7 gwanggu

V Sektoru 7, v podmořském ropném nalezišti, které se nachází jižně od ostrova Jeju, pracuje Hae-jun jako správce technického vybavení ropné lodi jménem Eclipse. Kapitán Eclipse Jeong-man je bývalý kolega Hae-junina otce. Jeho prací je mimo jiné i výcvik nováčků. Po 3 týdnech příprav vezme Hae-jun nového pracovníka pod vodu. Nováčkovi však selže výstroj a utopí se. Krátce poté začnou jeden po druhém umírat další členové posádky a jejich těla jsou nepochopitelně zohavena. Několik málo přeživších zjistí, že vraždy nejsou dílem člověka. Jakési záhadné stvoření infiltrovalo loď skrz vrtné trubky a začalo lovit posádku. Pro Hae-jun a její kolegy boj o život právě začíná. (balone)

Shanen29

Velmi špatně natočený rádoby monster horror, vizuálně jsou některé scény opravdu nepovedené,chvílemi triky působí jak v devadesátých letech ,kdy u nás začínaly video hry.Ten film prostě svou blbostí naštve. ()

petrik11

Žiadna veľká sláva, ale pozerateľné. Aj by som čosi pridal. Videl som totiž v poslednej dobe väčšie shity (zväčša americké). Od vyššieho hodnotenia ma odradila príliš dlhá stopár a sem tam niektoré nezmysly. ()

Pitryx

Ale jo, celkem se to dalo. Nesmyslů je třeba si hustě nevšímat, hlavně tedy na konci, tam to Korejci zkopali dokonale. Hlavně těch patnáct minut času k samoexplozi, které se záhadně protáhnou. Ale jinak se na to dá dívat. Některé záběry se skutečně podařily. Dějově to také ujde a obludka je také nápaditá. Prostě trochu lepší kopie amerických béček, no. 201209169653/10115+++++Nový koment:Obluda nápadově nic moc, technicky dobrá, Dějově zpočátku nuda, pak sice akce, ale na konci zase zbytečné natahování a protahování. Prakticky jde o obšlehnutou Deep Star Six a něco z Abyss. Dalo se na to dívat, ale podruhé těžko. ()

djbarrel

Dvě hvězdy filmu dávám za celkem pěkné monstrum, které , ale spíš než aby nahánělo hrůzu, působilo celkem roztomile. Co je bohužel špatně je, že navíc působilo hodně nepatřičně. Navíc jeho vznik byl tak strašně překombinovaný a nemožný, až to hezké není. Nevím o co se korejci snažili, ale moc se to nepovedlo. Film postrádá atmosféru a jakýkoliv pokus o ní je naprosto rozbitý nepřemožitelnou ústřední hrdinkou, jejíž názory, jsou naprosto šílené a navíc její schopnosti byli taky někde jinde. Trochu mi to připomínalo Millu Jovovich v Residentu ... taky nadschopnosti. Styl natáčení se taky moc nepovedl a chování postav nevím. Je možné, že v Jižní Koreii je to normální, ale pro Evropana je to těžko stravitelné. Jinak třeba scény na motorkách byli opravdu mimo mísu. 40 % ()

veverysiak

Nikdy si nezvyknem na teatrálnosť, abnormálny humor a do absurdna vyháňané scény vo východnej kinematografii, obzvlášť pri sci-fi-hororových žánroch ich neviem preglgnúť, asi jediné, čo tu stálo za to, je voľba prostredia, inak to ostatné klesá do nekonečných hlbín oceánu a keď sa k tomu pridá fasa nápad o príšerke, ktorá roky rokúce žije pod vodou a žerie len ropu a zrazu zistí, že je lepšie na vzduchu nadžgávať sa podarenými vŕtačmi, je čas dať si dlhú prestávku od sledovania orientálnych kúskov, takže 20%. ()

wrong3

Já se těšil,že to bude druhý Laviathan a ona to byla prvotřídní sračka.Bez atmošky...Dvě hvězdy za toho přerostlého "tuleně". ()

Mukade

hehe, mám rád tie typicky kórejsky mrzuté žienky. je to roztomilé LOL. SPOILER - ináč, tá nezničiteľnosť toho hovada bola až smiešna ()