Pan (Levi Miller) je nezkrotný uličník, ale bezútěšné prostředí londýnského sirotčince, ve kterém strávil celý svůj život, není pro takového chlapce to nejvhodnější místo. Až jednou v noci se stane něco neuvěřitelného – Pan opustí sirotčinec a ve své fantazii se ocitne ve fantaskním světě pirátů, válečníků a pohádkových bytostí obývajících Zemi Nezemi. (Freeman Ent.)

looo

Jedna hvězda za pohádkový provedení, druhá za barevnou Rooney Mara. Jinak naprosto zbytečnej film, kterej v kině nebavil ani děti... a že jich tam bylo požehnaně. A taky je důležitý říct, že jinak než v kině nemá smysl film vidět. Avšak odcházel jsem z něj zcela nepoznamenán. Na to jak to bylo celý barevný a pohádkový je to překvapivě nudný a šedý. Ten "lítající" krokodýl z traileru měl všechny sežrat a mohlo by to být aspoň trochu zábavný. Co mě ale naštvalo nejvíc je SPOILER (kterej nevím jestli je třeba) že ten film skončil naprosto stejně jak začal SPOILER P.S.: pro ty co to tu spravujou, nebránil bych se je pošoupnout ještě dál, úžasná Cara Delevingne ve filmu dokonce ani nic neřekne a jen se tam na dvě vteřiny objeví její obličej, to je ale čistě technická záležitost ()

raru

Hraných3D filmov zas až tak veľa nie je a tento bol jednoducho vizuálne úžasný.Keby som nemal 13 ročného syna,tak by som do kina nešiel,takže musím hodnotiť detskými očami a pár nelogičností a trápno-zbytočný sirotinec som ochotný prehliadnuť,pretože inak to bol príbeh plný hrdinstva,lásky,obetovania a boja dobra so zlom. ()

bigmatko

Pan nesplnil prehnane ocakavania ale nenaplnil ani najhorsie obavy. je to taky film nefilm ale pohodlne plava po krajine nekrajne. ma svoje slabe momenty ale je to predsa Fantazy a tomu sa da vela veci odpustit. je to pekne vizualne spracovane a netradicna uloha pre Huga Jackmana sa v tom strati a tym padom si ani nebudete vsimat ze mu to moc nesadlo. miestami je dokonca aj vtipny. celkovo je to pohodovy vikendovy film a mozno bude nasledovat aj nejake to pokracovanie kde vysvetlia pre neznalych divakov ze kto je james Hook, pretoze s tym ich kamaratstvom to asi prehnali. ()

kaliakra

Veľké nafúkané navoňané pestrofarebné nič, posypané trblietkami a konfetami. Ak by tento film bol jedlom, vyzeral by síce na tanieri úžasne, neodolateľne, ale nemal by žiadnu chuť ani výživovú hodnotu. Pekné, ale žrať sa to nedá. ()

SpeckMcBig

neškodný,občas sympatický dobrodrůžo pro celou rodinku...začátek jsem celkem polknul a někdy se zasmál nějakýmu fóru ale posléze se z toho stala nuda a konec už je vyloženě uspávající..od Wrighta jsem čekal,že do toho dá víc ()

katherine7

Dávám 2*, protože tak dlouho jsem se fakt nezasmála! Hook vypadající jako Indiana Jones, Černovous se směšnou parukou, vypadající jako nějaký trumbera a Rooney Mara jako zmalovaná indiánka.. tomu prostě říkám humor. Já už ani vlastně nevím, co bych na to řekla dál.. o hereckých výkonech se tu absolutně nedá hovořit.. protože to stálo za prd. ()

kaller

Na první pohled sice sympatický pohádkový příběh, už na ten druhý jej ale významně shazují nevýrazní hlavní protagonisté a stejně tak svět, kde se tohle dobrodružství odehrává. Nepomohou ani barvy a triky, Pan je ve výsledku takový nijaký a skoro i zbytečný. Tedy skoro... pár povedených věcí se v něm totiž přese všechno najde, proto aspoň jedna hvězdička. ()

luco323

Tieto „nové spracovania“ rozprávok sú rok od roka horšie. Pri vstupe do kina mali každému zadarmo poskytnúť sáčok na zvratky lebo pri tomto naozaj nešlo nezgrcať sa. Komu sa tento film páčil nech si dá prosím odsať fekálie z hlavy. ()

Nathaniel8

Animace a grafika je to nejlepší na celem filmu. Bohužel zbytek už člověk milionkrát viděl.... nebo něco velmi podobného. Co bych ale vyzvedl je Jackman... Je to démon a jen on sám zvedá hodnocení filmu o hvězdičku. ()

Andrea_Amaya

Krásné dílko, propracovaný námět a povedené umělecké ztvárnění. Celý film mne lákal k myšlence, že jsou to Panovy vidiny po výbuchu při náletu, což naznačovalo i náhlý únos všech chlapců, kromě obvyklých dvou, ale kdo ví. Příběh měl poněkud neuspokojivý konec, který si nechával otevřená vrátka pro druhý díl ("Co by se mohlo stát?"), ale nejsem si jista, zda se jej dočkáme. Trochu mne zklamalo nepotrestání zákeřného a už na první pohled nelibého stvoření, které mělo sirotčinec na starost. Pozůstatek dětského linkování, že zlo má být spravedlivě potrestáno (o což nás ochudil i Anděl páně;2005). Pan se nepasuje do nejoblíbenějších filmů, ale hudba vámi pohne a po čase se k Petrovi a jeho dobrodružství rádi vrátíte. Za mne 4 hvězdy. ()

Pythonator

Nejak jsem všechen ten digitální mrdník plný nesympatických herců nedokázal pobrat. To bych nedal asi ani jako dítě, kterým je to primárně určeno. Mám pocit, že Amíci s tím svým blbým Panem zaneřádili filmový průmysl už dostatečně na to, aby se na to jednou pro vždy konečně vysrali. Ale ne, oni nás budou oblažovat ještě i příběhy, jak se mladý statečný kapitán Huhůk kamarádil s tím slavným Pánem. ()

Kuzco

Achjo... Rozmazlení amíci nevydrží ani dvě hodiny nebo co? Kromě zkrácený stopáže super. Levi Miller? Páni, kam se hrabou nekteří držitelé Oscarů... Jsou to figuríny z plastu tak akorát v porovnání s 13-ti letym klukem ()

kecal

Moc se to nepovedlo jak scénáristům ,tak rejžovi, dokonce i kluci od počítačů se dost flákali a tak ani investovaných 150 nepomohlo. Nebudu tvrdit, že je to hrůza k nepřežití, to zase ne, takovej průměrnej rodinej kousek na nějaký víkendoví dopoledne. ()

suomifilm odpad!

Už začiatok, keď Peter pochádza zo sirotinca z druhej svetovej vojny mi nešiel moc popod nos. Ale úplne ma dorazilo, keď v Krajine Nekrajine spievali Nirvanu. Celé zle. Ani obľúbený Jackman to nevytrhol. Po doznení Nirvany vypnuté. ()