V bolestech

• Kanada Afflicted

Hrůzu nahánějící hororový thriller nabízí příběh dvou nejlepších kamarádů, kteří se vydávají na životní cestu kolem světa. Jejich putování, které si krok po kroku natáčejí, ale brzy nabere nečekaný a zlověstný směr. Po pařížském setkání s neznámou kráskou jednoho z nich zasáhne tajemný virus. Tvůrci filmu si odnesli z Fantastic Festu ceny za nejlepší hororový film, nejlepší scénář i nejlepší režii a obdrželi čestná uznání na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a na Mezinárodním festivalu fantastických filmů v Sitges. (Bontonfilm)

srncek

Celkom dobré......najmä potešila tá dokrútka,ktorá nastúpi asi minútu po začiatku záverečných titulkov..LIVINGDEAD ma tu opäť rozosmial :D :D :D 63% ()

Pitryx

Na ty dva hlavní hrdiny jsem chytil alergii během deseti minut a tušil jsem, že tento film dokoukat bude pro mně otrava. No, po filmu jsem si řekl, že to nebyla až zase tak velká otrava, ale bůhví jaká zábava také ne. Vadilo mi podání příběhu, kamera a hlavně zvuk. Ve filmu je však několik dobrých okamžiků a pár menších efektíků, vcelku dobře udělaných. proto dávám alespoň něco málo. 201408037932/8545 ()

Daryl.Dixon

Pozor spoiler! Co je to? Běží to rychlostí 60 km/h a není to antilopa, skáče to z budovy na budovu a není Spiderman, demoluje to bezdůvodně kamenné kvádry a není to syn Béma, vysaje to svého nejlepšího kámoše a není to gay. Jedná se o hlavní postavu, která se mění na upíra, jenž zubní hygienu řeší brokovnicí. Nevěděl jsem, do čeho jdu, tak jsem nejdříve myslel, že z něj bude Superman, pak ještěrka, no a on to nakonec upír, jemuž se děla šoufl z krve. Až na tu "amatérskou" kameru, kterou osobně moc nemusím, to celkem šlo a trochu to i překvapilo. ()

Mamlas odpad!

Na filmu jsem nenašel vůbec nic dobrého. Extrémně špatná kamera, navíc roztřepaná, mizerný casting, zmatený a nulový děj, dialogy na hovno. Nuda, amatérismus, plebs, odpad. ()

Kucino

Jeden z najlepších upírskych filmov poslednej doby a ešte k tomu nízko rozpočtové Pecka!.... 4 hviezdy si to iste zaslúži, možno aj 5 :) ()

XXXXXXXX

Rozhodně originálnější než oba díly Kontrakcí. Jen jsem si teda vždycky myslel, že tento typ tvora, zaručeně uzemní dřevěný kůl do srdce. Asi jsem se celou dobu pletl. ()

dzberry

Děcka. Nikdy, ale opravdu nikdy nesexujte s někým, koho ani pořádně neznáte a koho jste potkali třeba na diskotéce. Tohle poněkud delší preventivně instruktážní video vám vše řádně, byť poněkud krvavě, osvětlí... ()

Venom666

Po půl hodině jsem to naštvaně vypnul nebudu sledovat přiblblé youtubery. Za pár dní jsem byl u kámoše v Garage ten řekl ať se dodívám že pak je to dobré a měl pravdu. Ten upír neměl chybu. ()

Crybaby

Čo sa týka hororov, mám kritéria na hodnotenie postavené inak ako pri iných žánroch. Tento film je takou ľahkou jednohubkou, ktorá prvých dvadsať minút pekelne nudí, ale ak sa už rozbehne, ťažko ju zastaviť. Pri pár momentoch mi to pripomenulo obľúbenú Kroniku, ktorá je pre mňa klenotom found footage filmov. Je jasné, že sa z toho dalo vyťažiť o niečo viac strachu, ktorý tam úplne absentuje, ale ako nezávislý projekt na odreagovanie to funguje dobre. ()

Facerr

Asi jsem ovlivněnej mojí nákloností k hororům, obzvlášť k upírům, ale mě to bavilo. Found footage není tak cukatůrní, jako bejvá zvykem a hlavní hrdina docela přirost k srdci. Až tady jsem si všim, že všechno maj na svědomí dva lidi, který pochopitelně s výpomocí nadšených kamarádů zvládli celou podívanou určitě minimálně na tři hvězdy. Jestli čekáte ovšem "Twilight", poohlédněte se jinde. ()

Jadro

Chcelo to veľa, malo to potenciál, no ukázalo žalostne málo... Hlavne, keď už to dostávalo aspoň nejaký patričný význam, domotalo sa to tak, že koniec asi ani sami režiséri nevedeli poskladať, tak to pozliepali ako prišlo... ()

jack_scott

Na to, že jde o nezávislý nízkoropočtový snínek dvou frajerů, je to bomba. Začátek "samozřejmě" nicmoc, ale přežít se dá, protože události se celkem rychle začnou hýbat a snímek POŘÁD nabírá na tempu a zajímavosti. Člověk si ani moc nestihne uvědomit, že každej pokousanej a nakaženej by znamenal, že takovejch lidí jsou spousty- jak naznačil celkem zbytečný konec. Ale svým způsobem ten konec taky nebyl nejhorší. Proč ne. 87% ()

wallax

Na nezávíslý horor a výber spôsobu nakrúcania (found footage) to patrí medzi tie lepšie veci. Nenadchne no neurazí. Medzi horormi v poslednej dobe moc dobrého nenájdeme (na pár výnimiek), takže tento found footage nezávislák je príjemným vetrom do plachiet. ()

Bjeloch

Něco mezi buffy a rec ale bez buffy a bez napětí z rec. Nebylo to ale úplně špatný. Jen ten závěr me dost zklamal. Slabší tři. ()

Aywes

Jde vidět, že je to nadšenecký film. Herci jsou zapálení, scénář se snaží měnit za pochodu a sem tam mrsknou akční scénu. Ono to není až tak špatný. Docela to i baví. K hororu to má ale celkem daleko. Spíše taková pocta béčkovkám s občasným nádechem Cronenberga. ()

J.Mayen

Mozna bych hodnotil i vic nebyt tech spoust velmi spatnych a tmavych scen, i kdyz se zde jedna o velmi amaterskych snimek byt velmi oceneny, tak zakryvat nedostatky tmou a rychlymi pohyby je uz celkem podpasovka v dnesni dobe. Pribeh bych i uvital ale found footage snad uz ani v dnesni dobe nema co nabidnout, myslim, ze tenhle typ je je za zenitem. ()

andrewXx

Veľmi zaujímavý found footage horor ktorý do tohto žánru čo sa týka obsahu z časti prináša niečo nové. Už to nie je o žiadnej ducharine či démonoch, tento snímok rozoberá tému upírstva pre mnohých tak obľúbenú. Opisuje upírstvo v dosť reálnej podobe aké by to mohlo byť, keby sa obyčajný človek v reálnom živote nakazil od skutočného upíra a čo všetko by musel prežiť. Snímok ktorý by si mali pozrieť všetci čo po The Vampire Diaries a Twillighte túžili byť aspoň na 1 deň upírom a garantujem im, že po tomto filme ich to hneď prejde tak ako mňa. Film ktorý brutalitou nešetrí zo začiatku pôsobí vlažne ale len do doby, čo začne budovať napätie. Potom sa to celé rozbehne a vy so záujimom budete sledovať ako sa tento príbeh skončí. A skončilo to pre mňa presne tak, ako som čakal a plus aj s nábehom na pokračovanie. Nebolo to dokonalé ale tvorcovia si uznanie istotne zaslúžia keďže si film sami zrežírovali, napísali a ešte aj hrali hlavné úlohy. Ak by sa títo páni rozhodli ísť do pokračovania, držím im palce. ()