Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Musím uznat že lepší než Pán prstenů. Docela jsem měl obavy jestli to tvůrci zvládnout udělat a překonat Pána prstenů, kupodivu to soudruzi s NDR zvládli na výbornou.:-)

Vzpomínky (2006)

Jeden z nejlepších filmů Tonyho Scotta. Nabušený akčňák který nemá téměř žádnou konkurenci.

Avengers (2012)

Docela ujde, dávám sice 5 hvězdiček ale myslím si že filmů s tímto tématem je už docela dost. Chtělo by to pauzu. Jinak film, herci, efekty-skvělé.

Iron Man 3 (2013)

Bez chyby, lepší než druhý díl. Hlavně výtečný opět Robert Downey Jr., a Ben Kingsley. A v neposlední řadě sexy rozpálená do ruda Gwyneth Paltrow.

Croodsovi (2013)

Neskutečně zábavné, určitě jeden z nejlepších animáků co jsem zatím vyděl. Taková trošku jiná cesta do pravěku:-)

Justin Bieber's Believe (2013) odpad!

Nechápu, proč!!! Tento film nebo dokument jestli se to dá vůbec tak nazvat. By maximálně mělo vyjít tak možná na VHS a ne to nacpat do kin. Je mraky dobrých filmů co se kvůli takovým sračkám do kin nedostanou. Omlouvám se za ten výraz ale tomu to anti dílu to prostě sedí.

Red 2 (2013)

Dobře vydařená akční komedie ale na první díl nemá.

Kick-Ass 2 (2013)

Docela zklamáni, na druhý díl jsem čekal jak holčička na novou barbínu ale místo toho jsem dostal použitou a díravou Fusku. Bohužel tohle už není ten pravý a originální Kick-Ass. První je prostě první.