Opálené krásky v odvážných bikinách, moře piva a hamburgerů, decibely techna…tak si Jimmy Greenburg představuje hudební festival, který chce uspořádat na plážích rodného přímořského letoviska. Jsou prázdniny, proč by tu omladina nemohla utratit pár babek z peněženek svých rodičů? Festival je brzy v plném proudu, když tu se náhle z písečné duny vynoří přízračná žraločí ploutev a pak tlama plná krvelačných tesáků. Žraloci plující v písku? Narychlo přivolaná ichtyoložka Sandy je sice náramně sexy, ale z těchle prazvláštních tvorů ji zůstává rozum stát. Navíc se zdá, že mají velký, skutečně velký hlad…Pro slabé nátury to rozhodně příjemné pokoukání není, pokud to však také máte rádi trochu „horké“ a přistoupíte na bláznivou hru filmařů, můžete si s touto parodií užít docela dobrou zábavu. (oficiální text distributora)

AlistairMir

Stojí takhle banda mladých na pláži a najednou CHRAMST !! z písku vyskočí asi pětimetrovej žralok a sežere jednoho z nich. Ostatní čumí co se děje a už to jede : Heeej viděli jste to? On ho / jí sežral...blbost přece žralok nemůže vylézt z pís...CHRAMST...jéééé viděli jste jak ho...CHRAMST...pomoooooc CHRAMST...tak to je plus mínus příběh. Že to zní jako totální blbost? Je to totální blbost. Nejlépe se tam kouká na holky a to je tak vše...takže světe div se, ale Čelisti opět zůstávají nepřekonané...CHRAMST ()

maverick10

Nejvtipnejsi céčkový film tohoto roku. Opravdu strasne mocinky moc bych chtel byt na tehle legen......pockejte si.....darni plazove party, ktera je avizovana jako nejvetsi sveho druhu na planete. Kdyz potom na zaberu hopsa 20 lidi, mate dojem, ze zbylych 200 tisic lidi si asi spletlo trajekt na ostrov. Nebudu se tu samozrejme zminovat o dialozich, jejichz smysluplnejsi verzi jsem slychaval v pohadkach o Krteckovi. To k tomuto druhu filmu patri. Ale jsem moc rad, ze to tvurci berou s nadsazkou a uvadeji jako jeden z zanru komedie. Potom to totiz dostava uplne jiny nadech. Vezmu-li jako priklad Shark Night 3D, kde to tvurci berou jako cisty hororovy thriller, tak je to velice smutne :-) tady je to jine. A svou demenci a naivitou je to k smichu. No a pokud se vam tento snimek dostane s ceskym dabingem, nabira to na vtipnosti. Daber pana Corina Nemece, totiz vyluzuje takove zvuky, pri kterych jsem se valel pod posteli. ()

WoWoW odpad!

Nemám slov, tohle je vrchol demence. Těžko najít větší blábol. Takže pokud na to narazíte, tak přeji pévné nervy a kupu odvahy, bude to potřeba. ()

destroy83

Bylo nebylo…žralok ve vodě je ohrané téma, vezmem pár dolarů a natočíme film o žralocích v písku, co na tom, že nemáme prachy, digitálních efekt, i když tragický stačí a aby si to diváci moc nevšímali, nacpem tam stádo silikonových koziček a bude to…v půlce z toho uděláme komedii, protože tohle fakt brát vážně nejde Tleskám a smekám, hranice béčkových filmů pokořena hluboko za možnosti pozemské abecedy! No nic komu to nestačilo...hurá na další libovku, tentokrát na žraloky ve sněhu...Avalanche Sharks! ()

vesper001 odpad!

Kde jsou další díly?! Lesní žraloci, Asfaltoví žraloci, Žralok v Krkonoších a Žraločí masakr na Matějské pouti? Prosím doplnit nebo natočit. :D ()

ivan_drago odpad!

Anální výplach nějakého neumětela, který nemá s filmem nic společného... nebudeme se zde pouštět do popisování záporů tohoto filmu neb bychom zde strávili neúměrně mnoho času ke kvalitě filmu... Nicméně jsou tam opravdu žraloci, kteří žijí, plavou a žerou lidi, a to z písku... ()

Ryuuhei

Mára Atkinsů si odskočil od Asylumu a natočil další žraločí šílenost pod vlastní záštitou. A to je jen dobře, protože se tenhle film vůbec nebere vážně, ani v nejmenším. Těžce hloupý námět, špatné efekty, špatné herecké výkony, ale zatracená zábava! Označení komedie sedne jak zadek na hrnec. Vůbec to celé nedává smysl. Hned ze začátku je třeba naprosto tupý dialog řešící mrtvé motoristy (aneb useknutá hlava, stopa krve, ale proč by nemohla být možnost, že tu hlavu přineslo moře). Na konci se objeví žralok velký jako skála, ale nakonec se v pohodě vleze do úzké chodby. A co teprve ten pobíhající dav ze strany na stranu, jak banda idiotů. A takhle bych mohl pokračovat. Nejvýraznější postavou je neustále hláškující Jimmy (scéna s přepůlenou hrdinkou k nezaplacení), jehož partu doplňuje i prkenný policista (praktická ukázka průměrného hereckého výkonu v tomto filmu), či pohledná doktorka věd (když už, tak proč i přes svůj status neukázat co nejvíc). Kravina, ale jak jsem řekl, zábavná natolik, že si tentokrát ten odpad odpustím. 25% ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Jako komedie posloužili Sand Sharks dokonale. Monstra: Film je pravděpodobně natočený na jeden z prvních Samsungů, protože já jsem absolutně nic nerozpoznal. Herci: Nějaká ta hezká pixelovatá těla najdete. ()

noriaki odpad!

Tohle je největší zlom v žánru žraločích filmů od dob Čelistí. Spielbergův majstrštych nás naučil bát se moře, Atkinsovův kus ukázal, že v bezpečí nejsou ani chudáci opalující se na pláži. Až budete příště stát u vody a vystrašeným pohledem hledat ve vlnách zlověstnou ploutev, tak pamatujte, že smrt může přijít každou vteřinou a nikde nejste v bezpečí. ()

Danny F.

Věděl jsem do čehu jdu a i přesto jsem se přinutil na to kouknout. Béčkovost sama o sobě jen podtrhují efekty. Typická plážová likvidace. Vše v tomto filmu je jen okoukané a typické pro takovéto filmy. Ale sranda to byla. Obzvlášť Corin Nemec byl extra střeštěný. 45% ()

Wade

Sand Sharks je hlavně komedie a já si to tak i pouštěl. Nejspíš jsem podle hodnocení ostatních udělal dobře,protože já se u filmu parádně bavil. Herecké výkony nestojí za řeč to samý většina triků na úrovni TV filmu,ale ani tyhle (chyby) my nevadily. Navíc žraloci v písku je bezva nápad. Silné 3*,ale já dam 4* a nebudu jich litovat. 66% ()

AsylumFan

Jeden z nejvtipnějších filmů poslední doby. A ti, co nepochopili, že se jedná o parodii, musí mít hodně pomalý příjem, a zejména vysoký deficit smyslu pro humor. ()

Rebbit

Dáme jednu hvězdu za nápad natočit něco takového, protože takovýhle unikátní film se vidí jen jednou za život. Nejvíc mě potěšil žralok skalní, to už bylo moc i na mojí obrovskou fantazii... ()

F.W.Colqhoun

Jsou Sand Sharks o tolik horší, o kolik jsou levnější než áčkové tituly? Ruku na srdce, na úrovni scénáře si blockbustery s produkcí společnosti (!) Remember Dreaming Productions nemají co vyčítat, Sand Sharks navíc zahanbují své neméně pitomé vysokorozpočtové giganty sympatickou, na odiv stavěnou nadsázkou. Klišé jsou předestírána s náležitými uzarděními a omluvou nepřehlédnutelného pomrkávání. Všechno zlé je tedy dobré v travestii, v níž podobně jako jí podobných nemůžu nevítat kromě bžundy regresi do skromnějšího, hravějšího dětství kinematografie, poctivějšího a estetičtějšího v nakládání s iluzí. Jestli dokáže tímhle někdo navíc vydělat, jen dobře. Všechna čest. ()