Toto romantické drama vypráví příběh dvou dospívajících, kteří oba patří do jiného světa. Jejich vztah je prakticky nemožný, nicméně stejně tak je nevyhnutelný. Ona je dobře vychovaná dívka, jež byla odmalička vedena k velkorysosti, naivitě a dodržování pravidel. On je rebel, impulzivní, nezodpovědný a závislý na riziku a nebezpečí. Neustále se díky svému chování dostává do konfliktů a absolutně ignoruje zdravý rozum. (oficiální text distributora)

Pedross800

Tak ano, tuctová love story, dějově prosťoučká, předvídatelná ale...ALE tu velkou a vášnivou lásku těm dvěma prostě člověk věří a žere se vším všudy. Takhle má vypadat romance ve které se naivní, milá, nevinná a nezkušená seňorita zamiluje do dominantního alfa samce. To pak i z tuctové romanťárny stříkají všechny možné odstíny pravých emocí, hmatatelné chemie, vášně, rozpolcenosti, divokosti i něžnosti a rozhodně to nejsou šedé odstíny, ale odstíny plné barev! Hlavní herecké duo tenhle film prostě udělalo koukatelným se vším všudy a má oblíbená María Valverde stoupá každým svým filmem na mém pomyslném žebříčku výš a výš a já si říkám, zda jednou z trůnu nesesadí i mou nekorunovanou královnu Penélope Cruz :-) ()

petikacka

K tomuto filmu jsem se dostala nějakým omylem. Když jsem zjistila vo co go, tak jsem ho chtěla zaříznout, ale nakonec mě to nějak upoutalo. Nejsem ani funoušek romantiky a navíc ani věkově se nepřibližuju hrdinům přesto jsem si to nakonec užila jako takovou nostalgickou vzpomínku na ty začátky velké lásky.  Na štěstí, smutek, bolest, slzy, smích, lásku, nenávist, jízdy na motorce...Tvl bylo to tenkrát fuck velké stejně jak v tomhle filmu, tedy bez toho násilí. To by mi vadilo taky. Takže nakonec jsem se vlastně docela dojala a užila si to. Za mě 75% ()

Kejdyna

Do teď jsem si myslela, že španělské filmy jsou prostě divné. Tenhle je trochu taky, ale kupodivu mě to bavilo. V rámci zlepšování španělštiny jsme uspořádaly dámskou jízdu a že se bylo na co dívat! Hache je zkrátka kus a dost bad boy na to, abychom se do něj všechny okamžitě zamilovaly, ovšem občas mi ten španělský temperament přišel až moc (viz závěřečných 30 min.) a občas bych všechny pořádně proliskala, aby se chovali normálně. Konec už byl hodně zdlouhavý. Ale ten Mario Casas, mňamka. ()

viky13

Už od začatku jsem se nemohla vcítit do hlavní hrdinky a ke konci filmu jsem si uvědomila proč...SPOILER..protože co uděláte, když vašemu klukovi umře nej kámoš a vaší nej kámošce kluk? Určitě jemu nedáte kopačky a místo ní si nenajdete nové kamarádky, jako tady hlavní hrdinka. ()

wege

Pěkná Španělka, slušná hudba, jinak jen klišé, šílené postavy, šílený děj a šíleně nereálné situace, ve kterých se ocitají. Navíc se v nich chovají fakt iracionálně, až dementně. ()

a0001 odpad!

Dementné, pózerské, naivné a pubertálne. Postavy absolútne iracionálne a príbeh tupý ako baganec. Absolútne nepochopitelné hodnotenie, 72%?? ()

jjjerry

Tak tohle je velká tragedie. Neúměrně vysoké hodnocení, škoda že tu není vidět průměrný věk diváka co dal vyšší hodnocení, odhadoval bych na 14 let. Ohrané klišé, dialogy jako z Bravíčka. Blbeček co vše řeší pěstí a hraje si na kluka z ulice a přitom má za zády brášku a papánka co to kdyžtak zamáznou. Začátek byl trochu nadějný pak to spadne na dno. ()

Zlty_Dodo

Dynamický dej, kamera, postavy. Láska ala Zlí chlapi nás trápia, dobrí chlapi nudia :) distingovanú školáčku zbalí na frajerinky doslova primitivny alfa samec.. Romantika bez hraníc a bez logiky, pritom krásna. ()

PTuranyi

Ambiciózny film evidentne snažiaci sa predstaviť modernizovaný príbeh Rebela bez príčiny. Nevedie k tomu len fyzická podobnosť Mario Casas s Jamesom Deanom a podobnosť ich postáv rebelujúcich na prvý pohľad bez príčiny. Príčina tu samozrejme je, ale všetky kulisy a súvislosti okolo hlavných hrdinov sú potemkinovské dediny, bez pevnejšieho ukotvenia a už na prvý pohľad sa rozpadávajú pred očami. Produkcia je dobrá, ale všetko svoje úsilie zamerala na chémiu. Herci hrajú veľmi dobre, ale scenár ich charaktery vymedzil veľmi presne. Drzý macho teda zvádza krehkú krásku, ktorá síce hovorí NIE, NIE, ale myslí ÁNO, ÁNO, podporovaná svojou najlepšou kamoškou a mladšou sestrou, ktoré zlým chlapcom prepadli už na začiatku. Krátky bezzubý súboj ústi do očakávanej ľúbostnej romance navzdory všetkým. Romantické scény sú najlepšou stránkou filmu, ale je to len ozdobná posýpka. Ukončenie vzťahu a záverečná tragédia už príbehu nepomôžu, pretože záverečné sladkobôľne filozofické pofňukávanie nie je žiadna sebareflexia, takže ku katarzii nedôjde. 50% ()

lusota

A je to tady. Zřejmě na mě přišla zastydlá puberta. Film je předvídatelný, plný milionkrát ohraných klišé, chvílema kýčovitý .... takový románek pro patnáctileté slečny. Ale mě to bavilo. Moc. Super kamera, krásné záběry, hezcí lidé, prostě pohodovka pro podzimní podvečer. Scéna na diskotéce byla tak - jak bych to popsala - vzrušující, že jsem dokonce zapomínala dýchat:-) A Mario Casas vyhrává první místo v mé soukromé soutěži "O nejkrásnější filmový úsměv" ()

AmericanX

ANO,ANO!!! je to romantickej slaďáček, jak neposkvrněná a samozřejmě krásná dívka z dobré rodiny potká rebela, krásného a temného, pochopitelně se do něj zamiluje a chce ho změnit.... ano, stokrát ANO!!! klišé!!! kýč!!!.... ale když ono je to tak sladký!!!! Mario Casas se stal idolem tisíců holek, žen a já to chápu, bo holky, upřímně- která by nechtěla sedět na motorce za fakt pěkným klukem, pevně se tisknout k tomu pevnému tělu a objíždět s ním pobřeží za azulové modré oblohy??? takže závěr: vy všichni, kdo chcete vidět nějaký smysluplný děj, kdo čekáte nějakou psychologii a umění, se na to nekoukejte, vy však, kdo si chcete užít romantiku a pro jeden večer vám až tak nesejde na umělecké a výrazové stránce, si ten film užijete.. proto za mě 4*, bo jsem jen žena a taky jsem před tím četla knižní předlohu a film mě pak nezklamal.. ()

NickMaddox

Film hodnotím veľmi pozitívne- tínedžerske prostredie, problémy mladých, nová láska a temperamentné povahy, neskutočne príťažlivý hlavný hrdina =) Už dlho som nevidela kvalitný romantický film o mladých ľuďoch a tento ukojil moje romantické nálady =) Koniec je zvratový,ale bol to dobrý nápad,inak by sa film skĺzol do úplného klišé. ()

lineker

Vemte si všechny možné přísady co do prvoplánové romantiky patří, vynásobte to asi šesti a budete buď tři metry nad nebem, nebo ( stejně jako já ) pět sáhů pod peklem. ()

viax

On je tak krááásnej! Tělo jako bůh, tvář jako drsný anděl... která holka by ho nechtěla? A ona je sladce nevinná. Začíná to jako hra na malou myšku, kterou si kočka dá k svačině a zbytky nechá ležet, a o dvě hodiny později setřete slzu, zhluboka povzdechnete a řeknete si, jaká škoda, že tohle se nedá prožít znova a znova a znova a znova. ()

Vardara

Tři hvězdičky s odřenýma ušima. Je to o tom jak se jeden narušený jedinec se sklony k násilí snaží o hysterku z vyšší společnosti. Ale ty závody na motorkách na začátku měly něco do sebe. Jinak neurazí ani nenadchne. ()