Blood Runs Cold

všechny plakáty

Winina odchádza zo svojho príbytku, aby strávila niekoľko dní v staršej rodinnej chate uprostred zasneženého lesa. V neďalekom podniku stretáva  bývalého priateľa s niekoľkými kamarátmi. Nakoľko nechcú prerušiť príjemnú zábavu, rozhodnú sa presunúť na Winininu chatu. Spočiatku príjemné posedenie sa razom mení na boj o život. Šialený vrah so sekerou sa blíži! (*CARNIFEX*)

J*A*S*M

Super, vzhledem k tomu, že rozpočet byl asi tak pět korun, mohl výsledek dopadnou i hůř, ale divácké potěšení se stejně zaseklo na bodu nula. Kdyby si tvůrci alespoň odpustili ty zbytný nepovedený efekty typu pixelová pára od pusy... Ne, tady si zkrátka na hvězdičkovou charitu hrát nebudu. Jeden bodík za občasný náznaky atmosféry. ()

IceQueen odpad!

Keď nájdem v kuchyni na dlážke dva litre krvi, tiež skočím po kefku a kýblik, upracem a potom (možno predtým, už neviem) si urobím raňajky. To hovorím o hlavnej hrdinke, ktorej parťáci niekam "odišli". Dúfam, že som nevyzradila príliš veľa z deja a váš zážitok zo sledovania dosiahne aspoň takej istej kvality, ako ten môj. Nový level stupidity. ()

Astaroth12

Poznáte to keď sú štyria v opustenom dome a prvý sa zobudí a ide sa prejsť a chňap,chňap,prask-mŕtvy, vzápätí sa zobudí druhá a ide hľadať prvého bum,bac prask-mŕtva, zas vzápätí sa zobudí tretí a ide hľadať prvých dvoch bum,prask,tresk-mŕtvy a vzápätí,vzápätí sa zobudí posledná a vidí na podlahe krv a nenapadne ju, že jej spoločníci môžu byť už po smrti a začne ju umývať. No logika tu hra druhe husle čo poviete? A teraz vážne, takéto filmy sa nezívajú strata času. Spracovanie je totálne amatérske a debilné,herci nesympatický a veľmi zle hrajúci a kamera sa tiež nevyznamenala. Potešil som sa krátkej stopáži , ale mohla byť aj kratšia. Jedine gore efekty mali svoju úroveň a vraždy neboli mimo záber, len preto dávam 2*. Vôbec nechápem niektorých hororových fanúšikov, že takémuto primitívnemu filmu môžu dať 4* ,ale asi 100 ludí 100 chutí, lebo inač neviem, prečo to tak je. ()

Dellamorte

Pracovne vyžmýkaná " herečka " je vysadená z pracovného procesu , aby si dotankovala energiu znásilnenú každodenným stresom. Zasekne sa vo svojom rodisku a to priamo na horskej chate prenajatej svojím šéfom. Tam sa utvrdí aj v tom , že stará láska sa snaží nehrdzavieť. S bandičkou zbytočných figurín ( potrebných len na slashing ) absolvuje neplánovaný relaxačný " survive " tréning.. Mrazivý pocit zo snímku mám len vďaka snehu a do formátu 16 : 9 natrhnutej držky hlavnej kill-postavičky , ktorá sa o " murderjoy " postará. Vykrádačka momentky zo " SHINNING " vyvolá úšklab , ale slasher mám lekárom predpísaný , takže síce nepresvedčivé , ale OK. Za málo peňazí , celkom slušná slashoidná ( síce nedoladená ) muzika. ()

Hrabka

Tenhle film na víc jak dvě hvězdičky rozhodně nemá. Atmosféra je chvílemi celkem slušná, ale to je asi tak všechno, za co lze tenhle kousek pochválit. Autoři zapomínají i na nejzákladnější věci (mařka běhá po venku a je už světlo, zaběhne do domu a venku je tma...). Logika skřípe takovým způsobem, že se to už nedá přehlídnout. Chvílemi má film náběh na solidní thriller, ale vzápětí to zabije nějaká dementní scéna. Dvě hvězdy za zajímavýho killera, dobrý prostředí a obstojnou atmosféru, víc ani prd a to jsem ještě hodnej. 40% ()

• Během 35 dní natáčení se pohybovala teplota okolo -15 až -20 °C. (Cheeker)