Cizinec (2010)

Bravurně natčený thriller, s nečekaným koncem. Výborný děj se dvěma super hvězdami první úrovně. Možná menší výtka, mohlo by tam být více akce a špetka humoru.

Bez kalhot (2012)

Docela slušná konina. Být holka tak slíntám blahem. :-) Výborná hudba a skvělý herci. Doufám že dvojka bude stejně kvalitně natočená jak první díl.

Colombiana (2011)

Slušně udělaný akční thriller se slušným obsazením a s mistrem tohoto žánru Lucem Bessonem. Jinak řečeno, klasický francouzský žabožrout :-) Besson.

Území mrazu (2013)

Slušné béčko se slušným dějem a s výbornými herci, zvlášť Nicolas Cage a John Cusack.

7 trpaslíků (2014)

Takovou animovanou kokotinu jsem už léta neviděl. Dávám jen a pouze 2* za snahu a za to že to dělali sousedi ale i to si myslím že je to moc. Prostě animák nemá hlavu ani patu, nevěděl jsem jestli se mám smát nebo zlostí brečet za vyhozené peníze. Hrozný a ubohý děj, již několikrát opakovaný a děsná animace na dnešní dobu. To už je pomálu lepší česká kravinka Kozí příběh. Jinak se omlouvám za jisté slovíčko.

Tisíc slov (2012)

Po velice dlouhé době, konečně film s Eddiem který je opravdu výborný a výjimečný. Film bez chyby ukazuje dnešní podělaný urychlený svět a Eddie v něm fantasticky zazářil. Vskutku dojemný a vtipný.

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Další ujeťárna pro náctileté se spoustou sexy kozatých kočiček:-) na které se dobře dívá.

Vzhůru do oblak (2009)

Výjimečně lidsky natočená pohádka. Tady odvedly oba režiséři opravdu výjimečně kvalitní práci. Jedna s nejlepších animovaných pohádek jaké jsem zatím vyděl. S bravurním českým dabingem.

Zlaté oko (1995)

Nejsem nějaký velký fanoušek 007 ale tento když to řeknu "díl" je docela kvalitně natočený. Hlavně jeden z nej. lepších představitelů Bonda kterého mohly obsadit hned po Connerym je Pierce Brosnan, no a potom ta scéna s tankem to je luxus, a v neposlední řadě nádherná Bond girl. To je zatím asi vše.