Opálené krásky v odvážných bikinách, moře piva a hamburgerů, decibely techna…tak si Jimmy Greenburg představuje hudební festival, který chce uspořádat na plážích rodného přímořského letoviska. Jsou prázdniny, proč by tu omladina nemohla utratit pár babek z peněženek svých rodičů? Festival je brzy v plném proudu, když tu se náhle z písečné duny vynoří přízračná žraločí ploutev a pak tlama plná krvelačných tesáků. Žraloci plující v písku? Narychlo přivolaná ichtyoložka Sandy je sice náramně sexy, ale z těchle prazvláštních tvorů ji zůstává rozum stát. Navíc se zdá, že mají velký, skutečně velký hlad…Pro slabé nátury to rozhodně příjemné pokoukání není, pokud to však také máte rádi trochu „horké“ a přistoupíte na bláznivou hru filmařů, můžete si s touto parodií užít docela dobrou zábavu. (oficiální text distributora)

chaosteory

Mezi žraločími filmy, které se už ani nedají označit písmenem abecedy, je tohle opravdu docela prdel. Film vyloženě sází na absurditu a dějovou debilitu a to se vším všudy (už jen název). Oproti podobným srajdám od Asyláků, Scifáků a kdoví od koho dalšího tohle s velkým nadhledem drží celkem pohromadě, efekty jsou sice pořád otřes, ale za odvahu, z jakou se tu loupilo od Čelistí a Chvění nemůžu dát odpad. Místy sem se trochu pousmál a Corin Nemec zahrál toho idiota skvěle. ()

montel odpad!

Jimmy Green (Corin Nemec) se chystá ve svém domovském přímořském městečku uspořádat obrovský plážový mejdan. Nezastaví jej ani několik úmrtí, které má na svědomí písečný žralok. Žralok je nakonec zabit a párty tak může bez potíží začít. Jakmile však mejdan začne, objeví se na pláži další žraloci, kteří loví vše živé co se jim dostane do cesty...Čekal jsem hovadinu, ale tohle to bylo už opravdu moc. Ono se to nedá brát ani jako parodie, protože takovou s prominutím zkurvyrybu, by nenatočil normálně myslící člověk. Žraloci v písku, největší plážový festival o cca 30 lidech, kteří tak díky vstupenkám zachraňují celé město od ekonomického rozkladu,nejhorší herecké výkony všech dob, příšerné efekty. To je jen slabý výčet důvodů proč se tomuto filmu vyhnout co nejširším obloukem. A ani hezké kočky to nezachrání. Nechápu české distributory, že se vůbec pouštějí k vydání takovéhoto filmu. Vždyť tohle si koupí jedině zarytý fanoušek těch nejzetkovějších filmů historie nebo totální blázen, který neví co s penězi. 0% ()

Tomius

Film, který ani profesionální český dabing nedokázal překonat....je to samozřejmě shit, ale neskutečně jsem se u toho bavil a pan Corin Nemec dostal úžasného dabéra, u kterého je vidět asi po třetině filmu, že to dotyčného fakt začalo bavit :) ()

Mark1983

Už jen ten název je naprostý nesmysl,a já s tím souhlasím,jelikož se jedná jen bláznivou až přesstřelenou fantazii,ale i přesto všechno,když jsem se na film díval,nic jsem neanalyzoval a po pravdě řečeno jsem se i docela zadíval.A věřte,nebo ne,nebyl jsem sám.Dalo by se říct,že při pohledu na ty žraločí ploutve v písku je docela sranda,ale na klidné víkendové odpoledne to není tak strašné. ()

k.s.A odpad!

Tak to je teda největší blbost tisíciletí!! Při režii tohoto filmu musel být režisér asi pěkně sfetovanej. To že filmový efekty stály za nic, to by se dalo přežít, ale to že když se někdo prochází po pláži a najednou na něj vyskočí z písku žralok -to je trochu příliš!! ODPAD!!!!!!!!!! ()

harado odpad!

Chtělo se mi dát hvězdičku za vtip, i když to třeba jako vtip nemělo působit.. :-D To by ale nebylo fér k ostatním filmům. Tohle byla neuvěřitelná blbost!! :-D :-D ()

kivix odpad!

Viděl jsem ve svém životě tisíce filmů,ale takovou hovadinu,blbost a p......u jsem nikdy neviděl.Toto musel natočit zhulený neandrtalec po obrně mozku!!! ODPAD!!! ()

StandikK odpad!

Neskutečná blbost, to si ani hvězdičku nezaslouží... Na triky u takových filmů jsem si už zvykl, ale když k tomu ještě přibudou hlášky: "Počkéj, neumírej, můžu to tam ještě nacpat" (střeva napůl ukousnuté policistce) anebo závěrečná píseň "Pluj, pluj loďko má...", fakt hrůza!!! ()

weetya odpad!

Tak tohle je zatím rekord. Nejdebilnější nápad, scénář, postavy. Šílený i na žraločí horor. Ve velkém se bere z Čelistí a Chvění. Půlka scén je k smíchu či pláči. No a závěr je vůbec lahůdka. ()

-krusty-

EHF: Bomba...já na podobné filmy prostě mám slabost, přestože vím, že se jedná o tupé záležitosti s debilním scénářem a podprůměrnými výkony. Ano, vím to...přesto mě filmy o přerostlých a zmutovaných potvorách opravdu baví. A tohle je tedy výjimečně výživný kousek!!! Pro jistotu je definován částečně i jako komedie...asi jako alibi :-) Má smysl nastiňovat děj? Snad je Vám všem jasné, že se jedná o klasický JAWS-alike filmeček, takže ušetřeme si čas. Prsaté US krasavice, počítačoví žraloci - prohánějící se v písku pláže (!!!!to musíte vidět!!!), chrabrý policista, šikovný rybář-koumes, přiblblý DJ...prostě sebranka k pohledání. Do toho spousta hlášek, které se hláškami nikdy nestanou...:-) Ale když se nad tohle všechno povznesete, musíte uznat, že animace písečných paryb nejsou zas tak špatné a že mohlo být mnohem mnohem hůře...Já nevím, nemůžu si pomoct...prostě jsem se bavil - i když si nejsem jist jestli tím, čím tvůrci předpokládali že se lidi bavit budou :-):-) ()

endemit

Pořádně jsem viděl jen poslední půlhodinu a ta mě dobře pobavila. Trochu mi to připomnělo parodie od Zuckerů a Abrahamse. Připadá mi, jakoby se tady někteří hodnotící domnívali, že jde o drama či horor a pak je pochopitelné jejich špatné hodnocení. ()

Isfio

Tak to bola riadna kravina, ale od polovice filmu som sa na tom dobre zabával. Najlepšia bola 'the best beach party in the history', ktorá mala zachrániť ekonomiku ostrova a na ktorej bolo asi 30 teenagerov :-) ()

lordofrvhp

Výborná komedie od studia Asylum. Utok žraloků na pláž,hořící písek a repliky postav nezapomenutelné.Dávám plný počet a na další super asylácké filmy se těším!!!! ()

Pollini

Tak není to nejhorší film, co jsem viděla. Povedlo se několik hlášek, které mě opravdu pobavily, aniž byly opravdu trapné. Bohužel, dobré dialogy střídaly strašné, což neustále narušovalo atmosféru. Efekty stály za starou bačkoru, kromě krve, ta byla realistická. Výrazná a nejlepší postava Jimmy Green opravdu stojí za pozornost, je to opravdu pako, ale zábavné. Český dabing mu opravdu sedl. ()

nignignigga

Tak u téhle hororovky jsem s sebou cukal každou chvíli. Až po nějáké delší době co jsem se dočetl, že v tomto našlapaném filmu figurovala animace co se týče žraloků, tak jsem vejral s otevřenou tlamou. Donedávna jsem si myslel, že to bylo doopravdy, takže jsem se velkým obloukem vyhýbal dětským hřištím. No nevadí. Herecké výkony luxus, takže suma sumárum naprostá pecka! ()

peetzahy odpad!

Žraloci útočící na pláži? V režii Mark Atkins, který to s filmy moc neumí a tento není výjimkou. Na film se dodíváte s pocitem ztracených 86 minut svého života a já osobně bych je rád vrátil zpět, ale bohužel. Efekty, obsazení, nápad, provedení... všechno špatně. Tohle snad nemohl ani myslet vážně. Dát " Písečné žraloky" do lepších rukou, možná by to dopadlo lépe, ale o tom pochybuji. Tahle parodie na film si nezaslouží ani jednu hvězdičku a tu hodinku a půl radši stravte lépe ( 10%). ()