Tolerantia

Režie:

Scénář:

Kamera:

Ivan Ramadan

První 3D animovaný film produkovaný v Bosně a Hercegovině. Vyhrál 7 ocenění na řadě festivalů ve světě.
Po poslední době ledové se člověk probere z kusu ledu a začne stavět monument k uctění slunce. Na druhé straně se ale objeví někdo jiný stavějící pyramidu k poctě Měsici.... (ABLABLABLA)

ABLABLABLA

První tři minuty byly vlastně o ničem a daly by se klidně zkrátit do jedné minutky.. pak se konečně začalo něco dít. Má to myšlenku, která má hlavu a patu, ale nějak extrémně se mě to nedotklo. Ovšem docela tleskám za tu zajímavou animaci a ten úplná konec aka pohled na zarostlé pyramidy. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=FrjQrXc80cY ()

swamp

Myšlenka je jasná, ale myšlenka takto triviální neudělá kvalitní krátkometrážní animák. Chtělo by to něco důvtipnějšího. ()

Trevor

Myšlienka by to mohla byť pekná, ak by v závere nebol viac zničený chrám symbolizujúci kresťanstvo a ak by nestál vztýčený symbol polmesiaca...tak ale s priezviskom Ramadan asi tolerantný príliš nebudete. Iba sa tak budete tváriť :-D. ()

• Jedná se o první 3D animovaný film produkovaný v Bosně a Herzegovině. (FFilipCZ)