Vynález (2004)

Zajímavý low budgetový film, který jse určitě spíše pro náročného diváka. Sledování děje v terénu časových paradoxů vyžaduje poméřně značné úsilí, které je ale odměněno skvělým diváckým zážitkem když nakonec všechna kolečka zapadnou do sebe a částečně otevřený konec je jenom závěrečná třešníčka na pomyslném dortu.

Experiment Belko (2016)

Slaboduchý film, který se zpočátku tváří že má zajímavou zápletku, ale změní se v bezmyšlenkovité vraždění a pobíhání v temné budově. Nejedná se ani o horor, spíše o prostou nudu. Nakonec film člověk dokouká, ale nebaví se, jen čeká až bude konec a doví se o co vlastně jde ... a dočká se rozuzlení, které neohromí ... ... film skončí a zbyde jen prázdnota.

Final Girl (2015) odpad!

Tenhle béčkovej nízkorozpočťák je naprostá tragédie. I z toho mála potenciálu co měl nevykřesal vůbec nic, spíše naopak Film je nechutný co do smýšlení běžného člověka. Může se líbit možná tak někomu s podobnými fantaziemi a tito lidé by měli vyhledat odbornou pomoc. Odpad

Louis Cyr (2013)

Příjemně vyprávěný příběh pro nenáročné podzimní večery. 4 hvězdy

Hitman (2007)

Film má dobrý potenciál, příjemné prostředí a šťavnaté scény. Ani hlavní hrdina, kterému jsem ze začátku nevěřil ani nos mezi očima se nakonec neukázal tak zlý. Problémem jsou velice jednoduše podivný příběh a některé logické nedodělky, které filmy sráží k běžnému průměru. Na večer neurazí, ale za nějakou dobu zapadne a už se k němu nikdy nevrátíte. 3 hvězdy

Poslední šance na pomstu (2014)

Nuzná zápletka bez jediného dějového zvratu, která je ještě ke všemu podaná tak nudným způsobem, že jsem měl problém film dokoukat. 1 hvězda

A-Team: Poslední mise (2010)

Tak takhle skvěle už jsem se dlouho nebavil. Je to trochu přitažené za vlasy, ale naštěstí tím správným způsobem. Skvělé vtipy, dobrá atmosféra, skvělý výběr herců. 5 hvězd

Stranded (2014) odpad!

Tohle je jeden z těch kousků, kde už od první minuty víte, že se jedná o Béčko a ještě velice špatně natočené. Dal jsem mu šanci. ale po prvních 15 minutách jsem film vypnul, protože se na to nedalo koukat. Odpad.

Méďa (2012)

Nemůžu si pomoc, ale při sledování tohohle filmu jsem se prostě strašně nudil. Celá dějová zápletka byla jasná už od začátku a tak jsem čekal alespoň nějaký dobrý humor, ale kromě snad jednoho momentu v celém filmu jsem se bohužel nedočkal. 2 hvězdy

Klan létajících dýk (2004)

Z počátku to vypadá na zajímavou zápletku doprovázenou všemi příchutěmi, které od podobného filmu očekáváte. Je zde spousta akce, lásky, tradičního prostředí a hudby. Během filmu se ale vše postupně ztratí a zůstává jen milostný trojúhelník a prázdná díra v místě kde bych čekal příběh. Bohužel tento kousek zůstal z mé strany "nepochopen" a asi neoceněn. Možná to bude tím, že jsem ještě filmů s podobnou tématikou nenakoukal dost. Prozatím 2 hvězdy. Třeba se k tomuto filmu ještě vrátím ...