Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

ludovit14

Klasická Bečková Lundgrenovka.Ktorá ma už ani nedokáže uraziť,jednoducho som si zvykol-je to smutné ale je to tak.Nič nové tu nehľadajte,lebo tu nie čo aj herecké výkony stoja za ___! HOD:25,07%. PS: jedine čo stojí za povšimnutie je,že sa tu zvuky hudby neprekrývajú so streľbou.Salvy s guľometov si môžete vychutnať na BLU-RAY pri zvuku Dolby True HD 5.1.. ()

MartinReno

Ten film sa oplatí vidieť možno tak koli Lundgrenovi.Austina som z počiatku začal brať,ale celkom obstojne mi už leze na nervi.Na férovku ho tu vyzývali úplní panáčikovia,ktorí by po prvej rane od takého hlavohruďa dali rande s Ježišom.Posobí príliš komótne a komparzovo.Film je ten zbytočného typu... ()

wick

Tupý akční....film, plný logických nesmyslů, samoúčelně brutální. Udělal jsem chybu, že jsme nedal na varování, že kde ke Doplh L., tomu je třeba se zdaleka vyhnout. 10% za scénu, kdy Dolph připravuje ovocný koktejl. ()

Kiryl

Celý film mi připadal jako bezhlavá pláckobitka, v němž musí každý zabít každého na dvakrát. Postavy střílely se zlomenými prsty, bily se s prostřelenými těly a spousty věci jako plechové a dřevěné stoly se rázem staly neprůstřelnými. Příběh byl celkem dobrý a obsazení také. Suma sumárum bych film ohodnotil dvěma hvězdičkama ale posledních 10 minut mě přimělo k tomu, abych tu jednu hvězdičku přidal. Tak špatné to zase nebylo a u konce jsem se i trochu pousmál. ()

H3LLraiser

Za tři klasický béčko, ale něčím jiný... V rámci žánru je tu spousta věcí logicky opodstatněná oproti podobným... Nejvíc mě dostalo když nakonec ujel s tím mercedesem a střelil ho místo aby hned začali titulky. Taková tečka nakonec jakou jsem snad v podobným filmu ještě neviděl... A za to je ta čtvrtá hvězda ()

karnifex

Děsně blbý, ale aspoň je to blbý takovým tím starým dobrým způsobem osmdesátých/devadesátých let. Značným zklamáním je fakt, že Lundgren se ve filmu sotva mihne a navíc je marod - poslední scény odehraje dokonce v pyžamu(!) - těžko říct, jestli je to scénářem nebo to naznačuje jeho aktuální formu.. ()

Luciaaas2

Paráda, Lungren je zpět a ve velkém stylu, sice v menší úloze, ale je parádní, snad se mu už bude dařit točit lepší filmy. Milé překvapení. ()

Lakenzi

Lundgren s Austinem si sedli. Dobré akční scény, i když občas až trochu moc přehnané. Od začátku až do konce se určitě nudit nebudete. Austin v hlavní roli splnil, co se od něj očekávalo. Lundgren, záporná role, jak už tady zaznělo si roli užíval. Možná jsem čekal trošku víc ale rozhodně mě to potěšilo. ()

pirate

Tedy, čekal bych od Lundgrena více, než jen pěstní souboj s Austinem, a k tomu tak krátký. Na druhou stranu s Austinem jsem spokojen, každému namlátil a film, ačkoli celkově nemá skoro žádný nápad (kromě té zápletky s balíkem), mě bavil. Akční béčko, kterému stačí Austin v hlavní roli a Lundgren je spíše takový dobrý dodatek, který si utržil dost velký prostor. 63% ()

migl odpad!

Stokrát omletý béčkový scenár. Jeden "bouchač"(tentokrát dôchodca) zruší celé komando cvičených zabijakov, vrátane mafiána(ďaľšieho akčného dôchodcu) Lundgrena,ktorý mimochodom vyzerá hrozne strhane a unavene(asi s tých chuj... čo posledné roky točí) ()

bimbama

Steve Austin - hezký, statečný, romantický a pravděpodobně i nesmrtelný. Navíc to vše zvládá bez chvilky odpočinku. Film je docela fajn, odreagovala jsem se u něj. Dost rvaček a přestřelek, přičemž na zabití jednoho člověka je potřeba asi tak tisíc ran, nejlépe ze samopalu. Zápletka nebyla nejnápaditější, ale udržela moji pozornost po celých 96 minut. Což je vlastně to nejdůležitější. ()

Faldicek

Tak nám další veterán akčních filmů osmdesátých let vstal z mrtvých aby si zahrál záporáka. Vyjít film v letech dávno minulých jistě by to byla bomba, ale v dnešní době je to prostě béčková nudná šeď. ()

JendaBenda

Pekna podivana. Lungren stale vali a jako elegantnimu zapornakovi jsem mu fandil. Austin je ranar a hraje to pekne ;-) Stara skola jede! Poctivych 90% ()

Ms.Iris

Názov Zásilka by sa kludne mohol zmeniť na názov Nesmrteľný Tomi, ktorý so scifi prehľadom zmasakruje každú postavu vo filme :-D hold hrdina :-D a k filmu: nezáživné, upozerate sa k nude, a čo bitka to trapná scénka. ()