Rande u přepážky

• USA Flypaper (více)

Dvě skupiny bankovních lupičů přepadnou ve stejnou chvíli tutéž banku. Profesionálové mají vše naplánované a neohrabaní zlodějíčci jim to jen komplikují. Postupem času ale všichni zjišťují, že zde škodí ještě někdo třetí... Přitažlivý muž jménem Tripp si jde do banky rozměnit bankovky na malé mince, prostřednictvím čehož chce navázat kontakt s krásnou pokladní Kaitlin, která se mu moc líbí. Do banky vtrhnou dvě skupiny bankovních lupičů. Přijdou v době, kdy technik Mitchel spustí aktualizaci systému, takže banka není zabezpečená.  V bance dojde k velké přestřelce, lupiči střílí kolem sebe a jeden muž zahyne. Pak ke skupinám promluví Tripp, obě skupiny uklidní a začne přepadení řešit. Přijde na to, že někdo musel informaci o přerušení zabezpečení banky lupičům prodat. Rukojmí jsou Tripp, Kaitlin, další pokladní Madge, krásná Švýcarka, IT pracovník Mitchel, hlídač, manažer banky a její ředitel. První lupiči Pomazánka a Želé chtějí vykrást bankomaty pomocí výbušnin. Druhá profesionální skupina se pokouší dostat do trezoru. Ani jedna skupina nemá štěstí, Pomazánka s Želé se při pokusu o výbuch bankomatu zraní, ale nerozbijí vnitřní dvířka. Podle zbraně zastřeleného muže zločinci poznají, že patřil k FBI. Tripp rekonstruuje průběh přestřelky a spočítá si, že muže zastřelil ještě někdo další. Později jsou nalezeni tři zastřelení v jedné místnosti a krásná Švýcarka mrtvá ve skříni. Trippovi se podaří získat fax od šéfa profesionálních lupičů, od šéfa Pomazánky a Želé a za podprsenkou má fax s pozvánkou i mrtvá Švýcarka. Tripp si dá informace dohromady, všechny lidi pozvala do banky jedna a táž osoba, protože je chtěla zneškodnit. Osoba se nachází mezi nimi a vraždí lidi. Všichni panikaří a zbrojí se... (TV Prima)

romanz123

Kriminální rovina tohoto filmu je natolik překombinovaná a místy až absurdní, že ji nelze brát vážně, takže pokud chcete vidět dobré krimi, tak se na toto rozhodně nedívejte. Jinak to má ale slušný spád, rozumnou stopáž a hlavně pár scén, které mě opravdu pobavily, takže jako komedie si to u mě s přimhouřením jednoho oka zaslouží 3 hvězdičky. ()

Stealler

Podobne zmagorených filmových bankových prepadov môžete vidieť desiatky, ale aj napriek tomu Flypaper má niečo do seba. Niečo zvláštne, čo sa ťažko pomenúva, ale ste si istý, že vám to stačilo vidieť radšej len raz. Jediným väčším negatívom boli lupiči Marmeláda a ten druhý, ktorí mi hneď od začiatku vôbec nesadli a celý ma film len zbytočne iritovali od stupidného odpľúvania až po demenciu, ktorá nebola ani trochu vtipná. Celkovo film neponúka nič výnimočné, nič ohromné. Na šedý podpriemer spĺňa podmienky a preto hodnotím slabými troma hviezdičkami. ()

Pythonator

Sympatická Ashley Judd se sympatickým hrudníkem za přepážkou tak trochu velmi vyhledávané banky. Zápletka je to zapeklitá a jeden nikdy neví, jestli se bude umírat, nebo přijde něco úsměvného. Film je to prapodivný a v podstatě dost originální, ačkoli zlodějských filmů už tady bylo mraky. No nic, ani tentokrát jsme se bohužel nedozvěděli, jak se to vlastně ty banky úspěšně a bez rizika vykrádají. Postava Patricka Dempseyho však byla velmi zajímavá. ()

Dusty56

Pustil jsem si film s malým očekáváním vzhledem ke zdejšímu hodnocení a po skončení jsem byl více než mile překvapen. Snímek mě bavil celou dobu a obsahoval dvě věci, které mám ve filmech rád - bankovní loupež a je to komedie. Co se týká výkonu obsazení, tak Patrick Dempsey filmu absolutně kraluje. Dále představitelé Pomazánky a Želé byli absolutně legendární. Z ostatních už nikdo tak nevyčníval, ale každý si odehrál přesně to, co měl nebo víc. Kdo neviděl a má rád střelené komedie anebo filmy s bankovní loupeží, tak prostě musí vidět. ()

Montmorency

Dvě srandovní party zlodějíčků + 6 rukojmích a začíná hra na ''Kdože to tu vlastně velí''......docela povedené, ale nic nového. ()

hujerita

Dobre som sa pobavil a Patrickovi to išlo. Ashley bola fajn. A dokonca ani to nebolo moc prekombinované. Záver to zdivhol na č-tú hviezdu. ()

Ajbell

Niečo na spôsob Orient Expresu, ale v banke a v tomto prípade dosť nezáživné. Nemohol som sa dočkať konca. ()

Evanlyn

Film s tímhle námětem už asi nikdy neuvidíte. Nicméně romantiku nečekejte. Češi totiž rádi naprosto předělávají názvy. ()

Sejkorka

Poměrně slušný film, kde z herců znám v podstatě jen Ashley Judd a Octavii Spencer  Je to komedie ? No a co těch 8 mrtvých ? Krimi ? A proč lupička a vražedkyně v pohodě odjede s lupem a s novým parťákem/milencem uprostřed policejního vyšetřování? Pointa je překvapivá i když, jak se zmenšuje počet živých, začíná člověk tušit, že vše zinscenovala právě Kaitlin. A Tripp , který si  na začátku filmu jde do banky rozměnit bankovky na malé mince, vše prokoukne a stane se zmíněným společníkem. ()