Klondike (2014) (seriál)

hodnotím po prvej časti

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Tak som sa dočkal. Všetci tu kydajú, ale nieje to až tak zlé. Príbeh je celkom plynulý, bez nejakých extra nudných výpadkov. Bitva na konci celkom dobre zvládnutá, až na to že koniec vyzeral trošku inak... Asi najlepší diel série. K tomu kydaniu...frflete tu na mizerné efekty, ale taký Braindead ich teda mal fakt úžasné a je v top 30 hororov na CSFD. K príbehu, ktorý celkom dobre frčí tie detaily sa dajú prehliadnuť, veď preto ten film nehodnotím na maximum, ale dať tomuto odpad a Faustovi z roku 1922 dať 5* je pekné svinstvo.VIDENÉ 1x

Dobyvatelé ztracené pravdy (2007) (seriál)

Hodnotím len po prvej sérii a moc ma to teda nebavilo a týmto aj končím s dalším sledovaním tohto pokusu o zaujímavý dokument o záhadách. neviem len či je to hodné 3* alebo 2*

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Kedy už s týmito kokotinami prestanú ????

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Pilot som videl. Teraz som sa prekonal a pozrel celú 1. sériu. Človek si časom zvikne na vyšinutého agenta,ktorý je celkom v poho, asi tak dve tri sexi herečky ktoré za niečo stoja aj herecky. Asi to bude tým , že si človek na to zvykne a tak dvíham hodnotenie na ***

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Tak to už fakt je slovenský národ tak prijebaný, že idú do tejto realitky? A tí kokoti v tej telke sú kurva už jeblí na hlavu? A ešte by som rád videl tých debilov, ktorý to aj pozerajú a tým aj podporujú tieto prijebané slovenské telky v takýchto pičovinách. Potom sa všetci čudujú že je vela pirátstva, ale čo má asi tak človek iné pozerať, keď v telke sú len tomuto podobné kokotiny.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Je mi lúto, ale menej ako 5* nemôžem dať. Staré spomienky na kultový seriál sa prebudia a vy si už len vychutnávate staré známe postavy a ich asi už posledný príbeh.....čistá nostalgia.....a film nemal síce nadprirodzené javy, ale za to to bol výborný thriller. VIDENÉ 2x

Akta X - Pravda (2002) (epizoda)

Normálny divák by takémuto filmu dal niečo medzi tri a štyri hviezdy, lebo ak nepozeral seriál tak asi moc nebude mať páru o čo tu ide. Ale keďže ide o vyvrcholenie môjho naj seriálu a viem ktorá bije dávam plný počet. Ale ak by som mal ohodnotiť film, ktorý ostal tak trochu neukončený a čakal som to o niečo lepšie, dal by som 3*. Ale napriek všetkému je to koniec môjho najoblúbenejšieho seriálu s kultovou zvučkou a úžasnou dvojkou Mulder a Scullyová, ktorá ma sprevádzala posledných 15 rokov. Tak a toto je koniec...škoda :o( VIDENÉ 1x

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Krásny príbeh čuráčika, ktorý sa na varení odbavuje a vie o tom hovno. Ale ten jeho tuning a nedorobené jedlo a nesmiem zabudnúť na ten vinikajúci sosík a hlavne na jeho prijebaný záverečný úsmev.