekérka a dunst jsem postřehla až na potřetí... ()

Gaaron

Několik fakt hodně povedených fórků ukázalo, jak dobré to mohlo být... Není, ale vidět půlku Hollywoodu pohromadě rozhodně stojí za to. ()

Icefist

Neznám původní videoklip a takhle muzika mi neřiká vubec nic. A to bude ten problem. Nemůžu hodnotit jinak, než že to je nudný, ale pár světlejších okamžiků a herecké obsazení to horko těžko vytáhne na 40 %. Oblíbená část- pivo ze střechy policejního auta ()

Radiq

No tak samozřejmě paráda a sranda a must-see věc... plno známejch ksichtů, perfektní hudba a dělání si prdele sami ze sebe, respektive z těch bestií Beastie Boys... Dance battle na konec, to dostane snad každýho, to se nedá čekat, chch... ()

bartias

Dvacet let po vzniku videoklipu k hitu Fight for Your Right (To Party) si proslulí Beastie Boys nadělili pokračování. Hudební "domácí" video plné slavných známých je vyloženě pro ně a ty nejvěrnější fanoušky. Jinak stačí vědět tři věci. Zaprvé: trio Beasties hrají Elijah Wood, Seth Rogen a Danny McBride. Zadruhé: trio Beasties z budoucnosti hrají Will Ferrell, Jack Black a John C. Reilly. A zatřetí: v policejních uniformách, které naběhnou na konci a zbuší všechny sakumprásk, jsou navlečení sami Beasties. Vědět neznamená vidět. Že Susan Sarandon a Stanley Tucci v rolích rodičů vracejících se do bytu zlikvidovaného podařeným večírkem "rockují", je celkem samozřejmost. ()

exhoubus

Pořádně povedená blbost. Beastie Boys jsem nikdy neposlouchal, ale tenhle klip včetně hudby se jim opravdu povedl. Vlastně ani nemůžu říct, která část se mi líbila nejvíc, všechny byly stejně dobrý. Před zhlédnutím tohoto filmu doporučuji vidět i původní videoklip (You Gotta) Fight For Your Right (To Party), na který film navazuje. ()