Hugo (Mario Casas) sa po niekoľkých rokoch strávených v Londýne vracia späť do Barcelony. Stretáva sa s Babi (María Valverde) a ich vzájomná náklonnosť stále pretrváva. Hugo sa rozhodne získať jej srdce späť skôr, ako sa vydá za iného muža. (TV Markíza)

MIchael90

Filmu hlavně v poslední půl hodince dojde dech, stopáž je až moc dlouhá. Navíc kýžená vysvětlení, na které divák čeká jsou buď nedostatečná nebo prostě nijak neohromí. Přesto velmi příjemný romantický film, nebýt předlouhé stopáže, hodnocení by bylo vyšší.. ()

kikin01

Po druhém shlédnutí obou snímků upravuji hodnocení na čtyři. Oba filmy mají něco do sebe. Pořád přemýšlím, ke kterému bych se víc naklonil, ale kašlu na to. Dokázaly ve mě vyvolat docela silné emoce, i podruhé a to je jejich plus. ()

PTuranyi

Pokračovanie príbehu H-čka pokračuje vo vytýčenom kurze. Mario Casas má stále dosť priestoru, aby okrem tváričky ukázal aj mužné telo, pretože našiel záľubu v boxe. Naivnú Babi nahradila bojovná kráska Gin. Babi nevie čo chce a jej sestra je rovnaká hlupaňa ako predtým. Tlak na emócie sa stupňuje využívaním "nevyriešených boľačiek" z predchádzajúceho filmu a vrstvením nových, rovnako fiktívnych a vypočítaných na efekt. Do toho zopár bočných dejových odbočiek, ako je ochorenie a smrť Hugovej matky či nevera Babinho otca, stupňujúcich emócie na hranicu citového vydierania. Produkcia je však kvalitná a lepenie týchto emotívnych vábničiek robí perfektne. 50% Romantické duše si opäť pridajú sladkých 20% naviac. ()

lusota

První díl této španělské romance podle mě šlapal daleko lépe, mezi Hugem a Babi to intenzivněji jiskřilo a celé jsem jim to víc věřila, ale přiznávám, že mám pro hlavního hrdinu slabost a ani u tohohle pokračování jsem se nenudila. Sice musím přivřít oko nad spoustou náhodiček a debilním a neuvěřitelným chováním některých protagonistů, ale jinak bezva film pro nevlídné odpoledne, který ocení každá romantická a stále mladá duše... ()

Tominko12

Uveril som všetkému, čo sa vo filme udialo. Vynikajúca atmosféra, veľmi presvedčiví herci, skvelá hudba a výborný príbeh. Vôbec mi nevadili "náhodné" stretnutia hlavných postáv a podľa mňa je Tengo ganas de ti ešte o kus lepším snímkom ako Tres metros sobre el cielo. Skvele zvládnuté dramatické scény, rovnako ako aj romentické. Mne jednoducho nič nechýbalo.Ako bonus krásna Clara Lago. ()

xxxLussyxxx odpad!

Ten popis tady je absolutní blbost!! O tom to vůbec nebylo, vůbec se Babi nesnažil získat zpátky, akorát tam balil nějakou s prominutím nánu na kterou se nedalo dívat. Přetrpěla jsem půl hodinu a pak jen přetáčela a přetáčela až jsem se dozvěděla, že to dopadlo nijak. Úplná ztráta času! Jednička byla top, toto je úplný odpad, nehorázná slátanina. ()

Nani

Plný počet jsem prostě musela dát už kvůli hlavnímu hrdinovi, takového Hacheho by chtěla v životě každá (nejen) náctiletá slečna. Ikdyž Mario Casas je prostě kus, určitě by to na plný počet hvězdiček nestačilo kdyby mě film nevtáhl do děje (viděla jsem i 1. část-3 metros sobre el cielo) tak, že Babi, jakkoliv jsem jí v prvním díle fandila bych dala pár facek a byla jsem ráda že konec i přes pouze částečný optimismus ve mně vyvolal příjemný pocit. ()

Acrobath

Ústřední dvojice tady velmi zabírá (Clara Lago je neodolatelná) . Ostatní postavy včetně Babi a její sestry (zejména Babi a její sestry) poněkud kulhají v přesvědčivosti. Vizuálně je to paráda - Barcelona je filmařsky velmi vděčná, zvláště když to někdo umí. A tady to zjevně někdo umí. Takže toho, že to je vlastně blbost, si ani nevšimnete. ()

splaty

Škoda, že jsem nevěděla, že se jedná o volné pokračování nějakého filmu. Protože film sice pěkně emotivní, ale trochu jsem se nechytala... UPDATE: po zhlédnutí Tři metry nad nebem přidávám *. ()

lineker

O ždibíček lepší než starší brácha. Hlavním důvodem je, že tu růžovou-růžovou barvu občas překryje trochu tmavší odstín. ()

viax

První díl se mi líbil víc, Byla tam jemnost, vášeň i tah na bránu, tady to bylo jen takové nanicovaté natahování, náhražka. Nicméně kdo neviděl první díl, bude spokojen. ()