Po prepuknutí zombie nákazy, ktorá vyhubila väčšinu populácie sa skupinka tých, čo prežili, snaží prebojovať skrz zničenú, hordami nemŕtvych ovládanú krajinu. Cieľom ich cesty je ostrov Catalina, ktorý má byť jedným z posledných útočísk vymierajúcej ľudskej rasy. (Karamanlis)

Juliane

Je to mezi jednou a dvěma hvězdami. Děj stojí za prd, ovšem je tam pár nápadů, které se mi zalíbily - několik druhů zombíků například (máme tu středně rychlé zombie chodiče, super rychlé zombie běhače a dokonce i super velké zombie wrestlery). No kde jinde tohle najdete?!:) Když nad tím tak přemýšlím, trochu mi to připomínalo PC hru Dead Island - a tu já ráda. ()

dawe787

Tak mi nezbývá než dát s lítostí dvě hvězdičky, ale nedá se holt svítit. Sice Ving Rhames zazářil ve filmech jako Pulp fiction či Con Air a má velké zkušenosti z kultovního zombie trháku Úsvit mrtvých, ale někdy to zkrátka nestačí, když se pracuje v týmu. Začátek skvělej, nadupanej. Krátké střihy jak začíná apokalypsa ve světě, např. stíhačka si to napálí do Big Benu v Londýně, všude zombíci v ulicích, v USA ničí mosty u velkých měst jako únikové cesty atd. Pak začíná film, jenže ihned poznáte, že zombíci se chovají dost neobvykle. Shrnul bych to takto: 1) nápad dobrej 2) děj jednoduchý, ale dostačující 3) zombíci jsou namaskování na 4 mínus 4) zombíci se chovají hrozně(jednou vám svižně uhýbají před mačetou a v zápětí se nechají v klidu rozřezat motorovkou) 5) běhají jako atleti 6) při sekání do zombíků stříká počítačová krev a při pouhém pohlazení čepele padají hlavy Vše mohl zachránit na konci filmu jakýsi zombie-tygr, ale opět se zde podobají triky ve stylu dvouhlavého pejska ze Souboje titánů z roku 1981 Fakt velká škoda, tak snad si spravím chuť dalšími díly Walking dead a časem dvojkou Já, legenda! ()

Hopi odpad!

Naprostý trapas. Hlavně že se Lesley-Ann Brandt vykašlala na svou roli ve Spartacovi a šla za sólovou kariérou. Gratuluji, tohle byl opravdu výborný tah. ()

Hapretor

Na jedno podívání dobré. Na zabití času ok. Na uspání vhodné. Jako chtěný film moc tupé, málo atmosférické, ale zabíjení zombies není bez nápadu. ()

Johny M.

Naprostej shit, ale: Ving, zombíci, pár docela pěknejch postapokalyptickejch záběrů. Na Asylum to ještě ušlo. 1,5* ()

ladybird32

Celkom dobrí herci vo VEĽMI zlom filme s príšernými efektmi, fuj, a ten zombie tiger na konci to úplne zabil...Jednu hviezdičku za zabitie zombíka korčuľou...uznajte...he,he ()

sarfian

Ach jo...dávam *, ale s odretými ušami. Príbeh nieje vôbec zložitý, ale čo môžme čakať od mojich oblúbených zombíkov. V takýchto filmoch sa ani nijak náročný dej a scenár ani nevyžaduje. Stačia dobré masky, ktoré tu ale chýbajú. Sympatický herci, ale tu je to tak 50/50. Nejaká tá krv a olovo, čoho tu je málo. No a nakoniec to chce nejakého bosa, ktorý ale nieje podmienkou. Ale určite to nepotrebuje animovaného tigra s mizernou animáciou. Záver a ten tiger tento film fakt sundal dole a sám neviem či tú trojku tam mám nechať. VIDENÉ 1x ()

Doomer

Zombie akce s pěkným bojem, leč dost záběrů je opravdu amatérismus a něco jako děj se taky čekat nedá. Přesto jsem rád že jsem to viděl :-) horší 3* ()

markyzgero

jakožto předpojatej milovník z- movies jsem k tomuhle přistupoval s 5 hvězdama. začátek byl ještě ok, darwinismus zombíků byl taky cajk, ale s každou další milostnou scénou, s každym dalšim digitálnim efektem(to se kurva nemůžete vrátit do 80´ a dělat to na koleni=věrohodnějc?) jsem svý hodnocení snižoval. a proboha...všem kdo kdy chcete natočit další zombíckej film:nepoužívejte scénu, kde má jedna z postav morální dilema, jestli zabít nebo ne svojí mutující milovanou osobu.prosím. ()

Indy21

Není snad úplná hrůza, ale dějově to pokulhává za filmy s podobným žánrem. Několik akčních scén, jinak spíš nuda. ()

Oxymoron5 odpad!

Jako milovník zombie žánru, jsem byl přímo zhnusen. Trápné difitální triky, nelogické chování postav, stejné zombie v různých scénách. Další zombie film, který si přidávám mezi ty špatné. ()

MrBaker

Cože? Teda čekal jsem mnohem více, ale tohle? 1 hvězda musí stačit. Zombící vypadají dobře to ano, ale ty efekty, kamera, číča na konci? To bylo v plánu nebo to zapomněli vystříhnout? Děs a hrůza. ()

Prochy84

Po prvních čtyřhvězdičkových deseti minutách přijde rychlé vystřízlivění. Film v podstatě bez invence. Sice nic nesděluje, neotevírá otázky, nenese poselství, což bych ani nečekal, jenže ani nebaví a navíc se snaží být něčím, na co opravdu nemá potenciál. Takový Dawn of the dead wannabe. Samostatnou kapitolou jsou ty killscény s virtuální krví. Po prvních minutách si říkáte, jestli je to záměr, nebo je to dané nedostatečným rozpočtem, ale každopádně se to v úvodu hodí. Jenže po dalších minutách nejen, že se to už nehodí, ale začíná to vadit až vytáčet a kazí to veškerý dojem. Je s podivem, že tyhle animace jsou dnes v každé průměrné videohře, působí neuvěřitelně lacině, a přesto si tvůrci neodpustí je tam nasázet jednu vedle druhé. Ten závěrečný boss je opravdu shit na druhou. Ocenil jsem rozumnou stopáž a tak nějak ze zvyku i Vinga Rhamese, jinak ztráta času. ()

djbarrel

Jeden z nejlepších počinů co jsem od výrobce "mehgashitů" Asylum viděl. Příběh jako takový nebyl nic moc extra, prostě taková slabší klasika, charaktery postav byli celkem normální a co se masek týče, celkem to šlo. Jediný větší problém vidím v digitálních efektech, které za moc nestáli. Jako plus bych, ale viděl celkem zajímavý nápad s tygry. Ti se celkem povedli narozdíl od zombie psa. Nad chybkami jako, že z dávno mrvých stříkala krev, nebo, že po krvavých jatkách zůstal hrdince meč naprosto bez krve, jsem celkem rád přivřel oči. Film se odehrával v celkem rychlém tempu a nebýt otřesných digitálních efektů a s lepším scénářem, byl by to celkem fajn film. Takhle alespoň průměr. 55 % ()

Charvy.666

I kdyz sem film videl nedokazu se rozhodnout jestli jedna nebo pet hvezd.Jako horor samozrejme nefunguje(gore efekty jak ze studentskyho filmu,napeti nula,zombie jakztakz)ale jako komedie,pokud mate smysl smat se do oci bijicim nelogicnostem(manik behem jediny bitky ma v kazdym zaberu jinou zbran,hlavni hrdinka rve jak krava:"Ticho!Uslysi nas",kulomet strili jak v Rambovi ale nabojovy pas se neposouva,ptaci letici na miste a tuny dalsich)funguje skvele.Takze hodnoceni nechavam na jinych :) ()

Ondrew

Milujem zombie horory, lenze nie v podani studia Asylym (pod takovkou SyFy). Mam dojem, ze prave podobny film im este chybal do portfolia hrozostrasnosti, ktore ku dnesnemu dna spachali, a tak si proste natocili "zombikovinu". Co je to vsak platne, ked hercom som ich ulohy, a najma samotny zmysel putovania krajinou vobec neveril, skor som mal cely cas dojem, ze idu skratka odnikial nikam a v zasade im je to aj celkom fuk. Digitalna krv strieka na vsetky strany, okolie, az na zopar zaberov, posobi umelo. Ako som uz povedal... milujem zombie horory, ale Asylum mi este aj v tej oblasti pokazil chut. Jedna hviezda je za samotnych zombikov, inak by to bol totalne zbytocny odpad. 5%. ()