Smetánka v bryndě

• Mexiko Nosotros los Nobles

Film vypráví příběh stavebního magnáta Germana Nobleho, který se rozhodne předstírat, že přišel na buben, aby si jeho tři rozmazlené děti našly práci. V této rodinné komedii sledujeme příběh velice úspěšného podnikatele a vdovce, jenž vychovává tři děti, kterým dává absolutně vše, co chtějí. Ale ne to, co potřebují. Když si uvědomí svou chybu, zinscenuje bankrot a začne s nimi žít v příšerném domě v zanedbané čtvrti. Zhýčkaní životem se služebnictvem, kuchaři a šoféry jsou zcela otřeseni tím, že si musí nalézt práci. Ve změti vtipných epizod zjišťují, kým skutečně jsou bez rodinných majetků. Konečně pochopí hodnotu lásky, rodiny a přátelství, aniž by k tomu potřebovali jediný pěťák. (oficiální text distributora)

Matli

Jako komedie to na mě teda nepůsobilo, jednou nebo dvakrát jsem se pousmál, ale to asi vše. Ale jinak jako film je to dobré. Ten nápad se mi líbí a celkově působil film příjemně a nenudil. Karla Souza samozřejmě koukatelná a líbivá:-) 45% ()

dakarin

Svižné nápadité vtipné. Především je to komedie, ale lehce je cítit i socialistická nota (záměrně zde používám -listická, to není zkomolená sociální), která má tedy v celé hispánské Americe viditelně zapuštěné kořeny ;-) ()

certiskon

Hrozně ale hrozně předvídatelnej děj. Přesně sem věděla co se stane za dvě minuty.... Nápad nebyl špatnej, ale pro mě žádná sláva... ()

kolodej1

nebylo to špatné, hlavně zpočátku to bylo dost vtipné, postupně se z toho stále víc stávala taková moralistní agitka a vtipu znatelně ubývalo. Problémem taky bylo, že bylo dopředu jasné, jak film skončí, dokonce i to, jak se to bude vyvíjet. Na druhou stranu sledovat ten předvídatelný děj bylo po většinu času zábavné, takže to vidím na 60% ()

HMTD

Velmi příjemné překvapení. Částečně ukazuje i dnešní trendy ve výchově dětí u bohatých. Tím myslím spíš vedení k tomu aby si svůj majetek zasloužili. ()

CostOnerOne

Opravdu to na mě zapůsobilo, ale hlavně by tenhle film měli pouštět těm novodobým mladým lidem. Vtipným způsobem podáno, trochu rychlejší spád ale i tak super. ()

Duston_Movie

Tento mexický počin ma zozačiatku moc nechytil ale po tom, ako otec uhral krach sa mi začala ukazovať zaujímavá komédia/dráma. Pozitívny koniec, prial by som si viac takýchto filmov. ()