Pětadvacetiletý spisovatel a režisér Justin Kerrigan na základě své vlastní zkušenosti natočil film, který nepostrádá humor, svěžest a bezstarostnost mládí. Film se odehrává během jednoho víkendu. Hlavními hrdiny hudebního filmového příběhu je parta šesti kamarádů (tří chlapců, tří dívek), která má před sebou vidinu zábavného a vzrušujícího tanečního víkendu na velkolepé taneční party - po ubíjejícím pracovním týdnu. Film začíná pátečním odpolednem, kdy se kamarádi ve spěchu připravují na velkou taneční událost, a končí nedělní kocovinou, kdy se všichni po skvělém víkendu rozcházejí. (oficiální text distributora)

honajz2

Drogy neberu, ani jsem je nikdy nebral a ani mě to neláká, dokonce ani nehulím, takže cílovka rozhodně nejsem. Byť tu taneční muziku mám moc rád, tak tenhle životní styl mi taky nic neříká. Jestli s tím fanoušci tohohle filmu mají problém, že nemám právo to hodnotit, ať dál můj komentář nečtou (pokud ho teda nějací budou vůbec číst). Celý ten film je o lidech, pro které je smyslem života se o víkendu totálně odrovnat, uniknout tak z nepříjemné reality, ve které stejně dělají totální hovno a jedině o tom víkendu se můžou ožrat, zašukat a zfetovat. Jelikož k tomuhle mám dost daleko, byl to pro mě celkem zajímavý vhled do tohohle stylu života, který ale nemoralizuje a přistupuje k tomu všemu strašně uvolněně. Neberte to ale ve zlém - je to aspoň změna po všech těch podobných filmech, které se snaží být strašně vážné. Každopádně protože nejsem cílovka, tak mi ten film nic nedal a abych ho považoval za komedii, tak bych se před ním musel zhulit, abych se smál tomu, co tam říkali, protože mi to absolutně nepřipadalo jakkoli vtipné. Ale abych jenom nehanil, jednou jsem se zasmál nahlas a asi čtyřikrát se pousmál, hlavně teda v první půl hodině, která se mi překvapivě celkem líbila. Postavy jsou představeny dokonale, k pár vtipným situacím dojde, pohoda. Soundtrack je taky v pohodě, akorát tam té hudby mohlo být víc (třeba bych pak i dokonce řekl, že se mi to líbilo, jako se mi to stalo u Groove), kameru to má naprosto úžasnou a sestříhané je to taky skvěle, postavy se dají a Koopa jsem si dokonce oblíbil, ale po té půl hodině už mě to začalo nudit a kromě jedné scény už mě tam ani nic nepobavilo. Ale tak film sám o sobě to byl zajímavý, to jo, akorát bych si ho už znova nepustil. 3* ()

pornogrind

Po zklamání z filmu Irvine Welsh's Ecstasy(2011) jsem si chtěl spravit chuť. V šechny ty nejprofláklejší "feťácký" fláky už jsem nejspíš viděl ale zjistil jsem, že zde nemám ohodnocenej Human Traffic. Což bylo impulsem abych si po těch x letech dal zase repete. Musím uznat, že před těmi x lety jsem se u filmu bavil asi víc. To nic nemění na tom, že si to pořád minimálně 4hvězdy zaslouží. ()

Decker

Velmi, velmi povedene. Po Trainspottingu jednoznacne jasny naznak kvalitniho pribehu mlade anglicke populace, ktera se utapi v drogach, sexu, problemech a myslenkach. Anglicani maji vrozeny smysl pro suche hlasky a pohledy, ktere tvori jejich filmy tak odlisnymi od jine evropske tvorby. Zde vsak pusobi i faktor rezisersky, ktery vede film v dobrem tempu a atmosfere a udrzi si divaka v pozornosti a premysleni. Jednoznacne zajimave a pozoruhodne prekvapeni, ()

Korbitch

Vzkaz pro pana Šteindlera: Kdybyste si nejdříve zkouknul Human Traffic, nevyblil by ste takovej shit, jako je Perníková věž, protože TAKHLE to chodí, když ste na drogách!!! A kdo tady brečí, že to je film o tom,jak si co nejlíp zasrat mozek, ten to absolutně nepochopil. Ty lidi nemaj jinej smysl života, a když vám nevyhovuje realita, snažíte se z ní uletět.....prostě to pochopí jen ten, co měl v životě stejnej problém!!!Každá věta,každý slovo,co tu padne je těžkej fakt.Zažil sem tyhle sračky na vlastní kůži.Vím,o čem mluvím a vědí to i tvůrci tohoto filmu!!!HOWGH! ()

kaylin

Docela dobře je zde zachyceno to, jak se lidé chovají, jak vnímají svoji práci a jak jsou pro ně víkendy skvělým vysvobozením, v podstatě dočasnou dávkou, která jim tu rutinu a nudu trochu zažene. Těší se na ně, prožívají je naplno, neřeší následky. A pak zase zapadnou do rutiny. Vlastně je to docela smutné. ()

• Malé cameo má ve filmu i legendární pašerák marihuany Howard Marx. Objevuje se jako postava s kázáním o "špekové politice". (Terva)
  • Když Jip (John Simm) telefonuje v kanceláři manažera klubu, je vidět v záběru na stole zavěšený telefon. (Fenk)
  • Majitele klubu Azyl (Asylum) Pablo Hassana si zahrál legendární britský Dj Carl Cox, který spolupracoval také na tvorbě soundtracku. (maxXxic)