Corey, Rachel, Spencer, Kyle a Megan si požičali karavan a poďho si to užiť. Veci sa však zvrtnú, karavan dostane šmyk, prevráti sa a oni sa uprostred noci ocitnú bez auta a bez strechy nad hlavou. Celkom sa preto potešia, keď natrafia na opustený motel. Ten patril kedysi, v sedemdesiatych rokoch, rodine Horakovcov, ktorí vinou neopatrného vodiča prišli o svoju jedinú dcéru Angelu. Odvtedy sa tento, na pohľad opustený hotel stal domovom duchov, hrajúcich s náhodnými návštevníkmi životu nebezpečnú hru s názvom ZBOHOM... (beso74)

ricci.s

Celkom solídne nakrútené duchárske béčko. Skupinka mladých havaruje, útočisko nájdu v opustenom hoteli s temnou minulosťou, v ktorom straší duch malého dievčatka a postavy začnú umierať. Občas slušná atmosféra a pár ľakačiek, znesiteľné postavy. Ináč sa tu veľa vecí hodnotiť nedá. Je to vlastne jeden z najpriemernejších a najobyčajnejších hororov, aké vôbec existujú. ()

nemik22

Film se už podle obsahu netváří nijak ambiciózně, proto nechápu, že někoho jeho "kvalita" může vůbec zaskočit. Prostě je to taková tuctová duchařina dobrá na dlouhý zimní večer, nejlépe podávaná s mísou popcornu a s ledově vychlazenou colou v plechu. Takže za mě celkem povedený horor, který měl výbornou úvodní scénu, pár zajímavých nápadů a nějakou tu pointu, aby se neřeklo. ()

MiniRecenze

Popisek k tomuto filmu nezní moc logicky a bohužel ani tak nevypadá na obrazovce.Jedná se o hodně velkou slabinu ve svém žánru.Je zde vše naprosto špatně.Už od první minuty pocítite "kvalitu" snímku.Herci jsou zoufale naivní a hloupí a to samé bych řekl i strašení.Celková zápletka je nudná a pokud si myslíte,že se zde aspoň vylekáte nebo uvidíte nějaké efekty,tak jste taky na omylu.Tento film se nehodí ani do dešťových nocí.Jediná výhoda je délka samotného snímku,protože jestli budete mít dost odvahy si to pusti,tak by se dalo hovořit o tom,že vydržíte do konce. NUDA!!! ()

beso74

Strašidelne tváriaca sa hudba ešte nikdy z príšernej kraviny nevyrobila obstojný horor. A ani tentokrát to nebolo výnimkou. Vrzganie dverí, kvílivé zvončeky a snahy prehovoriť duchovi do duše nie sú tou pravou kombináciou pre mňa a myslím že ani pre väčšinu z vás. A snaha o prekvapivý záver bola úplne neprekvapujúco tuctová. Ale, aj keď si teraz budem možno odporovať, kvôli záverečnej štvrť hodinke a faktu, že v súčasnej hororovej produkcii až taký výber zas nie je, nehodil som s týmto filmom tam kde patrí, do odpadu, ale o dve poschodia vyššie. Ak môžem po nedávnych skúsenostiach odporúčať, je jednoznačne lepšie pozrieť si tento film ako dostať s drôtom do oka, a to bez debaty... Ale zase nie viac ako raz. ()

zolo23

Všetko zlé. Od nesympatických hercov u ktorých si jednoducho nejaké puto nevytvoríte, cez otrepaný ničím prekvapujúci scenár, po amatérsku atmosféru. V tomto filme som sa ani raz nezľakol čo je u mňa ako hororového fanúšika podstatný problém. Totálne som bol prekvapený správaním sa hlavných postáv, neviem ako by to bolo v reále, ale keby mne zomrel nejaký blízky bol by som asi v prdeli. "Oni" tu o minútu riešili svoje vlastné problémy typu: "už dlho som do teba zamilovaný" alebo "drogová" resp."tabletková" seansa jedného z nich........Po vizuálnej stránke jednoznačný prúser, keby mňa navštívil duch takto vyzerajúceho dievčatka ponúkol by som jej čokoládu, malinovku a všetko by bolo OK. Proste žiaden strach z nej nešiel a myslím si, že "horrorovým" dievčatkám už skoro odzvoní. Aspoň dúfam. ()