The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Wacoslav1

Znas rozdil mezi spravedlnosti a trestem??? naprosto ultimatni nekompromisni kratkometrazni naser rozhodnuti zda koupit flasku Jacka Danielse ci nekoupit se muze stat naprosto zivotni a zasadni nejenom pro chlapka co dorazil jenom proto aby si vypral pradlo a nechtel se do niceho srat ale i pro ty kteri ten rozdil mezi trestem a spravedlnosti uz brzy poznaji perfektne vygradovana zabavna a vymazlena nasilnicka zalezitost kterou nemuzu proste hodnotit jinak nez maximalnim poctem Jack Daniels old Tennessee whisky!!! ()

petero

Návrat môjho najobľúbenejšieho Punishera v podaní Thomasa Janea vítam rozhodne kladne a ako amatérsky film je na dobrej úrovni. I keď Frank Castle tu ostáva celkom dlho sa len prizerať na vyvádzajúcich gangstríkov zatiaľ čo on si lebedí v neďalekej práčovni, konfrontácia nedá dlho čakať a nastáva masaker... ()

darkrobyk

Pěkná reklama na Jacka...Punisher je můj oblíbený comicsový hrdina, ano, takhle to má být. Chvilka na rozmyšlenou...a nikdo to tu nepřežije. ()

DJ_bart

10 minutovej kraťas o tom jak si jde Frank Castle vyprat trenky a zmlátit pár grázlů flaškou Jacka Danielse, to chceš. Na poměry amatérskýho filmu za pár korun víc než solidní překvápko. ()

Big Bear

Je neuvěřitelné, co jedna flanděra s JD vydrží! Lepší než devítka v kapse :-))) Akorát při tom vylévání jsem úpěl... Takové škody (o zapíku nemluvě)! * * * ()

Madsbender

Skvelé, jednoducho skvelé. Surovosť, Brutalita a Trest. Skvelá akcia, skvelý výkon a skvelá hudba, ktorá pripomína úvod Temného rytiera. 100% ()

Stegr

80% - Skvělé! Thomas Jane se vrací do své nejpovedenější role s velkou parádou. Tak a teď bych prosil dvouhodinovou verzi! Btw. nebyla to hudba z Temného rytíře? :) ()

liskam

Danielse raději chlastám, než abych s ním zatloukám partičky negrů do země. Ale jak tak koukám, i to zatloukání má svoje kouzlo, kór když u toho člověk nehne brvou:-)) Z mého pohledu opravdovej masakr. Proto jasných 5 sluncí a 95% ()

kingik

Tenhle chlápek si přišel vyprat jen svoje prádlo. Nenapadlo ho, že negerský klučina se dostane do rukou negerské bandy a on se do toho incidentu vloží. Bylo více špinavé prádlo, nebo se větší špína odehrávala na ulici? Návod jak knockautovat svého protivníka láhví kvalitní whisky a ještě mu důkladně přerazit pár kostí funguje jako dobrá reklama. Nehodnotil bych to nějak závratně. Zvláštní, jak se opěvuje Thomas Jane, ale když hraje v celovečerním filmu, ani hafánek po něm neštěkne. To samé platí pro režiséra Phila Joanou, jehož "kvalitní" filmografii už nesleduji od jeho nedomrlého thrilleru Mrazivá vášeň, ve kterém už tehdy uplatnil dobrý režijní cit pro technickou stránku. I zde je velmi působivá kamera, chladnokrevný Thomas Jane a stříkající gejzír "v něm já a spol." krve. Ani jsem nevěděl, že Jack Daniels tak dobře hoří. Jeho hořlavost ale na ulici nezkoušejte. Vzhledem k tomu, že jsem od Joanoua neviděl lepší počin s tak propracovanou režijní stylovostí, má ode mě 70%. ()

dr.horrible

Buď je to vymakaný kraťas, alebo ešte vymakanejšia reklama. Každopádne sa mi to páčilo. A na rozdiel od celovečeráku, to ani nestihlo byť stupídne. 80% s dodatkom, že ma celkom bavil aj ten stupidný celovečerák a vlastne aj jeho stupídne pokračovanie. ()

Frajer42

Silně rasistická 10 minutová zábava. Atmosféra pomalu houstne a vy přesně víte, co bude následovat. Překvapí snad pouze netradiční volba účtující zbraně. Z vlastních pijáckých zkušeností se mohu podepsat pod extrémní výdrž lahví od Whiskey obecně, nikoli jen Jack Daniel´s. Jednu jsem viděl padat a jelikož obsah, v té chvíli již prázdné, padající lahve nedovolil mému tělu zareagovat, tak došlo i na setkání s kachličkou. Láhev bez újmy na celistvosti tenhle duel vyhrála. Kachlička svoji celistvost naopak ztratila. Kdo mi stále nevěří, tak si to může třeba přímo v obchodě s lihovinami vyzkoušet. Takže nevidím důvod, proč by nevyhrála i pár střetnutí s lebeční kostí několika opálených primátů. Nápad fajn. Provedení fajn. Já bych klidně riskl i celovečerák. ()

boshke

Tak trochu o ničem, ne? Dlouho váhající civilista se nakonec rozhodne potrestat bandu pitomých gangsterů. A? 70% ()

Kothy

Sice krátké, ale působivé. Tenhle komixový hrdina se s ničím nesere. Chtělo by to celý film. ;) Menší roli si tam střihzne i Ron Perlman. :) ()

Ratemus

Jistě nejlepší Punisher ze všech (uvidíme jak se Frank vytáhne v Daredevilovi), škoda že to je zrovna ten kraťas. Takhle má nějak vypadat, Tomas Jane je prostě nejlepší Frank Castle, Ron Perlman je taky dobrej, prostě povedené ve všech ohledech, tento skeč bych jistě používal jako reklamu na Jacka Danielse.. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka