Leckdy stačí jediný okamžik, aby se život změnil k nepoznání… Samuel Pierret pracuje jako zdravotník v pařížské Nemocnici sv. Vincenta. Jeho žena Naďa je v pokročilém stadiu těhotenství a oba přemýšlejí o tom, jak se jejich holčička bude jmenovat. Na jedné z nočních směn Sam zachrání život jednoho z pacientů, kterého se kdosi pokoušel odpojit od přístrojů. Krátce nato jeho žena beze stopy zmizí a neznámí únosci na něm požadují, aby do tří hodin dostal zraněného pacienta z nemocnice, kterou policie přísně střeží. Pokud to nezvládne v časovém limitu, svoji ženu již nikdy neuvidí… (oficiální text distributora)

Foma

Velice příjemný..., jak to říct..., prostě je to docela vyvážený, zase ne tak moc násilí, spíš tak zvláštně pojatá akce, která není nijak bombastická, ale taky jí neni málo. A hodně sympatický herci a herečky, spíš u nás neokoukaný. ()

dyfur

.....celkom slušny thriller...tie neokukané tváre v spojení s relatívne normálnou kamerou (žiadna á la točím klipy...) dávali tomu vcelku vieryhodný nádych....ok-pozerateľné. ()

berusche

Nevýhodou je, že to míchá všechno dohromady: nevinného bílého koně, který musí bojovat nejen za svou záchranu, konspirační spiknutí všech okolo, konečné spojení se zločincem, páč jinak by to nešlo, a tak dále a tak dále. A tím se z toho pro mě stala taková slátanina. Měla jsem nedobytný pocit, že vše už jsem někde viděla. Proč ne, ale do nebes to za neoriginalitu, průměrný scénář a průměrné akční scény, potažmo průměrné herce, vynášet nebudu. ()

TheDon

Adrenalinová francouzská skoro infarktová jízda. Od začátku až do konce si film drží zběsilý tempo a nepoleví, ani kdyby čert na kole jezdil. Fakt suprová žabožroutská masáž srdce. Honičky, mrtvoly, střílečky, intriky. Pecka ! Takhle má vypadat akční thriller. Merci Fred ! 90% ()

Caminzind

Nezdařená předávka rukojmích udělala z nás všech debily (takže vy imbecilové jste si o stupeň polepšili, gratuluji:)) a málem pohřbila celý film. Ale jinak jde o drsnou story s politicky zkorumpovaným pozadím (zadnicí) a s praktikami staré školy, která svým vendetovským machosrdíčkem dokázala infikovat i takové ostřílené mazáky zdejší arény, jakými jsou nepochybně verbal, ricci.s, Šakalík či Stano21. A to už je co říci, do rici. Je ale fakt, že já bych těhuli taky měl strach opíchat. Vždyť ten plod je hlavou dolů, co kdybych to tomu malému strčil do pusy? :O Co by mě zajímalo ale upe nejvíc, je, jak se frantíkům podařilo pro tento film zkřížit Liama Neesona s Robertem De Nirem. 74% // Dodatek k dotazu slečny Lord.Jim: Stano21 svůj koment smazal poté, co jsem se nenechal od něj zviklat, abych smazal já ten svůj. A potom, co jsem mu sugestivně vytknul, že maže Písmo Svaté (jelikož z něj ve svém komentu citoval), propadl "nmk" a dobrovolně opustil tento svět. // ()

M.i.k.e

kousek,který je sice v mnoha ohledech předvídatelný,nicméně vzhledem ke stopáží nestihne nudit byť jen na vteřinu.Tvůrci diváka na začátku snímku vtáhnou a nepustí až do samého závěru.Francouzi tohle zkrátka umí a moc jim tenhle styl sluší...80% ()

bourec

Přesně jak sem čekal,francouzi se zase vytáhli.Na začátku bylo sakra jasný,že to bude nářez,a po tom zvratu už to šlapalo jak prase.80%. ()

C0r0ner

Nonstop akce je rozhodně voda na můj mlýn (pokud to není vyložená sračka), takže se mi Limit musel zákonitě líbit. Scénář je sice takový klasický a ničím výrazný, ale na koukání jako takové je to prostě paráda. Pomohla tomu i umírněná stopáž, díky které je film dlouhý tak akorát, aby nezačal ani na chvilku nudit. 90% ()

Martrix

Hollywoodský scénář, ale natočený v evropské produkci = konečně mám o trochu víc jasno v otázce, jestli je tolik hollywoodských flmů debilních kvůli producentům, kteří mají pocit, že "tohle" divák potřebuje; nebo se prostě přizpůsobuje vkusu průměrného američana - výsledek je úplně stejný. Takže ano...příběh, který není originální, občas tam něco nehraje a nevyhne se předvidatelným momentům, může fungovat vcelku dobře. Neokoukané ksichty, vše podáno velmi autenticky, herci hrají, postavy se chovají uvěřitelně... . Dobrý. Jenže co naplat. Scénář a la Hollywood je pro mě už tak profláknutý, že bez ohledu na ten evropský tuning, je to pořád jen další za vlasy přitažený příběh, který mi nic nedá a emoce ve mě nerozbouří. ()

dr.fish

Rychlé, nekompromisní, žádní velcí superhrdinové, prostě Francie. Osobně mi takovéhle "lidštější" filmy sedí a docela rád se na nějakou akci "v běhu" podívám. Žádný originál, ale poctivé řemeslo určitě ano...75% ()

angel74

Nějaké chybky by se sice našly, ale jo, asi takhle nějak si představuju napínavý thriller. Zběsilé tempo akcí nabitého filmu se tvůrcům podařilo udržet od samotného začátku až do konce, tedy možná i díky kratší stopáži. Když ještě vezmu v úvahu, že hlavní hrdina je sympaťák, kterému prostě nejde nedržet palce, tak mi z toho všeho vychází bezva podívaná třeba právě na nedělní večer. (75%) ()

campix

Velmi přímočarý francouzský akční krimi/thriller. Hlavní hrdina je shodou nešťastných okolností zatažen do kolotoče událostí mocenského boje, které se točí kolem zkorumpovaných policistů. Akce střídá akci. Není zde moment, kdy by si hlavní hrdina nebo divák mohl oddechnout. Svižné tempo a povedené akční scény dělají z tohoto kusu žánrový nadprůměr. ()

URBAN

Nevím proč, ale já si tyhle přehypované filmy příliš nejdu. Možná kdyby se dostal do hlavní role herec, který by mi do tohoto sedl, ale nejspíše by i toto nepomohlo. U tohoto filmu nebyla takřka žádná možnost seznámit se s postavou, soucítit s ní a fandit jí. Pro lidi co mají tento žánr rádi si přijdou na své, ale já mezi tuto skupinu nepatřím. ( 23.6.17/MAC ) ()

andrii

Ordinuje neomylně. Pečovatel - lidumil, kterému dali do těla, okolnosti nalily do žil. Jednat dle nutných instrukcí zla. Prát se s krysí infekcí. ()

Vecko99

Další povedený akčňák z francouzské produkce Hodinu a půl trvající akce kde není prostor pro zbytečné vysvětlování. Hlavní hrdina zde také bojuje o své blízké a na pozadí příběhu se řeší i zkorumpovaná policie. Stejný model jako u Taken funguje i zde a opět se zadařilo. ()

noriaki

Parádní kriminálka která v první vteřině nasadí brutální tempo a drží ho až do konce. Bránil bych se srovnání s taktéž výborným Taken. À bout portant není efektní mlátička ve kterém nesmrtelný hrdina se suchým trikem vyrube gang zločinců. Naopak, Samuel se dostal do víru událostí tak nějak mimochodem, většinu času stráví tím že utíká před pronásledovali a rozhodně není pánem situace. Takovému chlapovi pochopitelně nejde nefandit. Tím spíš že ho každá akce stojí obrovskou spoustu psychických a fyzických sil a on přesto pokračuje dál, s křečovitým odhodláním dosáhnout svého cíle. Emoce, neustálý adrenalin a charismatické postavy, to je úspěšný recept na moderní thriller a režisér se ho drží do posledního písmene. Každá role je výborně obsazena a zahrána, až mě překvapilo kde se všichni ti skvělí herci vzali. Francouzi se hlasitě přihlásili do boje o trůn krále kriminálek a já doufám že jim nedojde dech. ()