At the Devil's Door

• USA Home

Mladá, ambiciózní realitní makléřka Leigh (Catalina Sandino Moreno) dostane na starost prodat nemovitost jednoho staršího páru, který chce dům prodat v co nejkratší možné době. Jediným háčkem je jejich dcera, se kterou není něco v pořádku. Její stinnou stránku, která je ovládána nadpřirozenými silami, mají Leigh i její sestra Vera (Naya Rivera) pocítit na vlastní kůži. (juta)

pesbara

nejdřív si dává ďábel práci s tím, aby prostřednictvím kluka přivedl holku za knězem, který od ná koupí duši a pak když si tato vezme život(po to, co přežije zlomení vazu:o)najednou změní pravidla a bere co mu pod ruku přijde. Čím blbější tím lepší...bezbřeze hloupé a nudné cosi bez konce ()

NeverEver

Obycejny, nicim nezajimany, skoro az nudny b-ckovy horor. Namet nebyl zly, ale to zpracovani:-( a herecke vykony (byly-li vubec nejake) take moc nepresvedcily. 1*, nejspis jen ze soucitu k zanru, ktery mam rada. ()

ciapok

pekná produkcia, kamera, pekné baby; úsporné bubácke scény, ale efekt strašidelnosti vychádza. O drobných nedostatkoch škoda reči, lebo dokonalý film, s výnimkou Votrelcov, neexistuje. Veľmi ma potešil, po dlhom pátraní po niečom hororovom, z čoho ma nebolí hlava je to ten správny vlak, kam som nastúpil. ()

Lyshitski

Právě s mou ženou čekáme přírustek do rodiny a ona mi pořád tvrdí, že jí mimčo v bříšku řádí jako malý ďáblík. No, po shlédnutí tohoto filmu doufám, že to myslí jenom obrazně. Nyní si položím otázku. Proč? Proč mi tohle pan Nicholas McCarthy udělal? Při sledování tohoto filmu jsem si tak krásně chrochtal nad tím, jak je krásně atmosferický, jak jsou v něm umístěny solidní lekačky a je atypický svým modelem bez jasně stanovené hlavní hrdinky. Také po technické stránce se filmu nedá moc vytknout a vše podtrhuje bravurní hudba, která celý zážitek jen umocňuje. A potom? Potom přijde konec. Konec, který alespoň pro mě celý film pohřbil a já litoval toho, že jsem se na něj vůbec díval. Tohle si film skutečně nezasloužil. Toto zklamání se bohužel odráží na mém hodnocení. Nebýt konce, zasloužil by si film symbolických 66,6%. I kdybych měl ale skončit v pekle, nezbývá mi než mu udělit pouhých 45%. ()

Heavy99

Já jsem byl spokojený.Trošku mě zklamal konec,který mohl mít větší grády,ale i tak atmosféra byla strašidelná.Na The Pact to vážně nemá,ale nemyslím si že je to až takový propadák.U mě 75% ()

Major776

Vcelku slušná napínačka s dobrou atmosférou a pokud divák občas přimhouří oko a nechá se filmem "nésti" tak na jedno shlédnutí pohodohorůrek. ()

lineker

V podstatě jen záchvěvy dobrého hororu. Tak deset procent filmu se dá nazvat slušnou filmařinou. Ale k čemu to je když po těchto podařených sekvencích to sklouzne k něčemu u čeho se dokážete pouze ironicky usmívat. ()