Black Rock

• Velká Británie Black Rock
všechny plakáty

Když se trojice přátel z dětství rozhoduje pro společně strávený "dívčí" víkend na izolovaném ostrově při pobřeží severoamerického Maine, pevně doufají, že v jeho průběhu hodí všechny osobní potíže za hlavu. V ten okamžik ještě ani zdaleka netuší, jak moc je bude jeden jediný chybný krok stát. Díky němu se z poklidně stráveného víkendu v divočině náhle stává boj o holý život. (Conspi)

jafuska

Ne, tak toto se tedy fakt nepovedlo, nesympatičtí herci, zápletka hodně divná, až nudná, mluvení vlastně pomalu o ničem, asi jsem neměla tu správnou náladu pro tento film, když jsem si četla obsah filmu, vypadalo to zajímavě, ale krutě jsem se zmýlila, člověk si druhý den nevzpomene o čem to vlastně všechno bylo a to je hodně zlé ()

fanik15

Jako film není nic moc. Je plný nelogických pičovin. A na to jak je to krátký tak dokáže překvapivě i nudit. Především nezvládnutý začátek který se neuvěřitelně vleče. ()

v0jt1s3k

Nejsem odborník, ale tak slabou reakci na tak slabý zážitek jsem musel očekávat. Smrt Kate byl asi jeden ze světlých momentů tohoto filmu, protože začít nahlas vést diskuzi uprostřed "střelnice" je vskutku geniální nápad. A ti dva exmilitary.....v osumdesátkách a devadesátkách, pokud filmová postava byla v armádě, tak to pro zbytek světa byl průser. Dneska už je asi tradice všechno zapomenout a chovat se jak idiot ze školky. Film skončil dle pravidel, čímž dokázal svou podprůměrnost ještě znásobit. Ale jako direct2dvd asi proč ne, jen mně všechny postavy neskutečně s.aly. ()

TOPmoovie

je to taky nizko rozpoctak, tak v pohode na jedno pozretie. par scen ma az studentske chyby. baby sa tam vyzlecu do noha..aspon nieco.. ()

Mukade

tak toto ma nizsie hodnotenie ako aftershock (dnes som ho videl tiez)? toto je daleko lepsie. minimalne by to mohol byt vyucbovy film (samozrejme ale s nulovym ucinkom na tych ktorych sa to zrovna tyka). Treba ale fakt priznat ze niektore veci tam boli primitivne, napr to hulakanie pocas zakradania sa k lodi, tak to teda, mimo stupnicu hluposti LOL. ()