Já jsem Harry Potter

Režie:

Judd Apatow

Scénář:

Judd Apatow

Podívejte se na rozhovor s představitelem Harryho Pottera, Danielem Radcliffem. Nebo s představitelem Daniela Radcliffa, Harrym Potterem? Vypadá to, že dlouhodobé ztvárnění jedné filmové postavy zanechalo na tomto talentovaném herci neblahé následky… (J*A*M*A*L)

Ajinka126

Nevím, co vám nesedí? Vždyť tímhle kouskem Daniel dokázal, jak humornou má duši a navíc je to skvělý komik! Rovněž tím nadobro odpálil sebe a Harry Pottera. Chytré a mě to pobavilo :)) ()

KoRniky

Ani se mi to nechce hodnotit, takové věci jako 3-minutový rozhovor by tu vůbec neměly být. Každopádně to bylo skvěle britsky "udělám se ze sebe blba" vtipné a mohlo to být klidně delší. A je mi upřímně líto těch, co nepochopili, že je to zámerně natočená sranda, a ne opravdový rozhovor s namyšleným Danielem. Wake up. ()

Elyssea

Co to dělá na CSFD? Fajn, celkem i vtipné video, ale proboha, za chvíli tu budeme hodnotit videoklipy. Vždyť tohle ani není film. Spíš bonus k filmu o filmu. ()

Ice123

Docela hezký ;) Zajímavá myšlenka, ale pořád je to jen "rozhovor", tak nějak nevím proč dávat více hvězd, ale líbilo se mi to ;) 60% ()

bartias

Dobrý nápad a malé bezvýznamné plus pro Daniela Radcliffa. Že si ze sebe umí udělat srandu ale už všichni dávno víme. Takže dobrým nápadem to všechno začíná, ale taky končí. ()

Jazzzz odpad!

DObře docela vtipné to je, ale nazývat to Krátkometrážní komedii? Jde pouze o zincenovaný rozhovor pro noviny, který je chaoticky sestříhaný, nemá úvod, ani závěr. BRAK, který špiní archivy CSFD. ()

MiaMoonlight

Psychologické drama, které vám i ve svých třech minutách naprosto vyrazí dech!! Já nevim jak ostatní, ale já to beru s nadhledem a vážně jsem se sjetému Danovi hrozně zasmála. :D Víte, on má ale vlastně pravdu, on už Potter bude navždy, je v háji a ani bych se nedivila, kdyby se z něj opravdu stal psychopat. :D ()

LadyVader

Fajn, kdyby to nebyla Potter scénka tak mi to asi tak vtipný nepříjde :-D. Přidávám jednu hvězdu za Radcliffův poker face :-)). ()