Čaroděj a bílý had

• Čína It's Love (více)

Režisér Ching Siu-Tung natočil podle staré čínské legendy fantasy film o bylinkáři, který se zamiluje do tisíc let starého bílého hada vydávajícího se za ženu. Jet Li hraje roli kouzelníka, jenž odhalí hadovu pravou identitu a bojuje o záchranu mužovy duše. (Canal+ Action)

muti

dost dobre musim uznat. som si vcera pozrel predlohu Green Snake (1993) ale musim povedat ze tento remake bol o dost lepsi, pretoze v zelenom hadovi boli triky prilis primitivne aj na rok '93. tu to bolo super. epic battle is epic. tu niektori pisu sice ze stara je lepsia a ze nova je slaba a nic tam nie je, stare animacie, ...uplne ze wtf? akoby to pisali naopak.] je to zvlastne a ja som vahal nad novou verziou ked som videl ze to ma 57% ale dobre som urobil ze som si chcel vytvorit vlastny nazor. myslim ze keby si ludia pozri staru potom novu verziu a potom napisu koment k obom tak by to bolo lepsie. ()

Jady

Naprosto skvělý film, skvělá kamera, efekty i zahrané je to super. Hadí démonky hrají pěkné herečky. Ze začátku tam jsou také prvky komedie, byť je to vážný film... Bohužel zůstal některými zcela nepochopen... Vůbec není přeplácaný, jen mapuje klasickou povídku, která obsahuje právě to všechno co obsahuje film. Asijské povídky takové prostě jsou :) Jsou velkolepé. ()

Pythonator

Tady hodnocení snad lehce přemrštím, protože to byla jednoduše kouzelná pohádka. Navíc Shengyi Huang je prostě kouzelná kočička a ke všemu je film plný kouzelných barevně vymazlených záběrů. Číňané jsou prostě umělci a v tomto naprostí úchyláci. Exponovat a dobarvovat záběry tak, aby působily jako výtvarná díla, to ocení málokdo. Jedno je jisté. Ty barvičky jsou strašně pozitivní a sledovat takový film má minimálně pro mou maličkost léčivé účinky. ()

Milo384

Taková romantická pohádka pro starší publikum. Někdy mně vadili přepálené počítačové triky. Souboje nápadité. Hlavní postavy sympatické. Příběh je o mnichovi, který nevěří, že může žít démon s člověkem. ()

Lvísrdce

Vůbec jsem nerozuměl tomu, co ty postavy chtějí. Všichni chtėli dobro pro nějakého chudého vesničana, ale přesto spolu urputně bojovali na život a smrt. Na konci do toho vstoupí Buddha Všeslitovný udělá z toho skoro remízu. Hezké visuální efekty. ()