V adaptaci celosvětově úspěšného komiksu se Batman dozvídá, že má s Taliou al Ghulovou syna. Ten je prý poháněn stejně ohnivou touhou po pomstě jako jeho otec, jenž neustále bojuje proti bezpráví. Damian, syn Batmana a Taliy, který byl jako malý chlapec tajně vycvičen Ligou stínů, žije v přesvědčení, že byl jeho dědeček Ra'S al Ghul zavražděn proradným Deathstrokem. Damian se v Robinově kostýmu vydává na cestu krvavé pomsty. (HBO Europe)

DEXTER099

Příběh o nalezeném Batmanově synovi,kterého má s dcerou RAs al Ghula,no musím říct,že je to dobrý námět ,nevím jestli je to podle komiksu,všehovšudy jsem přečetl zatím dva komiksy,ale zde je to napsané dobře.Začátek sice působí trochu jako soft porno když tam pobíhá bejvalka batmana skoro nahá,ale to už jsem si nějak zvyknul,že Američani do těhle DC filmu dávají kozatý ženšký,protože to jako největší pokrytci a výrobci porno nemohu dát no hraných filmu :-) ,ne ,že by mi to vadilo,ale když se na to kouká s malýma dětma tak ti kolikrát jen zírají :-D.Postavy jsou zde napsané dobře a Batman v roli taťky jde příjemné oživení.Nový Robin,pardon syn,mě nějak nesedl,ale to je asi dobře,protože takhle je ta postava napsaná,bitky jsou zde vykresleny dobře a i dost brutálně.Pokud tedy máte rádi DC a jste otevřený novým námětům,alespoň pokud neznáte tolik komiksy,bude se vám to líbít.Za mě celkově 88% a pět hvězd. ()

Pecan206

3,5* opravdu dobrý animák s dobrým dějem, lepší než dvojka, nicméně na 4* tomu stále něco chybí, nebo možná přebývá, scény jako vykrývání palby ze samopalů katanou od mnoha útočníků je i pro animaci moc :) Film jsem si ale užil, boj Batmana s podsvětím, spolupráce a jeho časté konfrontace se synem mě bavily 👍 ()

Spooner

Být mi dvanáct, tak to tvůrcům sežeru i s navijákem. Jenže tuto dobu mám již bohužel za sebou, a tak mi snímek kromě povedené akce nemá absolutně co nabídnout. Děj je až příliš jednoduchý, dialogy a rodinná moudra tahají za uši a Batmanův synáček je tak strašně nesympatický, že si budete přát jeho brzkou likvidaci. Rodinný Batman mi zkrátka nic neříká. Ještě, že té akce je zde docela dost. 50% ()

chelseaman22

Jaká bukva vypasená tohle vymyslela?! Jen si představte: Batman oplodnil dceru samurajského náčelníka, jež byl 500 let stár a měl kouzelný tyrkysový bazének. Z té lásky boží se vyklubal kazišuk nanicovatý, jež ve svých deseti letech pil matce krev tak, že ho musela poslat na prázdniny za papánkem do GOTHAJ CITY. Zde by ten malý kazišuk chtěl dostat povolenku zabíjet od Obecního úřadu, naštěstí se Batman přimluvil a synek musel chtě nechtě přejít na stranu pacifismu. Tato změna politických preferencí spustila vlnu remcání, což Batman musel vyřešit půjčením kostýmu Robina a hurá na netopýři mutanty! 32% ()

Luk Skywalker

Z "batmanovské série", kde na sebe filmy vůbec nenavazují, je to dost slabý kousek. Batmanův syn jen nahrazuje (nejspíš) druhého Robina, bo ten první zde je. A jinak možná až moc "krvavé", bo se tu používají často meče a jedna zajímavost i protivníci používají bouchací kuličky s kouřem na zmizení jako Batman. ()

• Vo filme je Deathstroke vytvorený Ra's Al Ghul-om a jeho légiou zabijakov, zatiaľ čo v komikse je to obyčajný vojak a neskôr nájomný vrah. (MarsyMK)