Dej sa sústreďuje okolo obytného bloku "Tower Block 31", ktorý sa stane miestom brutálnej vraždy. Jeho nájomníci sú príliš vystrašení a tak sa zločin nikdy nevyšetrí. Po roku však zistia, že im hrozí nebezpečenstvo od niekoho, kto berie spravodlivosť do vlastných rúk. (deathmoon)

Ronaldo79

Snad ten nejméně ambiciózní snímek z britské produkce, co mé bulvy viděly. Přitom ten nápad není úplně pitomej, ale hrozně tomu chybí napětí, zrovna věc která se od thrilleru čeká. 5/10* ()

owwidius

Samotny napad je fajn, ale po pozreti ostal len priemerny pocit. Taky Citadel mal ovela viac atmosfery. Tuto mi chybalo viac napatia a klaustrofobie, ale hlavne, trochu logickeho rozmyslania postav. Ale ako zanrova jednohubka, preco nie. [#67/2013] ()

KNTRFKT

Jack O´Connel má bezesporu talent. Kdo ale talent nemá je ta slizká pizda, která má IQ minimálně 190, ačkoli bydlí v zaflusaném Tower blocku a oblíká se jak děvka. Jak si totiž jinak vysvětlit, že jako jediná ví, jak se chovat když se takhle jednoho dne rozhodne profesionální sniper pozabíjet celé osazenstvo té barabizny? Odvaha ani smysl pro vrozenou demenci jí nechybí a tak nakonec z 30 lidí zachrání 2, přičemž jeden z nich už asi nebude chodit. ()

Charlie84

Proč Sheridan Smith??????? Jako hraje snaživě, ale NENÍ HEZKÁ a za celou dobu NEUKÁŽE PRSA, což je u hlavní hrdinky béčkového survivalu dost problém. Kvalitativně na úrovni Lonely place to Die, jen chybí hezká příroda, Roden a Melissa George. Což není málo. Po makabrózní Citadele mi to ale notně spravilo chuť, takže zaokrouhlím nahoru. A vyčítat TOMUHLE filmu logické lapsy může fakt jen idiot... ()

Kingjiri

Nezajímavej tuctovej thriller s málo logickym a napínavym příběhem. Občas zaujmou snad jenom slušný herecký výkony. Pokud chcete pořádnou "panelákovou" řežbu, pusťte si radši tohle. ()

Mamlas

Film se zcela nesmyslnou podstatou. Pokud zatnete zuby a ignorujete veškeré nelogičnosti, zbude z toho podívaná na ochotnickou skupinu poměrně zmagořelých lidí, co se snaží zdrhnout z baráku. (27%) ()

bravo1

Spoiler: Ženský odprásknou chlapa, se kterým před pár hodinama spala a ona ani nehne brvou:) Fucking hell!:) Ale jo, tři hvězdy tomu dám. ()

darth_swan odpad!

Ze sniperky jsem sice vždycky střílel jenom ve hrách, takže asi nejsem úplně odborník, ale řekl bych, že jeden střelec by teda všechna ta okna v takovém mžiku nepokryl. To je jenom taková jedna faktická, jinak film samotný byl neskutečná blbost, moc nechápu další hodnocení, kdy se dávají 4*... // Co mě zaujalo: Vzhledem k hodnocení je zřejmé, že nic. ()

Fell_Beast

Bože to byla zase konina. Hodně špatné herecké výkony, naprosto nelogické chování postav a nejlepší odstřelovač na světě, který kdy žil.....scénář psal asi desetiletej capart. ()

ToughCookie

Od tej večere z mikrovlnky som sa začal nudiť, pretože som ma prebudil z ilúzie, že aspoň záver filmu bude v niečom iný, ako sme my diváci zvyknutí. Last man standing thriller, na chate, v lese, v hoteli...teraz v paneláku. Keď sme pri tom paneláku, rád by som pozrel verziu s rovnakým sujetom, ale so skutočnými hercami z Paneláku. Skvele by som sa pre zmenu pri tom všetkom umieraní a nezmyselnom zabíjaní bavil. Späť k Tower Block. Napätie bolo, iste, no mnoho vecí, ktoré ako divák ťažko prehltnem. Psychologický posun niektorých postáv, myslím pred zápletkou a po nej. Nekritizujem rozhodnutia tvorcov, ale divácky sa s nimi nedokážem zmieriť. ()

Googooplexer

Ale no, išlo to. Príbehu však chýba poriadne pozadie. Pozadie Sheridan Smith rozhodne nestačí a jej popredie je len na odlákanie pozornosti od občasnej nudy. Škoda, že prežili až traja, škoda, že bolo málo pascí a škoda, že krvi nestriekalo viac... ()

klabator

Divní lidi v divném paneláku v divném příběhu... jak píše verbal.. panelák s oknama jenom na jednu stranu, na druhé straně okna pro jistotu nedali, protože by z nich mohli slézt nebo seskočit. Celé akci velí blondýna a jako největšího bosse si zvolili feťáka, protože to jsou asi průměrní obyvatelé takových paneláku v Anglii: mladý pařmen s matkou, *urva s 2ma dětma na které sere ale pak se nechá zabit jenom aby byla s nima, bvývalý veterán s manželkou, drogový dýler, bloncka, a 2 kujebáci co před pár měsícama zabily nějakého kluka... otřesné. Až na pár akčnějších scén je to nuda. ()