Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

MotMotkovich

Klasická černo-bílá komedie. Už je to unavující, jak se běloch hádá s černochem. Je to vidět v pomalu každé komedii a začíná to být otravné. Jinak film trochu připomíná Jump Street, ale na to se nechytá. 65% je akorát. ()

zjs

Výborná komedie. Na to by šel udělat seriál, protože těch podařených scének se dá udělat ještě víc na takové téma :-) ()

Allein4

Dva ztroskotanci - neúspěšný herní programátor a bývalý profesionální sportovec - ze sebe udělají policisty. Kde na to berou peníze, to se mě neptejte. Čistě náhodou se dostanou do křížku s mafií. A zase je v tom ženská (jak jinak). Takže vlastně se jedná o zápletku plnou "obvyklých věcí". A kupodivu je to vcelku sranda. Z jednoduché zápletky bez hlubšího smyslu se vyklubal film, který by dokázal vykouzlit mírný úsměv i na tváři Dolpha Lundgrena. A to je co říct. Ale stačilo, pokračování nechceme. 60 % ()

Mark1983

Pohodový komediální průměr,ale kdyby ten tlusťoch v krámě přistál na mně tak by mě asi hospitalizovali v ústavu pro duševně choré. :-) ()

Pythonator

Sedlo mi to jak hrnec na prdel. Jako buddy movie je to originální příjemná kravina. Tato dvojka jakože poldů je k pohledání. Černá polovička dvojky vůbec neobtěžovala žvaněním a povikováním, jak už to u černochů obvykle bývá. Ten užvaněnější byl tentokrát běloch, ale zato se z něho divákovi nemusí dělat špatně, jelikož Johnson je v tomto filmu prostě skvělý. ()

Vsacan

Výborná komedie. Měl jsem veliké obavy že to bude další trapná slátanina ale překvapení se dostavilo v užasné kondici. ()

JendaBenda

Absolutní pecka. Tohle jsem nečekal. Fakt super 👌 vtipný a skvělý hlášky. Občas když mi to začínalo připadat trapný, se to rychle přehouplo do srandy, takže vše zábava. 100% a rád doporučím dal. ()

Pierre95

Najdou se horší filmy a tenhle, věřte nebo ne, byl docela zábavný. Jake i Damon mi ovšem pořád dávali naději, že se dívám na celovečerák New Girl, kde oba hrajou. Nina Dobrev byla pěkná a sexy a záporák Andy Garcia byl dobrej. Na 4 hvězdy to ale není bohužel. Nebráním se pokračování, třeba to bude vychytanější a celkově lepší. Hlavně aby vyměnili režiséra, pravě režisérská práce mi na tomhle filmu neseděla nejvíc. Ale zase o kapku lepší než také letošní 22 Jump Street. ()

CitySP

Na film jsem narazil úplnou náhodou. Tudíž jsem trailer neviděl a musím říci, že dle komentářů hodnotících je to asi dobře. Každopádně jednoduchý humor spojen s primitivním chováním hlavních hrdinů mě pobavil. Ačkoli je to takové komediální klišé, jednorázově to určitě pobavilo. Alespoň tedy mě. ()

nandu991

mě osobně to bavilo... a to jsem v sobě neměl ani návykové látky... za mě 4hvězdy když to všichni hodnotěj tak špatně... ()

MZZ

Dlouhé, ne moc vtipné a nemá to koule. "Don't be such a pussy" se tam opakuje asi 100x až je to trapné. Asi se tím snažili sdělit nějaké poslání? Člověk by řek, že to bude cool, stejně to byla nuda. ()

Major776

...a nápad přímo suprový, ALE to zpracování až moc ujetě américké....škoda vélká škoda. Jestli se někdo bavil tak asi jen natáčecí štáb.... ()

Lyshitski

Tak takhle dopadnou kucí z Jump Street, až se dostanou ze školních lavic do ulic. Možná je to tím, že jsem prvně kouknul na ČSFD a přečetl jsem si komentáře a viděl nízké hodnocení, ale od filmu jsem nic moc nečekal. O to větší bylo mé překvapení, když se přede mnou objevila parádně sehraná komická dvojka, která hází hlášku za hláškou a moje bránice při tom dostávala zabrat tak, jako by do ní bušil ruský národní hrdina Ivan Drago. Nevím, třeba jsem viděl jiný film než ostatní, ale já si ho vážně užil a musím ho všem těm, kteří mají rádi komedie co mají spád, vřele doporučit. Nebudu tedy "píčka" a dám Justinovi s Ryanem pěkných 78%. ()

lavahorsecz

Nic jsem od toho neočekával, dostali jsme vstupenky jako kompenzaci za chybné promítání filmu. Musím říct, že zadarmo to šlo, ale cíleně bych na to asi nezašel. Taková průměrná komedie, kde jsou některé scénky vtipné a jiné stojí za prd. Určitě existuje spousta lepších komedií, ale na druhou stranu existuje spousta komedií, které této nesahají ani po kotníky. Pokud nechcete moc přemýšlet a jen tak vypnout, mohu doporučit, v opačném případě volte raději něco jiného. Dávám 3*, občas jsem se příjemně zasmál. ()

Pe4Ce22

Tato "komedie" je spíše trapná než vtipná a kde jiné filmy alespoň v trapnosti nacházejí nějakou zábavu, tak tenhle kousek je naprosto ztracenej. Rozhodně se jedná o vyhozenej čas. Radši jděte vyluxovat koberce, nebo něco podobného co je větší prča než koukat na tohle. 1 hvězda. ()