Supergirl (2015) (seriál)

Druha seria je zatial pre mna sklamanim, ako ta prva. Ano, potesil ma Superman, ale to je vsetko. Je to taky serial len pre deti, trapnosti. Supergirl s nepriatelmi pouziva nejake karate ,kung fu tahy, pracuje pre organizaciu DEO - co to to kurva je ?? Jimmy Olsen, sestra Luthora, sestra Lois Lane. A kto pride dalej ? Brat Perryho Whitea ? .... Serialovy Superman z 90tych rokov bol ovela lepsi aj v trikoch ako toto.

Ochránce spravedlnosti (2016)

Neskutocna kokotina . Uvodna scena - Stefan najprv odjebe 4roch chlapov a ti curacai najprv kukaju , co sa robi a az tak sa kus rozhybu....Niekedy som mal pocit, ze digi krv vystriekla skor ako vyletel vystrel, Stefanov suboj na streche mi pripominalo akokeby robil zaklinaca koni s tymi jeho pohybmi. A ti dvaja polisi akoze vo "vrtulniku na pozadi platna" , tak to tiez stalo za to ....Jedna hviezda za Craiga Sheffera

Absolution (2015)

Dakujem krasne za podrobny rozbor filmu SNIPEROVI 18 , aspon nemusim stracat 90 min zbytocne :) , vsetky hodnotenia a rozbory filmov od snipera18 - su realne o 2 stupne nizsie :)

Divocí koně (2015) (seriál)

Daľšia slovenska seriálova kokotina. Jedno plus za kone.

Interview (2014)

Nechapem, ako poniektori mozu pisat, ze " aka je to super komedia " alebo " komedia roka " ,Bola to doslova nuda az na par forov, ale to film nezachranilo. Miestami som mal pocit, ze James Franco hraje nejakeho buzika z modrej ustrice a pritom sa snazi byt vtipny.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

Booze , tak to bola teda pičovina. Kratky stručny obsah : jebačka - smrť - nuda - jebačka - smrť - smrť - nuda - smrť - jebačka - koniec.

Cesta za pomstou (2014)

Tak ten Sniper18 je fakt bud uchyl na seagala a podobne filmy alebo nema vyvinutu slovnu zasobu, ak väcsina jeho komentarov k filmom je na 99% rovnaka so slovami : "Je to nadpriemerný akčný film so .... Má celkom dobrý príbeh... atd " ... Co sa tyka tohto filmu, tak Bohumil Stejskal v Dedictvi2 , by to vystihol vystizne: " to je pííííčovina" ....

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

So zlatou jednotkou ma to akurát spoločný len názov, nič viac. Môj pocit po zhliadnutí tohto pokračovania vystihol vo filme krátko, stručne a vystižne sám hlavný hrdina : " To je pííííčovina " ....

Dovolená za trest (2014)

Ti , ktorym sa paci styl komedii ako Scary movie a podobne, samozrejme, ze im sa tento film pacit nebude alebo daju odpad.... Mne sa tento film pacil, taky relax v pohode prijemna romaticka komedia, krasne africke prostredie, a ako bonbonik Terry Crews stoji za to :)

Velká oříšková loupež (2014)

Su lepsie animaky od tohto. Pre deti je celkom ok rozpravka , pre dospelych viacmenej nuda.