Nejdelší cesta

• angličtina The Longest Way (více)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Dokumentární
Čína, 2010, 6 min

Kolik kilometrů se dá ujít pěšky v Číně? Více než měří Velká čínská zeď? (oficiální text distributora)

shabazza

Velice vtipně udělaný časosběrný dokument ... velikou pozornost doporučuji věnovat nejen Rehageovo ksichtům, ale hlavně doprovodným titulkům :-D ()

Dragoni

Obdivuji Christophera Rehagera, že se pustil do takového dobrodružství sám a ještě dokázal natočit tak skvělé krátkometrážní video. 90 % ()

triatlet

Expediční kamera - kino Dukla : naštěstí celkem krátký klip, ze kterého by při delší stopáži asi bolely oči. Těšil jsem se na jubilejní tisící kilometry, kdy se obraz zastavil aspoň na setinu vteřiny:-) Ve volnějším závěru je láskyplné vyznání. ()

KayTee

Expediční kamera - Příbram Potřebovala bych to vidět aspoň 3x, abych z toho měla plný zážitek. Poprvé bych sledovala Christopha, podruhé titulky a potřetí to, co se děje kolem něj. Takhle to bylo v té rychlosti dost povrchní. ()

Extrakritik

Frajer.Tenhle pán cestuje po celém světě a navštěvuje ty největší prdele,kam by se normálnímu člověku opravdu nechtělo.Stačí si ho najít na youtube. ()