Husí kůže (2015)

Slušně natočená rodinná kravinka se slušným obsazením a slušnýma efektama. Docela jsem se bavila, bylo to vtipné, akční a i trochu strašidelné.// viděno na DVD: 63%

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Není to špatné, ale čekala jsem víc. První díl byl mnohém lepší, byl výtečný na Německou kinematografii. Pokračování má několik much, málo komických situací, málo vtipu.... takové suché, takové víc učitelské :-) Ale na druhou stranu zas lepší než nějaké ujeté americké sračky. Evropská kinematografie je na vzestupu a to je dobře, bohužel nebo bohudík že do ní nepatří ta česká.// viděno na DVD: 56%

4400 (2004) (seriál)

Seriály moc nemusím ale pár krát za rok si nějaký pokud stojí za to koupím. V tom to případě jsem měla kliku. Seriál je zajímavý, chytlavý a slušně natočený ale Akta X to nejsou. :-) //viděno na DVD: 60%

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Skvělé, každým pokračováním je série lepší a lepší. Dala bych plný počet ale kvůli jisté sektě Toma Cruise, dávám jen čtyři. Nejlepší herec, Simon Pegg. :-) // viděno na DVD: 80%

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Výtečný a děsivý Johnny Depp, ve slušně natočené gangsterce.// viděno na DVD: 75%

Kurýr: Restart (2015)

Myslím že tady tvůrci šlápli hodně vedle, toto pokračování nemělo nikdy vzniknout. Zbytečně vyhozené peníze, a ten kurýr (chce se mi blýt velebnosti). Dvě hvězdy za pěkné kočičky (dala bych si říct :-)) a za pár těch akčních scének. Podle mě bude, ten pravý a jediný kurýr s tváří Jasona Stathama. // viděno na DVD: 27%

V srdci moře (2015)

Docela slabé, na to kdo to režíroval a kdo tam všechno hrál. Čekala jsem teda víc, to už jsou mnohém lepší béčkové filmy o velrybě. Zatím asi nejhorší film od Rona Howarda. Jinak docela brutální, co všechno je člověk schopný udělat přírodě, doufám že někdy bude i on (člověk) ohroženým druhem. Fandila jsem velrybě.// viděno na DVD: 45%

Legendy zločinu (2015)

Tom Hardy je každým filmem lepší a lepší. Jinak film samostatně má na víc.// viděno na DVD: 69%

Hodný dinosaurus (2015)

Téměř dokonalý animák, jak jinak než od Pixaru. Animák s dech beroucí animací a suprovým špuntem:-)) Jinak děj drobátko pokulhává ale o proti animáku V hlavě, tento zaručeně vede.// viděno na DVD: 80%

Lída Baarová (2016)

Po nějaké době, konečně slušně natočený český film, dobrých český filmů je fakt zatraceně málo, mohla bych je napočítat na prstech jedné ruky. To jsou samé dramata ze současnosti, komedie, no prostě česká kinematografie je na tom dost blbě. Tento film není vůbec špatný ba naopak ale ke skutečnostem má myslím hodně daleko, víc do děje zasahuje fantazie tvůrců filmu. Obsazení je téměř dokonalé, hlavně Kříž jako Hitler je výtečný. Naopak herečka co hraje Baarovou je poněkud nudná, nesympatická, není vůbec podobná a hvězdě nesahá ani po kotníky. Lída Baarová byla, je a bude jedna z nejlepších hereček a milovaných lidí. První republika byla zlatým věkem Československa i kinematografie. Češi, sobecké a závistivé svině!!! Téměř horší než Němci, za protektorátu, no i teď, vlastně odjakživa. //viděno na DVD: 79%