Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

Ukubumbahoo

Určitě nejzajímavější promo jaké jsem viděl. I přesto, že nejsem fanouškem Beastie Boys nebo tohoto žánru jako celku, video rozesměje mnoho tváří .... A těch známých tváří. ()

LabySo69

I když mám pár oblíbenejch songů od Beastie Boys, nejsem zrovna jejich fanouškem, ale tohle jsem si kvůli hereckýmu obsazení nemohl nechat ujít. A jsem opravdu spokojenej, je to vážně prdel. Navíc taneční kreace Ferrella, Reillyho a Blacka jsou neskutečný. A song - Make Some Noise se zařazuje mezi mé oblíbené od Beasties. Bohužel za 5* to u mě neni a to kvůli E. Woodovi. Ten mi prostě nesedl, už proto, že málo otevíral hubu při rapování, což vypadalo hrozně nepřirozeně. ()

josieaddms

Šílený, multi hvězdně obsazený promo. Ale schválně si všimněte, kolik lidí pracovalo na takovéhle třiceti minutové hovadince. ()

Bbronx

"Beastie Boys, A herci, nápad." Nápad: 5z5 Zpracování: 5z5 Obsazení: 5z5 Efekty: 3z5 Zvuk: 5z5 Hodnocení: 92% ()

Mitsu

Promo dokonale splnilo svůj účel. Nejen že jsem se sama začala podvědomě pohupovat jako rapper a všechen ten rytmus mi během třiceti minut vlezl do palice, ale ještě ke všemu jsem měla možnost vyzkoušet si, kolik herců poznám. Bohužel málo, ale stejně mě to strašně chytlo. Také jsem si vzpomněla na své bývalé spolužáky a obdoby jejich výtržnictví. :) ()

markyzgero

beastie boy adam yauch ukázal, že klipovitost mtv nemusí bejt zkratkovitá, ale může bejt i filmová, k čemuž mu dopomáhaj hvězdy současnýho us filmu. citovat sám sebe se vyplácí, citovat ostatní se počítá. kick it!!! každej detail tohodle filmu je něčim podloženej a na požádání o tom napíšu diplomku.howgh...http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk ()

Talina

Joo kdybych věděla, že jsem se prvně měla podívat na videoklip Beastie , tak se pak na tady tohle nedívám s "černýma brýlema", že.Tak trochu větší úlet... a i když tam byl Seth Rogen, tak to asi lépe poberou ti, kteří někdy poslouchali nebo aspoň ví, kdo to Bestie boys jsou, což já absolutně nejsem. ()

LetztesBiest

Vzhledem k hodnocení jsem čekal víc. Lehkou nelogičnost bych odpustil, kdyby mě to alespoň nějak zvlášť bavilo. Cca v půlce to začlo být celkem zajímavé a očekával jsem nějakou zajímavou pointu, místo toho jsem ale dostal - pro někoho možná vtipný - závěr, který ve mě vyvolal ten pocit trapnosti jaký mívám, když mě někdo přemluví abych s ním sledoval nějakou přiblblou komedii. Tenhle druh humoru zkrátka nemusím. Zpočátku jsem to viděl na 3*, slušný konec to mohl vytáhnout na 4*, ale místo toho to stáhnul na 2*. ()

Don82

Zajímavý hudebně-filmařský pokus. Beastie Boys moc neznám ale jejich klip Fight For Your Right je pořádná nálož. Tento krátký "Revisited" je bohužel slabší. Možná svoji délkou, možná nedotaženým konceptem, celkově bylo zajímavých cca 10 minut. Malé plus je za tu spoustu herců, co se tam mihnou. ()

kosoj

Sholud we grab some breakfast? Naprosto luxusní záležitost. A taky rozloučení s pánem, který si říkal Nathaniel Hornblower. ()

boombang

Blbost plná hvězd. Jako odpočinkový kviz typu WHO IS WHO je to výborné, ovšem po stránce hudební i textové je to naprostý paskvil. Herci si to ovšem, jak vidno, užívali a ano, něčemu jsem se i zasmál. Klip dobrý. ()

uodevr

Totální úlet. Hudba neposlouchatelná, ale vidět tolik známých tváří v něčem takovým, to za trochu toho utrpení stojí. ()