Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Oh, jak blahove bylo myslet si, ze by zaverecny dil mohl celou trilogii zachranit. Po utahanych a nudnych, predchozich dvou dilech, prichazi posledni, nabity akci od zacatku do konce a preci je tento dil nejnudnejsim a bez jakychkoliv emoci. Cely film se nevyrovna ani jedne minute bitvy o Helmuv zleb.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Svižná akce, dobré obsazení, velmi předvídatelné a dokonce jsem se u dabované verze dozvěděl, že JAR je v Jižní Americe :D A to BMW soudruzi z Bavorska udělali moc dobře, protože kulky se v interiéru vozidla vždy zázračně vypaří :D

Svět po zániku (2011)

No to byla zase hovnařina. Klišé od začátku do konce, které doprovází opět naprosto nelogické chování všech zúčastněných a k tomu krásná žlutozelená krev a opravdu strašné efekty. SPOLIER. A co měla znamenat ta vraždící holčička, která je rychlejší jak Usain Bolt, to mi taky hlava nebere....kam na to ti scénaristi chodí :D

Tower Block (2012)

Bože to byla zase konina. Hodně špatné herecké výkony, naprosto nelogické chování postav a nejlepší odstřelovač na světě, který kdy žil.....scénář psal asi desetiletej capart.

Offender (2012)

Proč mají poslední dobou britské filmy ten hollywoodský nádech (viz. příchod do věznice), je to směšný a celkově to dost kazí dojem z celého filmu. Naprosto nelogické chování hlavního hrdiny, který si vždy jde akorát pro nářez, je také k smíchu....

Inspektor Regan (2012)

Laciné efekty, neprůstřelné auta, dveře a lodě, focus st, který na rovince předjíždí Jaguar XFR - naprostý výsměch automobilovému průmyslu a především dementní a nelogické chování postav ( hlavně dozorce ve vězení) a k tomu ten "hollywoodskej" přístup....tohle už opravdu není dobrý britský akční film jako Podfuck, Sbal prachy a vypadni, Rocknrolla atd....bída....

Bídníci (2012)

Na poprvé jsme vydržel pět minut...pak jsem přidal dalších pět... a na konec jsem to završil další pětiminutovkou...to máme dohromady 15 minut....a za těch 15 minut neuvěřitelné nudy jsem zjistil jednu zásadní věc...muzikály prostě nejsou pro mě....snad jen Sweeney Todd, ten nebyl nejhorší..... .............................................................................................................................................................................................................................Tak jo, z nouze jsem to celé dokoukal, abych zjistil, že to tak špatné vlastně vůbec nebylo. Kdyby to nebyl muzikál, dal bych hvězdy čtyři...

Argo (2012)

Já těm Američanům ten jejich smysl pro vlastenectví docela závidím, tohle nám prostě chybí. Nemusejí ale do nebe vychválit kde jakou sračku jenom proto, že se v ní objevily prvky vlastenectví. Sedm nominací si tento film rozhodně nezaslouží a to už vůbec ne za hudbu, zvuk a zvukové efekty.

Nespoutaný Django (2012)

Naprosto skvělé herecké výkony, perfektní soundtrack a jednoduchý příběh - vše sedlo jak prdel na hrnec. Plus scéna s ku-klux klanem byla naprosto dokonalá.

Zabít tiše (2012) odpad!

Celým filmem nás provází otravná světélka Abramse, nehrající Pitt a naprosto otravné žvatlání naprosto o ničem. Absolutně žádný děj a ani zápletka. O naprosto divných a laciných tricích ani nemluvím.