At the Devil's Door

• USA Home

Mladá, ambiciózní realitní makléřka Leigh (Catalina Sandino Moreno) dostane na starost prodat nemovitost jednoho staršího páru, který chce dům prodat v co nejkratší možné době. Jediným háčkem je jejich dcera, se kterou není něco v pořádku. Její stinnou stránku, která je ovládána nadpřirozenými silami, mají Leigh i její sestra Vera (Naya Rivera) pocítit na vlastní kůži. (juta)

Astaroth12

Na začiatku vidíme holku,ktorej sa niečo stalo vo svojej izbe.Potom sa objavy mlada realitná agentka a ide si prezrieť dom ktorý je na predaj a zoznámi sa aj z majiteľmi domu ale niečo jej tam nesedí a ma recht dievča.100 krát prevarené téma na posadnutosť alebo zlý bubák sa ukrýva v dome a čáka na vhodnú kandidátku k splodeniu dieťaťa.Vadili mi tam nejaké pasáže ktoré boli nudné.Atmosféra tu bola niekedy mrazivá.Tento film sa tváril jednoducho ako napr.dom a v nom niečo temné ale na druhej strane aj prekombinovane ako napr. z predaným svojej duše.Preto si myslím že je toho tu až priveľa na riešenie a tak sa naskytá veľa otázok a nie zas toľko odpovedí.Jedna scénka ma zaujala parádne dusným napätím a s tými dunejúcimi zvukmi bola silno efektná,ale škoda že tu je to len výnimka.Ako to na začiatku vyzeralo nezáživne a nudne ale ako sa chýlil ku koncu,potom sa to aj rozbehlo a pripomenulo mi to film prichádza Satan a ten naozaj môžem a preto troška nadhodnotím ako som zamýšľal. ()

ricci.s

Sklamaniu sa tentokrát neubránim. Horor na tému posadnutosť o démonovi, ktorý sa chce narodiť, a tak si vyberá svojich potenciálnych hostiteľov. Spomalené áno, atmosferické celkom tiež, ale tým to vlastne končí. Prvú polovicu som sa z väčšej časti prenudil, potom sa to už o niečo zlepšilo, ale jedna dobrá ľakačka na celý film sa mi zdá predsa len trochu málo. Postava démona nebola využitá takmer vôbec a (pre mňa) neuspokojivý záver to posiela len do šedého priemeru. Nemôžem povedať, že by to bolo zlé, ale okrem peknej atmosféry režisér nevyužil nič zo svojho potenciálu - a tento horor mal rozhodne naviac. Keby nabral odvahu a trochu viac zariskoval, mohla byť z toho pecka. Škoda, preškoda. Predchádzajúci "The Pact" sa mi páčil minimálne o triedu viac, a takému "Drag Me to Hell" to nesiaha ani po členky. Ale to je samozrejme len môj osobný názor, určite sa totiž nájdu užívatelia, ktorí obľubujú kúsky stavajúce čisto len na atmosfére, ktoré dokopy nič neukážu a v ktorých sa nie je ani čoho zľaknúť. Ja radšej šokové terapie. 6/10. ()

juta

Atmosféra, herci, práce s kamerou - to bylo přesně podle mé noty. I lekaček tu bylo pár. Příběh byl taky velmi solidní, až teda na konec, který to totálně zazdil. Nikdo nemá rád takové konce a ani já nejsem vyjímkou. To prostě zkazilo celý dojem z filmu. Možná by to bylo i za plný počet, nebýt konce. ()

misterz

Šedivé po všetkých stránkach. Na to aké to bolo nudné, nezáživné a atmosfericky priemerné mal snímok zbytočne zamotaný dej a k tomu ešte aj hlúpy koniec. Nechcem byť zlý, našlo sa tu aj pár silnejších scén, ale o nič svetoborné nešlo. Keď sa mi pri horore zatvárajú oči je to zlé znamenie, a to je presne tento prípad. 40/100 ()

korbitch22

Horory o ďáblovi mi začali hodně sedět.At the Devil's Door je nenápadný nový horůrek, který nemá šanci vybočit z dlouhé řady hororů na stejné téma.Děj je klišé, plné hloupých scénáristických nesmyslů, hlavně začátek v tom karavanu a posednutí bylo jako kdyby to napsal páťák, co se poprvé dostal k čítance.Na druhou stránku s takovým rozpočtem vela věcí nenaděláte.Jenže já musím ocenit hlavně atmosféru, kterou má tenhle horor místy opravdu hutnou, skvělé lekačky a perfektní herce v hlavních rolích.Nečekejte od toho vůbec nic nového, ale po dlouhé době jsem zase viděl příjemný horůrek, který mě dokázal pěkně pomrazit po zádech a to se v téhle době plné hororových béček kurva počítá.Příjemná jednohubka, kterou lehce nadhodnotím.Jsem možná jedinej, komu seděl ten konec, jo hold zlo si nás prostě umí vybrat.70%. ()