Autíčko s červeným srdcem (1985) (seriál)

Klasika, na kterou se dá dívat i po letech. Jeden z těch lepších večerníčků, na takových jsem vyrůstala. Poctivá, klasická československá animace. Samozřejmě jsou lepší ale i horší. //viděno na DVD: 60%

Záhada Blair Witch (1999)

Mám horory na toto téma ráda ale tohle byli jen vyhozené peníze. Jako natočený horor mě to absolutně nepřipadalo, spíš domácky natočené video o procházce lesem. A navíc hrozné obsazení, hlavně mě štvala ta ženská, v dabingu nehorázně prochlastaným hlasem. Na víc než dvě hvězdy to určitě nemá a nechápu tady to vysoké hodnocení. Určitě bude tento film v mé top desítce, nejhorších natočených "filmů".//viděno na DVD: 21%

Poltergeist (2015)

Slušně natočená předělávka, dokonce si troufám říct že je lepší než originál!!! Co se týče obsazení, slušné.// viděno na DVD: 75%

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nádherně dojemný příběh, klidně by to mohlo být natočeno podle skutečnosti. Výtečné obsazení.//viděno DVD: 80%

Sinister 2 (2015)

Co to mělo být??? Fajn beru to jako pokus o natočení studentského filmu. Ale to asi nebude....už první byl slabý ale tohle, všechno špatně( scénář, efekty, režisér a ti herci) škoda vyhozených peněz.//viděno na DVD: 21%

Nemilosrdní (2015)

Reno, Reno, Reno.....Klasický a poctivý francouzský akčňák s výtečným francouzským hercem.....Ale má to své mouchy.//viděno na DVD: 75%

Papírová města (2015)

Docela slušně natočené, čekala jsem nějakou kravinu podle ukázek ale byla jsem mile překvapena. Ano mohlo to být lepší (žádný šťastný konec, víc indiciích, více tajemna) no ale co už, možná příště. Co fakt jsem nepřekousla, byl český dabing a hlavně dabovaná hlavní představitelka Margot, tak prochlastaný hlas jsem hodně dlouho neslyšela. Vůbec se to tam nehodilo, to radši neměli vůbec dabovat.//viděno na DVD: 69%