T is for Toilet

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Velká Británie, 2011, 4 min

Režie:

Lee Hardcastle

Malého chlapce se jeho rodiče pokoušejí odnaučit chodit na nočník. Používání klasické toalety se ale podobá noční můře, i když v jistém smyslu rodičům nakonec opravdu usnadní práci. (DaUr)

DaUr

Nevhodné pro děti a mladistvé, ani pro ty citlivé, starostlivé a bojácné, a vlastně ani pro ty úplně normální. Cynici a fandové toho nejčernějšího humoru si ale přijdou na své. ()

Sfinkter

Od dob chobotniček a velkýho a malýho přichází plastelína opět do kurzu. A dají se vymyslet hodně slušné věci. ()

AngelusCZ

Skvěle vytvořená animace s vtipným a brutálním dějem a musím přiznat, že po filmu se mi jen tak na záchod nechtělo. :) ()

Arkanoid

„It‘s show time!“ Príchodzí otec s hláškou sa javí opitý a už to robí napínavú atmosféru rozhýbanej plastelíny kultovou. A tých hlášok ešte pár je. Transformácia plastelíny do hrozivej potvory je výborná, rovnako ako aj obsahová stránka zahrávania sa s divákom a neskôr krutý, čierny humor v závere. „Call the plumber now... It‘s an emergency!“ ()

Stružák

Zpracované to je sice hezky, ale proč má proboha vůbec někdo potřebu zpracovávat film o tom, jak záchod zabíjí lidi? ()

TERRORDROME

BOMBA!!! Obživlý plastelínový záchod chce zožrať chlapca, jeho matka skončí s rozožraným ksichtom a otec s vypľutými črevami. Bol to len sen, ale hajzel je sviňa a vražedný dokáže byť aj keď je neživý. Odteraz budem srať len do sáčku. ()

Abiosis

*C IS FOR CLAY* Na animáciu si treba zvyknúť a potom sa už mínusy hľadajú ťažšie. V momente spustenia filmu som neočakával tento žáner, a o to viac ma teda výsledok potešil, keďže horory obľubujem. Zaostalo pôsobiace dieťatko, s kolennými kĺbmi až niekde v dolnej štvrtine nôh, je vydarenou postavičkou a tým, okolo ktorého sa dej krátkeho filmu točí. Čo sa týka mamičky, pamätám si len záber na jej dekolt a otecko má značne nesympatický hlas a prízvuk, a ten ma značne iritoval. On je teda akýmsi negatívom, avšak natoľko zanedbateľným, že nedokáže pokaziť môj celkový dojem z filmu. Verdikt v 1 vete: Kto sa smeje naposledy, ten plače nad rozliatym mliekom. 08.02.12 ()

J*A*M*A*L

No je to jako ostatní díly velká blbost, ale konečně jsem se aspoň u téhle stupidní série dobře bavil a líbilo se mi to. ()

Venous666

Jako už chci jen suchý záchod :-) Musím se ztotožnit s ,, heyda ,, , že v mnoha případech je to lepší než chainsaw maid ()