Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

elanista1

Celkom schematické, ale aj celkom vtipné. Finálne vyústenie v poslednej scéne snáď skúseného diváka nemôže nijak zaskočiť. Sara Paxton tu len stojí v úzadí, a povie dohromady desať viet. Niektorí herci, no skôr herečky nepotrebujú rozprávať aby boli vo filme viditeľné, Sara tu bola viditeľná! V nedávnej dobe som videl na podobnú tému minimálne dva filmy a zakaždým ma to bavilo. ()

BlondJames

Taky bych chtěla být tak bohatá a vymýšlet si tyhle blbosti, myslela jsem, že konec nakonec bude na prd, ale nebyl a o to víc mě potěšil. ()

wick

Dobré...příběh celkem uvěřitelný, zápletka sice ne příliš originální, ale nenudí až do úplného závěru. ()

MorraEddie

Z toho jak film skončil je mi opravdu zle. Lidi jsou kurvy a tento snímek to jen ukazuje. Pro prachy jsme schopni udělat cokoliv a to je smutná pravda. Jinak obsazení super, David Koechner byl super jako vždy a Ethan Embry mi byl od začátku sympatičtější než ten zmrd Pat Healy. ()

fabregas1

Nečekaná šílenost. I takhle se dají vydělat lupeny. Cheap Thrills je zábavný kousek, kterému se dá uvěřit, herci jsou přesvědčivý jen teda Sara Paxton je tam zbytečná, ale kluci to zvládli na výbornou. Jsem mile potěšen. ()

ludena

V skratke : " Čo je človek schopní spraviť pre prachy perfektne ukázané, poukázané na naozajstných čurákov a spokojnosť veľká s týmto kúskom... može byť ! " ()

Neaera

Nenáročný film o muži co právě dostane padáka v práci a navíc mu s rodinkou hrozí vystěhování. Zajde si tedy na skleničku a náhodou narazí na starého známého. Po pár drincích se seznámí se zábavným a očividně movitým párečkem. Nabídka, kdo dřív vypije drink za 50 babek je však pouze začátek. Je to taková hra, co všechno jste schopni udělat pro peníze :) Žádné homosexuální scénky zde ale nehledejte :) Obsazení herců se povedlo na výbornou a film příjemně graduje bez jakéhokoliv hluchého místa. Finále je napínavé do poslední vteřinky a nezbývá než doporučit :) Velké plus si zaslouží hlavní postava, ta vypadá přesně jak M. Douglas ve Volném pádu. A scéna s malíčkem je kapitola sama o sobě :))) ()

tomiss

Cele to zacalo tak nevinne, ze po pol hodine som bol prekvapeny kam to smeruje. Aj ked som od polovice tusil ako to cele skonci ani na chvilu som neprestal "zrat" kazdy snimok a tesil sa ako to k tomu zaveru chlapci doklepu. Prijemna 90-minutova predohra k dlhemu zamysleniu sa kam az je clovek ochotny zajst... Doteraz si lamem hlavu a neviem sa rozhodnut, kto v tomto pribehu je ten zloduch :-) ()

Snakefinger

Filmů s podobnou tématikou, kdy zoufalec a smažka soutěží o velké prachy, kde se požadavky stupňují od úkolu k dalšímu až většinou k fatálnímu konci, jsou fakt tucty. Namátkou Would you rather nebo 13 boj o život, ale tenhle film se vymyká neuvěřitelným černým humorem, kde jsem místy brečel od smíchu a místy skoro zvracel od hnusu. Prostě přesně dle mých představ. A hnusní slizcí herci tohle v pravdě mistrovské dílo jenom podtrhli. ()

Richie4422

Koncept zbohatlíka, ktorý sa zabáva na utrpení úbohých do pasce chytených morálne skazených návštevníkov je zamenený na Packera z The Office, ktorý chce krásnej Sare Paxton urobiť radosť na narodeniny. Manžel Colin nehrá žiadne hry, vždy všetko povie na rovinu a obete môžu hocikedy odísť, či odmietnuť. Peniaze sú však silnejšou motiváciou. Od vysrania sa na pozemok, cez sex so Sarou Paxton až po zvrátenejšie úlohy dopĺňa príjemný ťuťmácky humor a konflikt medzi dvoma kamarátmi. Kam sú ľudia pri vidine peňazí ochotní zájsť? Za hranicu. ()

vojacekr

Z počátku dobře rozjetá hra, které ke konci docházel dech až v takové míře, že došlo na "herecké" výkony. To byl hřebík do hvězdy hodnocení a z dobře rozjetých dějů mám vždycky obavu. Někdy si člověk ukousne větší sousto, než které sám umí strávit napříč dobré myšlence. ()

Carlos219

Další pohádka o lidské ubohosti. Tady máš papírek a snaž se. Film silně podobný snímku 13 hříchů. Místy jsem se královsky bavil. Intuitivní prozřetelnost však velela že vždy je jen jeden vítěz a ten druhý posílá periskop směrem dolů bez návratu. Dělá to pro rodinu. Konec? Manželka civí dítě řve , čekal jsem lepší zakončení. Celkový verdikt je ten , že bych pouštěl tento snímek v hodinách psychologie a myslím si že i Pažout co všem sežral svačiny by pečlivě poslouchal., Vše do sebe zapadá. Jak papírky zašustí určitě se něco semele. Ten kdo platí královsky se baví . Věc odvěká , pravdivá . Film doporučuji těm co si myslí že lidská ubohost je mýtus .. ()

negativ

Syrový úlet. Žádné velké překvapení ale o to uvěřitelnější masáž. Scéna s malíčkem už tady sice byla, ale zase ho tam majitel nemusel sám sežrat. Ooops! Snad jsem neprozradil něco podstatného... ()

hujerita

Videl som a že nič. Mne osobne takýto druh filmu stačí vidieť raz. Neohromilo a bolo jasné ako to skončí. Ešteže zarábam evry a nemusím chodiť na takéto súťaže :)) ()

tiwanaku

Námět a scénář nejsou nikterak originální. Od jisté části filmu už mi v hlavně znělo jen finále Čtyř pokojů s tou skvělou tarantinovskou muzikou a ono "my finger, my fu*king finger"... Finále je průhledné a zdaleka předvídatelné. ()

sun.eagle

Chvílema se mi dělalo špatně. A to si myslím že jsem dosti otrlí a viděl ve filmu hodně. Bude to asi tím, že to co se dělo ve filmu se klidně může stát nebo dokonce stalo v reálu. To bych se klidně vsadil. ()

maxs

O materialistickém světě, ve kterém žijeme. O hodnotách, které ctíme. O ceně lidské důstojnosti. O naší ochotě dělat věci, které nám nejsou příjemné. A hlavně o prachách. Výborný film, kterému ode mě 5 hvězd uteklo jen o fousek. ()

EternalS

Chichi bavil jsem se výborně, to byla teda povedená trojka/čtverka. Připomnělo mi to hru, kterou jsme si kdysi vymysleli vyhulení s kámošem - The Price is Right! Musí se hádat, za jakou částku by byl ten druhý ochotný udělat nějakou pitomost nebo zvrácenost (-: Výborné herecké výkony všemu nasadily vysokou dávku uvěřitelnosti. K úplnému konci jsem čekal ještě nějaký závěrečný mindfuck, kterého se mi sice nedostalo, ale i tak tomu dodaly pěkné 4 hvězdy ()