Ženy na cestách

(pořad)

Přestaňte o cestování jenom snít a vydejte se s námi na místa, která jste toužili poznat. Nevadí, že neovládáte cizí jazyky či se bojíte létat a v mapě se vůbec nevyznáte. Pojeďte na vysněná místa nejdřív s námi, hned teď – a pak se vydejte ve šlépějích našich Žen na cestách. Poznejte nádherná zákoutí, lákavé pláže, starobylá města i divokou přírodu. Společně s námi navštivte nejen Evropu, ale i Asii a Afriku. Následujte naše dvě odvážné cestovatelky, naprosto odlišné vzhledem i náturou, jak se vydají do širého světa zažít okouzlení z historických památek, ale i exotická dobrodružství. Naše průvodkyně pozvou diváky na Mallorcu, Kapverdy či Rhodos, ale i do Keni, Zanzibaru, Rakouských Alp nebo Maroka. (TV Prima)

Marze

Shlédl jsem skoro všechny díly a neviděl bych hodnocení tak nízko, když přistoupíme na to, že jde o druh cestování jak řekne cestovatelka v jednm dílu "pro lidi co mají rádi se plácnout na plazi,  hotely , kramecky, diskoteka". Pozornost je zaměřená na pohodlí, jídlo a fakultativní výlety po turistických atrakcích. Některé působily úchvatně jako největší akvapark na světě v Spojených arabských emirátech. Moc skutečného místního života se nepozná. V mnoha navštívených oblastech působí gangy, drogové mafia apod. Kapustňačka Zlatuše představuje lidovou ženu od rány. S ní cestují takové ty typy nevhodné pro život jako Adéla nebo bláznivá Anife. Tělo ve funkci nádoby na sbírání požitků. ()

Mylouch odpad!

Důkaz, že snižovat kvalitu tv programu lze i s velkými náklady nikoliv sice bezbolestně, ale zato velmi hravě. Dovolená s boratovskými ženami, kterým se v životě obvykle vyhýbáme, ale které nakonec překvapivě dokážou i přes své chování uniknout např. velmi reálným hrozbám ukamenování v muslimském světě... a ani jako nechtěná sranda to nefunguje ()

andysek88 odpad!

V paměti mi zůstal monolog hloupoučké slečny Pohádky při návštěvě výrobny papíru: "Já jsem si myslela, že ten sloní papír se vyrábí ze sloní kůže. Že jo, z kůže se vyrábí všechno. Že až slon umře, že ho ňák slíknou no a néé. No a vono to je, jak bych to slušně řekla - ze sloního trusu, že jo? .... A z čeho se u nás dělá papír, když nemáme slony co u nás kadí?" ()

giovanni3

Z cestopisných dokumentů to je jednoznačně jeden z nejslabších, o tom žádná, ale stále to je cestopisný pořad v kterém se najde dostatek zajímavostí a krás světa. => Když tomu někdo sype odpady, tak kritizuje i vše kolem krás světa a to je moc hrubé. Co se ústředních postav týče, tak Zlaťuše je strašná .... jede do ciziny a neumí ani slovo anglicky, snaží se všude mluvit česky nebo jen tupě zírat. A když promluví, tak světe div se 1.z Ostravy = její mluva je šílená, a 2. mluví strašné bláboly. Adéla je jednoznačně lepší, minimálně umí jazyk snaží se usmívat a něco málo umí. Ani jedna není moc dobrá průvodkyně, což nejvíce sráží tento dokument. 2z5 ()

Chajimwitz odpad!

Pro krista pána,k čemu jsem se to zase přichomejtl ! Dvě vidlačky,jedna blbější než druhá objevujou svět ! Musel jsem si dát panáka a žváro ,abych tenhle "dokument o cestování" rozchodil.Pořady s cestovatelskou či turistickou tématikou sleduju rád a moje hodnocení na těchto stránkách bývá většinou dost vysoké.Ale pořad Ženy na cestách je odpornej hnus!Potkat takový vymaštěný nány někde za hranicema,tak se okamžitě distancuju od svýho češství.Oni s toho udělaly nerecyklovatelnej odpad! ()

Časové pásmo bylo změněno