Gangsterský boss Alexander Coates (Steven Seagal) sa chystá odísť na odpočinok a opustiť svoje impérium vybudované vo veľkomestskom podsvetí. Keď sa ale v meste objaví nový konkurent Ice Man (Ving Rhames), musí sa Alexander rozhodnúť, či prenechá moc nad impériom Ice Manovi, alebo znovu zabojuje o všetko, čo počas svojej kariéry vybudoval. Alexander dlho neváha a s pomocou svojho dávneho priateľa Jimmyho Peanutsa (Danny Trejo) a zabijaka Romana Hursta (Bren Foster) sa púšťa do záchrany starej hierarchie podsvetia – hierarchie, v ktorej Alexander vládne pevnou rukou. (TV JOJ)

SMilan

Dávať hviezdy z princípu nebudem, hodnotím film ako ako akčné béčko. Aj napriek kategórii, do ktorej film patrí mi to celé prišlo slabé a nudné. Scéna so škorpiónmi s mega rýchlou regeneráciou, to ma fakt dostalo. Steven samozrejme bez škrabanca, ale s tým sa tak nejak počíta. ()

v0jt1s3k

Škoda, že Stevenova realita se zastavila v osumdesátých letech. Proti jeho ostatním současným filmům sice nadprůměr, ale jinak.....kde jsou doby Nico ()

chochi18

Tak toto je fakt kokotina riadna. štefan s chladnym vyrazom tvare ako terminator, rovnako neznicitelny. Jeho suboje - co k tomu dodat, ked aj ked len z toho minima , co len tam stoji ako drevo, robi zanho rovnako dobre vykrmeny dabler nestoja ani za rozoberanie.... A tie škorpiony - to snad ani MacGyver by nedokazal.... Jedina hviezda za Brena Fostera. ()

Allein4

O filmu: tajtrdlík předstírající kung-fu-ajkido-karate-l'parkour mlátí hromadu statistů, jejichž herecké umění se zaseklo na roli hrát strom. Nakonec tento tajtrdlík má rozmlácené ruce kladivem, aby ještě o něco více musel kopat. Do toho tam je Steven, který tajtrdlíkovi mocně konkuruje ve všem tom umění, k tomu ale velice umně kombinuje tajtrdlíkovu roli s rolemi všech těch stromů. Jeho "drsňáctví" mu už tolik přelezlo přes hlavu, že mu to asi už neuvěří ani Medvídek Pú. Ve zkratce: Těšil jsem se na velmi zajímavé herecké obsazení, ale ten příběh, který se z toho vyklubal...to teda byla síla. Zdá se mi, že můj oblíbenec Danny je poslední dobou bohužel zárukou toho, že film bude vcelku propadák. 8 % ()

Unrealik

3 za toho kopacího. A je škoda, že kopací nedostal ještě větší prostor. Bylo hloupé, jak jej na začátku zmrzačili. A stejně hloupá pak byla i léčba. ()

Ajfist

Stývn už by se na ty akční filmy měl vykašlat,protože v každém dalším je stále více trapnější.V komediích hrát zřejmě nikdy nechtěl,ale postupem času dělá z akčních filmů dík své přítomnosti komedie.A ty jeho chytrý kecy a filozofický úvahy.To jako by chtěl ukázat,že když už mu to pohybově moc nejde,protože je tlustej jako prase,tak je aspoň tím šéfem akce co je chytrej jako rádio a bez jeho prudké inteligence by to prostě nešlo. ()

soukyd33

Skvělé bojové scény, ale ne vždy je má na svědomí Steven Seagal. Jeho učeň je také stroj na zabíjení. 👍 Nezrazuj, je zásada číslo 1! Poznámka: hlášku: Je to věc gangu, uslyšíte skoro pořád. 🤔 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

groower777

Priatelia!,nie je to až take ako o tom pišete je to nadpriemerný film aj ked na vek S,Seagala a jeho nadvahu každý mate pripomienky je to jeden z dobrych hercov a dej filmu tiež zaujme divaka odpad je u mna ten ,kto to piše lebo su filmy čo si naozaj zaslužia hodnotenie ,,odpad,, a maju od divakov taku pochvalu...prehnanú že tento film určite nepatrí medzi odpad!!! u mňa **** ()

Pollini

Bývalá filmová hvězda + hezoun + mačeta + ošklivá ženská + mnoho a mnoho pitomců = podprůměrný pseudoakční film. Podstata děje je o ničem, scény se opakují, fůra mrtvol, žádné postraní dějové linie (což znamená nudu). Spasit svět a zachánit princeznu. Je v tom cítit silný seagalovský odér - úcta! respekt! A taky myslím, že část hudby si vykradl z Těžko ho zabít. ()

r6AndrEw odpad!

Fakt nesmyslné déčko z osumdesatych let.. mi mohlo dojít rovnou, že to bude sračka, když tam hraje segal.. Chtěl jsem tu rozepsat pár nesmyslnosti, ale po 15 minutách sledování jich bylo tolik, že bych si palce o displej osoupal..Nebýt toho, že mám v pokoji desnou zimu až mi i kočka zalezla pod peřinu, neužil bych si lautr nic. Takže prostě řečeno, nikdy vice.. ()

SNCIS

Steven Seagal coby šéf zločineckého impéria zachraňuje vše před novou konkurencí. Rvačky tady přenechává jiným, ale se střelnými zbraněmi si tady hraje moc. - 70%. ()