Hluboko v lesích

• Chile En las afueras de la ciudad (více)

Jsou dětmi drogového dealera, který je zneužíval. Jejich budoucnost je černá. Čeká je totiž jen krev, bída a slzy. Jejich otec a jeho přátelé jsou totiž lidské zrůdy... Dvě dívky a mentálně postižený mladík Manuel vyrůstají ve venkovské chatrči se svým násilnickým otcem Felipem. Ten v minulosti utopil v lavoru svou manželku a matku dívek a teď se jeho zvrhlé chování plně otočilo proti jeho dětem. Chlapce krmí syrovým masem a zavírá ho do boudy v lese, dívky znásilňuje a mučí. S jednou z dívek má dokonce dítě. Felipe se živí jako překupník drog a pracuje pro místního mocného drogového bosse, dona Costella. Jednoho dne se u Felipeho chatrče objeví dva policisté, kteří přijeli prověřit udání, že zneužívá své dcery. Felipe policisty zabije motorovou pilou. Dívkám a Manuelovi se však podaří uprchnout. Po vraždě policistů se Felipe obrátí o pomoc na dona Costella. Ten ho pošle na autobusové nádraží, aby tam počkal, až mu pošle peníze, aby mohl zmizet. Felipe však na nádraží zastřelí jednoho z cestujících, a tak ho zatknou policisté. Dívky a Manuel zatím prchají do hor, kde má Felipe druhou chatrč. Don Costello však neví, kam Felipe ukryl drogy, a tak na něj ve vězení pošle zabijáka, který z něj má informaci o drogách dostat a následně ho zabít. Felipe ale zabijáka vyřídí, proto Costello dává pokyn, aby jeho lidé našli dívky a dostali informaci o drogách z nich... (TV Prima)

Ronaldo79

Neskutečně fádní film, který mě pil krev hned od začátku, protože debilnější dvojku strážců zákona svět neviděl. Příklad: Podezřelý drží v ruce motorovku a vy (policajti) bouchačku, raciónalní úvaha říká, že protivník by měl skončit s prostřeleným kolenem na zemi, né však v Chile zde skončíte rozřezáni na kusy. Upřímně po takovémto začátku už není téměř nic, co by mohlo Hidden in the Woods zachránit od podprůměrného hodnocení. 35% ()

Silviaxx

Hidden in the Woods nie je vôbec zlá záležitosť. Síce neprináša nič prevratné, avšak obsahom je viacero šokujúcich scén a pomerne uspokojiteľné gore. Z hľadiska príbehovosti miestami film postráda logickosť, ale ak sa na to pozriem z pohľadu, že mi o príbeh ani extrémne nešlo, tak to nevnímam ako negatívum. Masaker, ktorý však nie som ochotná prekusnúť je tragická kamera a ešte tragickejší strih. Niektoré scény boli zostrihané priam nehoráznym spôsobom, ktorý bol rušivý do takej miery, že mi to v určitých momentoch nepopísateľne rozpínalo nervovú sústavu. Na záver už len upozornenie - ľudia prosím, nájdete to aj s dabingom, ale radšej to ťahajte v originály, lebo dabing taktiež vo viacerých (väčšine) momentoch neskutočne narúša celkový dojem. - to však nie je problém filmu a samozrejme som to neobsiahla v hodnotení. ()

Yarwen odpad!

Neskutečná zhovadilost. Scénář a logika děje je horší než u béčkového pornofilu, tady si akorát místo sexu musí divák protrpět jeden nesmysl za druhým. Zvláště závěr režie nezvládla, člověk si říká, jestli je fakt možné natočit něco tak hloupého. ()

Hapretor

Nechutné ano. Šokující ne. Blbé ano. Zábavné ne. Pro otrlé diváky ano. Pro fajnšmejkry ne. Viděno do poloviny. Dvě ústřední "hrdinky" mají hezké kozičky. Na to se koukalo dobře. Na to ostatní ne. ()

drankeryth

Tak toto je prvy film z krajiny Chile, ktory som mal moznost vidiet a este k tomu je aj nasiaknuty hororovym zanrom. S popisom filmu suhlasim, kde ho konkretne zaradili medzi viac zanrov, ale ja som tam tiez postrehol taku mensiu davku komedie a to konkretne v tej scene, kde dvaja turisti idu peso lesom a narazia na surodenecke trio:) Filmu tiez nechybala gore tematika, ale obcas akoby kamera ignorovala ukazat, co konkretne sa deje na obrazovke. Zabery neboli brane do detailov, ako si to vychutnavaju surodenci na tych turistov. Ani v prvej polovici filmu, kde sa odohral mensi masaker motorovou pilou bol akoby tiez ignorovany. Tie utrzkovite zabery nie moc ukazane na kameru bola skoda neukazat v plnej krase:) Ani na krv neboli skupi a drahocennou tekutinou sa nesetrilo a stekala zo vsetkych stran, ked uz mam tak povedat:) Film mi neuveritelne rychlo utiekol do zaverecnych tituliek, bez nejakych vaznejsich zadrhelov, ze by ma nieco extra nudilo a nehodilo by sa tam. Skoda bola toho ich brata na ktorom sa aj mohli viac vyblaznit a dopriat mu zdeformovanejsi tvar a mohol tiez dostat vacsi priestor pre vyblaznenie sa na inych ludi. To neustale stonanie a kvicanie od neho bolo prilis malo pre mna. ()

MickeyStuma

Jak se zdá, motorová pila v rukách šílenců nějak zpopulárněla. Máme tu další psychologicky zvrácený hnus plného šílenství, krve, brutálního násilí, kanibalismu a abnormality. Podivná vtírající kamera tomu ještě dává patřičné grády, což dá slabšímu žaludku pořádně zabrat. Slabý scénář, plný neustálého ječení a podivných dialogů, však snižuje veškeré hororové ambice. O hereckých výkonech se snad raději ani nezmiňovat. Nejsou to nakonec ještě všechno neherci? V mnoha místech zbytečně natahované dějství ničemu nepřispívá. Střihačské nůžky by byli jistojistě potřeba i když by toho asi už stejně moc nezachránili. Snaha tvůrců je sice viditelná, ale když to už scénárista odflákne, není o co stát. ()

Rathalos

No tak to by som necakal,ze v Chile sa tocia take filmy,brutalne,krvave,uchylne,nechutne,tak to ma byt a klobuk dole pred vykonom hlavnej predstavitelky,kto by to povedal,ze sa fakt take nieco stalo,znie to az neuveritelne...:-) ()

vozralec

Taková trochu třiceléčtrnáctčovina. Kamera chvílemi na přesdržku. Dvě slečny, Manuel, milující otec a strýček Costello se svou bandou. Přes všechny zápory docela pozoruhodné. ()

topi80

Nevyhledávám filmy podobného druhu až tak často, tudíž nesdílím unuděnost jiných komentátorů. K tomuto filmu mě přivedla příležitost ochutnat něco málo z jihoamerické kultury, která u mě zůstává poněkud nespravedlivě upozaděna. Pokud jde o seznámení s jihoamerickou přírodou a s fungováním tamní společnosti, nemohl jsem si věru vybrat lépe. Po stránce řezničiny a úchylnosti není filmu co vytknout, tvůrci se s tím opravdu nepárali a srdce kdejakého psychopata, sociopata, úchyláka, ale též recesisty či člověka s bujnou fantazií a představami muselo radostí zaplesat. A že o výživné nápady nebyla nouze. "Divnej" bratr se skutečně povedl, ovšem překvapení, že ségry dokážou něco podobného jako on, také stálo za to. Odpouštím tedy filmu mnohé nelogičnosti a řemeslnou nešikovnost kompenzovanou entusiasmem. Přesto, měl-li bych někoho trochu vytahat za uši, byl by to střihač (a samozřejmě dohlížející režisér). Logiku bych v příběhu ani v počínání postav moc nehledal, i přes ten chaos hodnotím tuto úchylárničku pozitivně. ()

petrik11

Tento typ "hororov" mi nesedí. Ba dokonca, znásilňovačky, zneužívanie detí za horor ani nepovažujem. Po technickej stránke veľmi slabé, gore efekty priam na smiech. Dej odsýpal to je pravda, aj kostre príbehu sa dalo veriť, ale po technickej stránke to bola veľká bieda. ()

Pitryx

Honička po lese před koncem filmu mi přišla zbytečně natažená. Celková stopáž mohla být klidně kratší. Siboney Lo rozhodně zaujala a je jedno jakým způsobem. Gore efekty na úrovni, žádné PC. Ostatní herci dobří, kamera ovšem tedy nic moc, občas jsem musel film vracet, abych pochopil, kdo střílel, takže v tom vlastně jede i střih. Takže celkově bych řekl, že jde o mírně nadprůměrný snímek, jemuž se dají drobné chybičky výše popsané odpustit. ()

PamelaJJK

Potoky krve, hromady zkrvaveného masa a jeden (no, vlastně jich tam bylo plno, skoro všichni) retard nejsou zárukou kvality. Záběry jsou sice detailní a povedené, brutalita a násilí se proplétá celým filmem, ale ani masakr motorovou pilou to prostě nezachrání. Jediným "šokujícím překvapením" je kanibalismus dětiček. Jinak je to veškerou logiku postrádající slátanina s nesympatickým obsazením a s hudbou jak z nějakého westernu. Slabota. ()

kacir odpad!

Trápne. Amatérske až strach. Debilné, chromé, primitívne dialógy. Scenárista, režisér a herec v jednom by sa naozaj mal dať liečiť, pretože je na 100% vadný.Je to úboho Nelogické. Keď mám zbraň, určite sa nechám rozrezať na kusy.. Dabing stojí tiež z hovno. Od scény na zastávke pretáčané. Od scény v sprche vypnuté. Dámy a páni, tu máte možnosť vidieť adepta na víťaza v kategórií...Pičovina roka! Nepozerať!!! ()

honzic

Zajímavý film, který se snaží o naturalistické vylíčení násilí, ovšem potoky krve nejsou vždy to pravé, jak nabudit správnou atmosféru. Na horor tam chybí strach, člověku je jednoho, kdo tam koho zabije a požere a nic to v něm nevzbudí. Hodnocení: 50 % ()

klichem odpad!

Najnevydarenejsie rande s filmom na slepo ake som kedy zazila - dokonca sa dotahuje na moj zazitok s ludskou stonozkou... Aj ked... Neprehanajme to zase... :-) ()

Muff odpad!

Bože, takovou sračku jsem snad ani neviděl. Neustálé vřískání, kamera, ze které jsem měl po chvíli nevolnost, bezobsažné dialogy, bezobsažné monology, bezobsažný děj. Jediné, co za něco stálo, byly na pár minut kozy hlavní hrdinky. ()