Hatchet III

• USA Adam Green Presents Hatchet III

Jednotka rýchleho nasadenia obkľúči chatrč v močiari, ktorý je domovom zabijaka menom Victor Crowley (Kane Hodder), s úmyslom nebezpečného vraha zneškodniť. Medzitým sa Marybeth (Danielle Harris), ktorá ako jediná prežila krvavý masaker, čo sa udial v močiari, musí spojiť sa miestnym policajtom Fowlerom (Zach Galligan) a jeho ex-manželkou (Caroline Williams), ktorá je špecialistka na maniakov. V tomto zložení sa pokúsi odhaliť pravé dôvody vražedného vyčíňania Victora Crowleyho a ukončiť ho raz a navždy. (Kadas97)

Karamanlis

Hatchet po tretie a stále rovnako zábavný... Fešáka Victora Crowleyho a jeho štýlové splatterové vyčínanie proste môžem, stále ma to baví a dokážem si pokojne predstaviť aj ďalšie pokračovania tejto série. ()

ARI50 odpad!

Ze zajímavosti a povinnosti se dostávám k třetímu hnusákovy který ve všech ohledech posral co budoval, dokázal že už se jenom ve sračkách koupe a nudí v každém momentu děs a hrůza. ()

JASON_X

Po nepříliš povedené a utahané dvojce je třetí díl Hatchetu neskutečná pecka, která ještě o kousek předčí díl první. Působí jako balzám na duši všech milovníků pokleslé, béčkové a hodně ujeté zábavy. Krvavě vtipných momentů je v něm tolik, že se je ani nebudu snažit vyjmenovat. Scénář je hodně povedený, roztomile hloupoučký a přímočarý děj má spád, nejsou v něm snad žádná výrazně hluchá nebo nudná místa. Afektovaná Danielle Harris se dá výjimečně docela vydržet (a chvílemi jí to i dost sekne), a epizodní účast Sida Haiga, mého oblíbeného klauna ze Zombieho The Devil's Rejects, je pověstnou třešničkou na dortu. Lobotomizovaný děj, krev, maso, vnitřnosti, to vše zabaleno do nadsázky a sladce zvráceného humoru, zkrátka přesně můj šálek horrorové parodie, mňam! Silné čtyři. ()

Morholt

Pro mě nejlepší díl. Po nemastné neslané jedničce a ještě o něco slabší dvojce přišla nabušená trojka. Je to prachsprostá řezničina cinklá akcí a ortodoxním fandům předešlých dílů asi pod fousy moc nepůjde. Nicméně kdyby se to neslo v podobném duchu od prvního dílu, stal bych se pravděpodobně velkým fanouškem 70% ()

jarkolar

Komu se líbily předchozí díly, rozhodně zklamanej nebude. Efekty jsou slušný, krev teče hektolitrama, lidé umírají po tuctech =)). ()

stration

No tak to bylo místy už fakt hodně. Jak přemýšlím tak přemýšlím, nemůžu se dopátrat toho, proč tento snímek vlastně vzniknul. Je úplně stejný jak druhý díl a dokonce SPOILER i stejně skončí. Akorát přibyde kupa mrtvol které jsou vesměs rotrhány nebo přijdou alespoň o značnou část svého zažívacího ústrojí. Jako jednohubka je to ale obstojné. Pokud bude potenciální čtvrtý díl zase stejný, tož to už bylo fakt na pováženou = odpad. ()

AlistairMir

Stejně jako v prvních dvou dílech tak i tady jde hlavně o brutalitu. Takže se můžete těšit na hromadu mrtvol, utrhané ruce, hlavy, potoky a gejzíry krve, trhání kostí z těla ven i s lebkou, rozšlapávání hlav a podobné dobroty. Jenže rozpočet byl ještě o něco menší než mizivej tak to vše vypadá max děsně vtipně a bát se nebudete ani jedinou vteřinu. Danielle Harris se s naší bláznivou Victorkou znovu střetává a je jedna z mála na koho se dá koukat. Nejvíce mě ale potěšila rolička Sida Haiga toho dacana vidím rád vždy. Celkově slabší než první dva díly ale ne o tolik abych šel s hodnocením dolů. Pokud občas chcete horor kde se nebojíte ale baví vás tuny kečupu míso krve a halda vinných klobás co by vnitřností tak vás to bude bavit. ()

Rodriguez

Aj třetí kousek do trilogie se nám zaříz do futra jako kulka. Je to už bohužel jenom vaření z vody, končetin, krve a spoustou fízlů.....takže sice se nám dějová linka konečně uzavře, ale s nejslabším máte padáka! 40% ()

Nivenx

Třetí díl vraždícího maniaka je zpět. Co se nedostatků týká, je to stále to samé dokola, ale navíc přimýchané další nesmysly, aby divák byl ještě znechucenější. Pořád platí, že první díl, i když nebyl bůhví jaký zázrak, tak alespoň měl místy napětí a i když chování postav bylo debilní, tak zde to platí ještě dvojnásob. A na tu masku si snad u Hatcheta nezvyknu, z blízka to vypadá ok, ale z dálky vypadá jak sněhulák co se snaží hýbat. 30% ()

Wade

Jednička sice nebyla znovu překonána, ale nakonec musím přece jen dát i III stejné hodnocení. Né, že bych je řadil na stejnou úroveň, protože jednička si 4* zasloužila zatímco třetímu dílu velkým způsobem pomohla ke 4 hvězdě scéna která se točila kolem urny a popela u té jsem se fakt zasmál nejvíc ze všech dílů. Jinak je Hatchet III nesjpíš poslední díl téhle gore slasher zábavy a divák se znovu dočká toho co i v předchozích dílech litrů krve a bezva vražd. 60% ()

zolo23

Úprimne, pre mňa bude "sekera" asi klasika. Tak ako som dal prvým dvom častiam 3 hviezdy, tretej dám o jednu viac. Prečo? Doteraz som o anatómii človeka veľa nevedel, ale teraz viem asi všetko. Človek sa skladá z rúk, z nôh, z hlavy, z čriev a hlavne z vnútorností, ktoré sú dôležité na to aby telo fungovalo. Victor Crowley nám to názorne ukázal, za čo mu ďakujem. Mega, mega , mega námrd z množstvom nápadov ako ukončiť život človeka. A že to bolo amatérske, stupídne bez štipky originality?...... No a čo. Za to rekordné množstvo krvi, vtipu...nadsázky...a za to že som sa nesmierne bavil si tento " klenot" 4 zaslúži. Chcem pokračovanie bez nápadu, bez originality, bez hereckých výkonov...chcem "Sekeru" ktorá poseká naprosto všetko! ()

Corpsegrinder

Ano občas to má vzhled nízkorozpočťáku ale to bude asi ééééé hmmm no asi tim že tohle je nízkorozpočťák. Hatchet je pro mě srdcovka a trojka neni o nic horší než jednička nebo dvojka. Má to všechno od hlášek po gore (TO JSOU NĚČÍ KOULE, KOULE NEMAJ VISET ZE STROMU!). Navíc Derek Mears bez hokejový masky je slušný cukrátko pro slasherový fandy. A neni to jediný hororový cameo protože se zde objevujou herci co maj na kontě věci od Gremlinů po Texaskej masakr motorovou pilou. Danielle Harris je v pohodě, lidi ví proč jí obsazovat do horororů a to její drsňáctví neni tak směšný jako to u většiny holek v hororech bejvá. Celkově jsem se bavil a Hatchet jak vidno zůstává pořád na seznamu love it or hate it filmů. ()

Paldiny

Keď sa zakrvavená Marybeth so skalpom v ruke ocitla na policajnej stanici a tí zmobilizovali arzenál, že by si s ním vystačil aj Cameron, som sa pocitovo ocitol na LV-426. Tretí Hatchet pod novým režijným dohľadom ponúka presne tie ingrediencie, aké mi chutia najviac. Armádna jednotka sa neserie, páli do všetkého, aj ľudí z vlastných radov, Viktor sa neserie, trhá na kusy ženy, mužov bez rozdielu a Green, ten sa už vôbec neserie a do nekorektnej zábavy prináša aj spoločenskú kontroverziu, aká by pohla žlčou celej africkej komunite na americkom kontinente. A tam niekde sa objavuje jedno z prekvapení aké spomína George S. Jediné čo som nepobral, bola operácia “vezmi popol do ruky“, ale zas chápem, zabiť niečo, čo má rovnako životov ako Voorhees, si žiada neotrelé, možno až trochu bizarné metódy. ()

mosnak odpad!

Trojka je kravina! Je mi úplně u prdele jestli se jedná o vraždící legendu. Pochybná jednitka S.W.A.T jde jednou pro vždy zabít vraždící monstrum. Ale jak chcete zabít něco čemu ustřelíte palici brokárnou a pak jej rozřežete na půl motorovou pilou. Borci to něj naprali minimálně 3000 kulek a nic... Jako horor to nefunguje a jako komedie už vůbec ne! Film pro pubertální děcka! 0% ()

wampire23

Môj obľúbený Hatchet. Teda aspoň prvé dva diely. Tento už bol oveľa slabší ako jeho predchodcovia. O hercoch sa baviť nebudeme, príbeh neuveriteľne neznesiteľný, správanie postáv rovnako. Jediné čo film ako tak zachraňuje je stále vskutku kvalitný (aj keď oproti predchádzajúcim dielom poslabší a najmä menej originálny) GORE. Bez toho by nemalo žiadnu cenu na to vôbec pozerať. Takto to pre skalných fandov stojí aspoň za jedno zhliadnutie. A už radšej nechajme Victora naozaj odpočívať. ()